Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 15

Ya olmayan macrodan nasil hapis yiyorum ??????????

Ya allah aşkina 10 liralik teknosa mausu var laptop clavyesi var pcde macronun m si yok da maus combo yapamayan adamim beni hapise atan gm nasil oluyorda hapise atiyor anlamiyorum ??? ne varmiş pc de merak ediyorum küfürden attik trolde rahatsiz ettin adamlari diye atsaniz gam yemeyecem macro nasil ya yok abi yok flod atmakmi macro ne macrosu cıldıracam ya olamyan şey yuznden hapis e giriyoz sonra kimse sucsuz yere hapise yemiyor diyosunuz yokla yok da nasıl anlatam yok 15 gun 15 saat farm yapmişim emek vermişim niye macro açayım hey allahim aksam aksam adami dellendiyolar ya discord yukledım allah icin su hapise atan gm ile 2 kelam etmek istiyorum macro diyosun bana soyle macro hangi dosyoda nerede ben bu çari çikaracam eee macro yokki neyi temizleyecem 10 liralik mausumu atacam çope bim mausumu alayim ne yapayim nerdemiy su macro allah aşkına
    Last edited by OhhYouTouchMyTraIaIa; 11-21-2018 at 07:24 PM.

Moderator SkCLucky's Avatar
    Merhaba,

Yapılan işlemde bir yanlışlık olduğunu düşünüyorsanız lütfen destek ekibiyle iletişime geçiniz.

Kategori seçim aşamasında bir sorunla karşılaşırsanız CTRL + F5 kombinasyonu ile sayfayı yenilemeniz yeterli olacaktır.

Quote Originally Posted by SkCLucky View Post
    Merhaba,

Yapılan işlemde bir yanlışlık olduğunu düşünüyorsanız lütfen destek ekibiyle iletişime geçiniz.

Kategori seçim aşamasında bir sorunla karşılaşırsanız CTRL + F5 kombinasyonu ile sayfayı yenilemeniz yeterli olacaktır.
    Bilet atiyoruz otomatik cevap geliyor sabah gm beni kendi eliyle çekti macro olmadiğimi anlayamiyormu o çeken gm merak ediyorum. valla emeklerimize yazikya şurda 2 gram zevk aliyoz bişiler yapiyoz resmen sen yapma oynama diyorlar ben çarı çıkaracamda olmayan şeyi pcden nasil temizleyecem onu merak ediyorum bana söylesin sende şu maus şu clavye yada şu program var desin ya çarı çıkarmaya korkuyom yani bu gm macro ile macrosuzu ayirt edemiyormu

Kardeş 1 değil 2 değil clavye nedir ya. İlla İngilizce yazmak istiyorsan keyboard de bari clavye diyor.

Bu arada haksız hapis ya da Ban olduğunu düşünmüyorum.

Senior Member iVibe's Avatar
    Quote Originally Posted by LopezlerinCenifir View Post
    Kardeş 1 değil 2 değil clavye nedir ya. İlla İngilizce yazmak istiyorsan keyboard de bari clavye diyor.

ahahha .

Member
    Nickname
    Urania
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Olympia
    Race
    El-Morad
    ne hale gelmiş oyun insanlar bilmeden gormeden anlamadan dogru karar diyebiliyor belkide adam haksizliga ugradi yanlişlik oldu hata herkes yapabilir

Senior Member
    Macro kullanmadın üstelik yanına çekince sen hala durmadan bir tepki vermeden elle kasmaya devam ettin öyle mi?

Quote Originally Posted by LopezlerinCenifir View Post

la olum şakamisin adam geldi trol slotuna tp etti oo gm bey yazdim cevap vermedi ellerimle oynadığım oyunda 2 dk sonra çar hapise giriyor sence ben bu oyuna nasil güvenecem açıklasana bana desinlerki küfür ettin attik yada adamlari rahatsiz ediyon andreamda ondan attik desinler zaten gam yemem ama olmayan bir şey yüzünden nasil ben hapise giriyorum onu anlamak istiyom benim derdim 50 lira değil bilgisayara ben her dk format atmak zorundamiyim 2 ay dowloadmi yapacam gene bunun derdindeyim bana soylesınler su dosya var su var bu var desinler yok kardeşim elle trol kesiyom geliyor cekiyor oo gm bey diyorum atak da yapmıyorum o an gm cevap vermeyince trole devam ettim yani bu gm benim macro olmadiğimi anlayamiyormu onu anlmak istiyorum 2 w 3 w combosunu yapmak suçmu bunu bilmek istiyorum

Quote Originally Posted by DiscoFareSi View Post
    Macro kullanmadın üstelik yanına çekince sen hala durmadan bir tepki vermeden elle kasmaya devam ettin öyle mi?
    adama yazi yazdim cevap vermedi bende devam ettim slota 2 dk sonra hapisde çar yani bu gm benim elle kestigimi anlayamiyormu onu anlamak istiyorum toplu şikayet gelince direk hapisemi atiyorlar milleti

Senior Member
    15 saat , ardream ve troll hiç inandırıcı gelmedi brom ya Ardream makro yuvası tüm sunucularda , çok az kontrol var oda sana rast gelmiş.Sadece manesde suan bile girse 10 kişiyi hapse atması lazım.

Page 1 of 2 12 LastLast