Results 1 to 9 of 9

Account Creation Abuse

2 karakterim bu şekilde engellenmiş hesaplarda hediye bonus dışında cash olmadığı için ticket ı bu accounttan attım herhangi bir illegal yazılım olmadığı halde bu hesapların engellenmesinin mantığı nedir acaba?aldığım puslar boşa gidiyor. bu nasıl bir süreçtir sebebi nedir?

yardımcı olacak kimse yokmu acaba?

Senior Member
    steamkoda GM ye nicklerini bildiriyorlar forum uzerınden GM gerekli kontrolu yaptıkdan sonra illegal birşey yoksa çarı açıyor..sende buraya nick server yaz..ya burdan direk yardımcı olurlar yada ticket atmanı isterler..

farkı hesaptan ticket attım geri dönüş bekliyorum şu an. teşekkür ediyorum ilginden dolayı

Game Master Maglorex's Avatar
    Nickname
    Maglorex
    Merhaba,

Bu gibi durumlarda sadece bilet göndererek destek alabilirsiniz. Account Creation Abuse durumu ise art arda açılan hesaplar filtrelenerek kapatılmasıdır. Konu ile ilgili yanlışlık olduğunu düşünüyorsanız bilet üzerinden geri dönüş yapılmadan önce durumunuz incelenir.

Quote Originally Posted by Maglorex View Post
    Merhaba,

Bu gibi durumlarda sadece bilet göndererek destek alabilirsiniz. Account Creation Abuse durumu ise art arda açılan hesaplar filtrelenerek kapatılmasıdır. Konu ile ilgili yanlışlık olduğunu düşünüyorsanız bilet üzerinden geri dönüş yapılmadan önce durumunuz incelenir.
    ip sınırlaması olmayan oyunda aynı ipden aynı gün içerisinde fazla üyelik alınmasının suç teşkil etmesi mantıksız birşey

hesaplar tekrardan kullanıma açılmıştır nttgame destek ekibine teşekkür ediyorum.

oyunu kapattım oyunu açtığımda Account Creation Abuse böyle bir hatayla karşılaştım yardımcı olur musunuz ben oyunda yeniyim aresteyim karabela35 karekter adım lütfen yardım edin

Game Master Maglorex's Avatar
    Nickname
    Maglorex
    Quote Originally Posted by 40ayakizmirli40 View Post
    oyunu kapattım oyunu açtığımda Account Creation Abuse böyle bir hatayla karşılaştım yardımcı olur musunuz ben oyunda yeniyim aresteyim karabela35 karekter adım lütfen yardım edin
    Merhabalar konu ile ilgili Destek ekibi ile iletişime geçmelisiniz.