Results 1 to 9 of 9

Thread: Hesap Bloke

Junior Member

Hesap Bloke

Hesabımda iken DC yedim. ve giriş yaptığımda 'İnvestigation' diye bir yazı geliyor.
    Hesap bloke galiba ne olduğunu bilmiyorum.
    Ticket Attım account hacked adı altında , internette bu şekilde atmam yazılıydı.

Bilgisi olan yol gösterebilirmi ne yapmam gerek ? OTP'M falan kurulu hiç bir sıkıntı çekmeden oynuyordum ben.

Moderator GamesDepot's Avatar
    Nickname
    xxxxxxCeZaxxxxxx
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Heaven
    Race
    Karus
    Merhabalar,

Yapmanız gereken şey destek biletine gelecek olan yanıtı beklemeniz. Yanıt gelmeden biletinizi güncellemeyin ya da yeni bilet oluşturmayın. Aksi taktirde gelecek olan yanıtın süresini uzatmış olursunuz.

Bilginize.

Junior Member
    Ticket sisteminizin çok ağır işlemesinin sebebi nedir acaba ? şahsen para verdiğim , yatırdığım , müşterisi olduğum hiç bir şirket ürün sahibi vs. bu kadar ağır ve yavaş geri dönüş yapmadı. Sizde görüyorum sadece bunu.
    Hesabımın blokesi için hala dönüş yapılmadı koskoca 24 saat geçti. ve ben artık oyuna girmek istiyorum.

Nickname
    xxxxxxCeZaxxxxxx
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Heaven
    Race
    Karus
    Destek biletlerine mesai saatleri içerisinde bakılmakta olup, en geç 72 saat içerisinde yanıt gelmektedir. Bu süreçte biletinize cevap eklemeyin ya da yeni bilet oluşturmayın aksi taktirde daha geç yanıt almanıza neden olur. Ayrıca hafta sonu müşteri hizmetleri çalışmamaktadır. Hafta sonunu dahil etmemelisiniz. Sabırla gelecek olan yanıtı beklemelisiniz.

Junior Member
    Aynı durumu bende yaşıyorum askere gittim geldim hesaba gırıs yaptım hatalı sıffre dedı sureklı denedım sonra hesap sıfresını 15-20 kere degıstırdım fakat sonunda senın gıbı o yazı geldı hala bılete cvp beklıyorum gercekten kendı hatalarınızı bıle duzetemıyorsunuz artık bu kadar yavas ıslemez bana bılette dıyorkı sıfrenızı 180 gun gırmedıgınız ıcın dıyor sıteye yonlendırıyor arkadasım bende bılıyorum bu dedıgını hesabı acmak ıcın bana yardımcı neden olmuyorsunuz ????

Junior Member
    ABİ. CEVAP GELDİ BİLETİME NE GELDİ BİLİYOMUSUN.

Lütfen formu doldurup bize iletiniz.

yaw ben size saten form göndereli 6 gün oldu.
    4 gün önce form doldurunuz dediniz.
    gene doldurdum.
    güncelledim.
    4 gündür de devamlı .

ticketinizi güncellemeyiniz. yeni ticket açmayınız vs.

bu char ne zaman açılacak ?
    her gün ticket mi atayım bu nedir ya.
    bir tickettede sorun şudur şu şekilde halledelim demediniz.

ama doğru siz kapitalist bakıyorsunuz biz tutkuyla.
    kaç gündür kapalı char arkadaşlarım bekliyor kaç gündür işimden ettiniz. halada edeceksiniz.
    duyanda bi mevzu var sanır. çalma yok saldırı yok.

şifremi kendim değiştirdim ya. açın kardeşim şu charı

Nickname
    xxxxxxCeZaxxxxxx
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Heaven
    Race
    Karus
    Forum üzerinden hesap desteği verilmiyor arkadaşlar. Hesap ile bir problem varsa bunu destek bileti üzerinden müşteri hizmetleriyle çözümlemelisiniz.

Bir form dolduruyorsanız bunların hepsi güvenlik prosedürün uygulanmasından dolayıdır. Müşteri temsilcisinin istediği bilgiler varsa bunların sağlanması gerekmektedir.

Eğer bir konuda şikayetiniz var ise Gm Team Lead Khenarth, Mod Team Lead Scorp_lion veya Perastis'e özel mesaj çekebilirsiniz.

Junior Member
    Ticket Atın diyorsun. Tickete cevap gelmiyor.
    Özel Mesaj Atın şikayetinizi iletin diyorsun atıyorum cevap gelmiyor.

Bizim muhattabımız kim ?
    Last edited by GamesDepot; 11-27-2018 at 08:55 AM.

Nickname
    xxxxxxCeZaxxxxxx
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Heaven
    Race
    Karus
    Biraz üstte yazdığım yazıyı alıntılıyorum.

[QUOTE=GamesDepot;1609223]Destek biletlerine mesai saatleri içerisinde bakılmakta olup, en geç 72 saat içerisinde yanıt gelmektedir. Bu süreçte biletinize cevap eklemeyin ya da yeni bilet oluşturmayın aksi taktirde daha geç yanıt almanıza neden olur. Ayrıca hafta sonu müşteri hizmetleri çalışmamaktadır. Hafta sonunu dahil etmemelisiniz. Sabırla gelecek olan yanıtı beklemelisiniz.[/QUOTE]

Forum Kuralları çerçevesinde yazılar yazmaya lütfen özen gösterelim.

Gerekli yanıtlar verildiğinden dolayı konu yoruma kapatılmıştır.