Results 1 to 3 of 3

Thread: mail sorunu

Junior Member

Angry mail sorunu

yaptıgınız iş iş degil güvenligimden dolayı e posta degiştirdim onada mail gelmedi mail gelmesini istedim
    E-posta sağlayıcınızın sistem tarafından gönderilen kod içerikli mailleri engellediğini görmekteyiz. Bu durumda da sorununuzu çözmeye yönelik e-posta adresinizi değiştirebiliriz. İşlemi gerçekleştirebilmemiz için sizden talep ettiğimiz eksik ve hatalı bilgilerinizi doğru olarak sağlamanız gerekmektedir.
    cvp bu yahu mail gelsin diyorum dogum tarihi kayıtlı telefon hesap tarihi istiosunuz şakamısınız siz oyunda kayıtlı olan hesabıma mail gelsin diyorum bide degiştirelim diyosunuz arkadaş microsoft da attıgım tickette bu
    Konuyla ilgili olarak, denediğinizi belirtmiş olsanız da, lütfen aşağıdaki hususları yeniden kontrol ediniz:

· E-posta alamadığınız tek adresin bu olduğundan emin olun.

· Göndericiye verdiğiniz e-posta adresinin doğruluğundan emin olun.

· Lütfen İstenmeyen postalar da dahil olmak üzere diğer klasörlerinizi de kontrol ediniz.

· Gönderen e-posta adresinin veya hesap uzantısının engellenenler listesinde olmadığından emin olun.

· Gönderen adresini güvenli gönderici olarak eklemeyi deneyin. Ayrıca gönderici adresini kişilerinize eklemek de yardımcı olabilir.

· Aynı hesap uzantılı arkadaşlarınıza aynı sorunu yaşayıp yaşamadıklarını sorabilirsiniz. Bu sorunun kaynağını bulmakta yardımcı olabilir.

· Lütfen mesajlarınızın otomatik iletme seçeneğinin aktif olup olmadığını kontrol edin:

1. https://mail.live.com/ adresinden giriş yapın.

2. Sağ üstteki dişli ikonuna ve ardından Seçenekler'e tıklayın.

3. Posta>Hesaplar>İletme seçeneğini tıklayıp kontrol edin.

Yukarıdaki çözümleri denediyseniz ve gönderenden hala ileti alamıyorsanız, gönderenle iletişime geçin. Ona şunları bildirin: E-postası Outlook.com'a teslim edilmiyor. Postmaster.live.com üzerinden Microsoft ile bağlantı kurmaları gerekiyor.
    yatıyosunuz yazıklar olsun !

View Ticket: #XGG-705-35446
    Last edited by IBlackWicked; 11-20-2018 at 02:24 PM.

Junior Member
    Güncel tutalim bu sizinde başiniza gelebilir

Senior Member AlonsoPedroLopez's Avatar
    Nickname
    alonso
    Class
    KO -> Mage
    Clan
    petito
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Merhaba,

Göndermiş olduğunuz bilet ve açmış olduğunuz konu da kullanmakta olduğunuz üslubunuz yüzünden kapatılmıştır.
    Sorununuz var ise bunu güzel bir şekilde dile getirmeniz gerekmektedir. Düzgün bir üslupta tekrar bir bilet göndererek destek talep edebilirsiniz.

İyi forumlar.