Results 1 to 10 of 10
    Senior Member manin's Avatar
    Nickname
    OnLyManinDark
    Server
    KO -> Rosetta
    Race
    El-Morad

Mage arkadaşlar bakabilirmi?

Mage hakkinda bilgisi olan arkadaşlardan öneriler gerekiyoda ;
    83 / 0 mage oynuyorum sabah 8 aksam 6 calistigim icin eve geldim yemek yedim derken saat 8 oluyo. genelde farm, ft, jr gibi etkinliklerde zamanimi geciriyorum. Cz de tanidigim olmadigi icin pek pk atmiyorum suanlik. Ama pk savas girerim yari geldiginde . Talep ettigim yardim suan summon guard actim 60 ice nova haliyle kapandi. Summon guard mi mantikli yoksa guard tamamen şekil icinmi? Pk larda cok işe yararmi?

Moderator GamesDepot's Avatar
    Nickname
    xxxxxxCeZaxxxxxx
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Heaven
    Race
    Karus
    Summon guard, pk sıralarında çok önemlidir. Oyuncunun seni Z ile seçmesini zorlaştırır. Ekiple oynadığın vakit herkes bu skilli kullandığında Summon Guard'ların arasında gizlenirler ve ona göre strateji belirlerler.

Senior Member phati's Avatar
    Nickname
    T0SBA
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Destan
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by manin View Post
    Mage hakkinda bilgisi olan arkadaşlardan öneriler gerekiyoda ;
    83 / 0 mage oynuyorum sabah 8 aksam 6 calistigim icin eve geldim yemek yedim derken saat 8 oluyo. genelde farm, ft, jr gibi etkinliklerde zamanimi geciriyorum. Cz de tanidigim olmadigi icin pek pk atmiyorum suanlik. Ama pk savas girerim yari geldiginde . Talep ettigim yardim suan summon guard actim 60 ice nova haliyle kapandi. Summon guard mi mantikli yoksa guard tamamen şekil icinmi? Pk larda cok işe yararmi?
    mage tim de oynayacaksan skiller 80 fire 45 ice 23 master şeklinde olmalı.
    item olarak ta fr ep yada hp cross lbol lkp öneririm bütcene göre + sını ayarla

Nickname
    OnLyManinDark
    Server
    KO -> Rosetta
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by phati View Post
    mage tim de oynayacaksan skiller 80 fire 45 ice 23 master şeklinde olmalı.
    item olarak ta fr ep yada hp cross lbol lkp öneririm bütcene göre + sını ayarla
    Yani illa pk giricem o yuzden kalsun summon. Skillerim o sekilde suan takilar +2 lkp dual +3 fr dual gorev belti +2 ep.
    Demage bakimindan ise yararmi pk sirasinda zehirleme ne bilim seri seri vurus. Karsi irktan birine son vuruş yapinca np geliyomu?

Moderator GamesDepot's Avatar
    Nickname
    xxxxxxCeZaxxxxxx
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Heaven
    Race
    Karus
    Yani illa pk giricem o yuzden kalsun summon. Skillerim o sekilde suan takilar +2 lkp dual +3 fr dual gorev belti +2 ep.
    Demage bakimindan ise yararmi pk sirasinda zehirleme ne bilim seri seri vurus. Karsi irktan birine son vuruş yapinca np geliyomu?
    Elbette. Son vuruşu yaparsanız national point ve leader point kazanırsınız.

Nickname
    OnLyManinDark
    Server
    KO -> Rosetta
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by GamesDepot View Post
    Elbette. Son vuruşu yaparsanız national point ve leader point kazanırsınız.
    Teşekkürler.

Senior Member VviperV's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad
    Pk alanında daha cok vakit geçireceksen tabiki master 23 gerekli. Sonuçta flame olduğun için önceliğin damage olacak ve 60 ice pek bi damage vermeyecektir. Farm önceliğin ise o zaman dedigin gibi yapabilirsin. War veya Switch premiumun varsa ve üşenmiyorsan sürekli arasında değişim de yapabilirsin.

Nickname
    OnLyManinDark
    Server
    KO -> Rosetta
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by VviperV View Post
    Pk alanında daha cok vakit geçireceksen tabiki master 23 gerekli. Sonuçta flame olduğun için önceliğin damage olacak ve 60 ice pek bi damage vermeyecektir. Farm önceliğin ise o zaman dedigin gibi yapabilirsin. War veya Switch premiumun varsa ve üşenmiyorsan sürekli arasında değişim de yapabilirsin.
    Switch pre calisma saatlerim icin uygun deil boşa gider. 8 de oyuna anca oturuyorum DC pre ile idare edicem. 2 tane ufakligada zaman ayiriyorum ortaya karisik yapicam artik pk savas golem.. tavsiyeler icin tessekkurler

Nickname
    OnLyManinDark
    Server
    KO -> Rosetta
    Race
    El-Morad
    0 veya 1 rof taksam bi tane iyi olurmu yoksa fr dahami iyi. Rof ta flame demage dusuk ama cok iyi hp def var.

Member mitko82's Avatar
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Rosetta
    Race
    El-Morad
    0 veya 1 rof taksam bi tane iyi olurmu yoksa fr dahami iyi. Rof ta flame demage dusuk ama cok iyi hp def var.
    Sanki bi ara biyerde okumuştum çok hatırlıyamadım ama flame demagesi moblarda çalışmıyo demişlerdi farm için flame demagede önemli şuan bi fikrim yok ama bilen çıkar herhalde