View Poll Results: Bifrost Ve Krowaz Haritaları ve Saatleri Yenilenmeli Mi?

Voters
21. You may not vote on this poll
  • Evet. Krowaz ve Bifrost haritası ve saatleri değişmeli ve süresi artmalı.

11 52.38%
  • Hayır yenilenmemeli böyle gayet iyi.

10 47.62%
Page 1 of 3 123 LastLast
Results 1 to 10 of 27
    Banned
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Altar
    Race
    Karus
    Infractions
    0/1 (15)

Oyunun Artık Oyun Olmaktan Çıkması Konusunda Anket

Herkese Merhaba.

Bildiğiniz üzere oyun artık oyun olmaktan çıktı iyice ticarethane oldu.Ben pek oyuna girebilen birisi değilim farmcı hiç değilim. Bu tarz konular görüyordum fakat ne kadar olabilir diyordum. Bugün Bifrost Chat görevi için BF gireyim dedim cidden oyunun ne hale geldiğini gördüm.

1-2 ss ekleyeyim ;

Gördüğünüz gibi birisi köprüyü tutuyor ve o sırada kendi adamları farm yapıyor.Veya slotta birçok clanın anlaşması sonucu sadece çok sağlam olan clanlar oynayabiliyor.Bu birçok serverde böyleymiş zaten Destan mesela.

Krowaz için de aynısı geçerli. Krowaz'a her zaman girilemediği için tüm piyasa 1-2 clanın elinde. Dikkatinizi çekerim sadece "1-2 Clan".
    Krowaz'a giriş saatleri arttırılsa veya her zaman girilebilse keşke.
    Veya Bifrost haritası yenilense farkı yollar açılsa vb..

@AlonsoPedroLopez
    @Scorp_Lion
    @Death_Stroke
    Last edited by Humi; 11-18-2018 at 09:25 PM.

Senior Member JoyoAppilance's Avatar
    Class
    KO -> Priest
    Bu tarz konularda anketle kazanamazsın, birazdan o slotlar sayesinde ev geçindirenler forumu basar hayıra abanırlar.

Ben başta gayet olumlu bir değişiklik olarak görmüştüm bu saat kısıtlamasını lakin şuan tam rezillik halini aldı. Büyük clanlar serverlara dağıldı ve hepsi farklı serverların Krowaz-BF'sini rehin almış durumda.

Bu etkinlikler haricinde en yeni serverlarda PK bölgelerinde incin top oynuyor.

Sorsan herkes SC parası kasıyordur ne SC imiş arkadaş parası kasılıyor PK'sı atılmıyor =)

Senior Member LiteraryLuckys's Avatar
    Anlayamadığım nokta şu; Bunda garip olan nedir? Oynadığınız oyunun MMORPG olduğunun ve bahsi geçen bölgelerin kişisel değil, klanlara yönelik bölgeler olduğunu bilmiyor musunuz? Örnekleriniz üzerinden konuşmak gerekirse A klanı B klanı ile ittifak olduysa bunda garip olan nedir? Öncelikle oynamakta olduğun oyunun mantığını anlayıp ardından ona göre hareket edersen sende o oyuncular arasında olabilirsin.

Banned
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Altar
    Race
    Karus
    Infractions
    0/1 (15)
    Quote Originally Posted by LiteraryLuckys View Post
    Anlayamadığım nokta şu; Bunda garip olan nedir? Oynadığınız oyunun MMORPG olduğunun ve bahsi geçen bölgelerin kişisel değil, klanlara yönelik bölgeler olduğunu bilmiyor musunuz? Örnekleriniz üzerinden konuşmak gerekirse A klanı B klanı ile ittifak olduysa bunda garip olan nedir? Öncelikle oynamakta olduğun oyunun mantığını anlayıp ardından ona göre hareket edersen sende o oyuncular arasında olabilirsin.
    Bilmiyorum kardeşim bana MMORPG oyunu nedir açıklar mısın? Sağol

Senior Member
    Quote Originally Posted by Humi View Post
    Bilmiyorum kardeşim bana MMORPG oyunu nedir açıklar mısın? Sağol
    Humi kardeşim seni çok iyi anlıyorum.Sana sonuna kadar da destek veriyorum fakat az önceki arkadaşın da dediklerine katılmamak elde değil.Doğru burası mmorpg güçlü olan kazanır ama bu olay artık çığrından çıkmış durumda.İnsanlar nerdeyse oyunda gb kasmak için adam öldürmeyi göze alabilcek duruma geldi.Benim bir fikrim var bifrost sürekli açık olsun ve oraya chaos map kağıdı gibi bir kağıtla girilsin.Yani günde 2 saat giriş imkanı.Olmadı mı ? O zaman karşı ırka atack kapatılacak arkadaşım.Alın size kesin çözüm.Ft gibi olacak karus human aynı partyde kascak ama günde sadece 1 kere 2 saatliğine girebilcekler.Halbuki siteler GB alımını durdursa tüm bunlara gerek kalmayacak ama oyuna para yatıran kitle malesef farmer kitle

Google üzerinde aratma yaparak tüm bunların yanıtlarını bulabilirsin, kaldı ki buları bildiğini düşünüyorum. Oyun mantalitesini kavradıktan sonra tüm bunların garip olmadığını anlayacağını düşünüyorum.

Ek olarak bu bölgelerden elde ettikleri eşyaları satarak TL çeviren oyunculara bende kızıyor ve yanlış buluyorum.

Banned
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Altar
    Race
    Karus
    Infractions
    0/1 (15)
    Quote Originally Posted by tekdamar92 View Post
    Humi kardeşim seni çok iyi anlıyorum.Sana sonuna kadar da destek veriyorum fakat az önceki arkadaşın da dediklerine katılmamak elde değil.Doğru burası mmorpg güçlü olan kazanır ama bu olay artık çığrından çıkmış durumda.İnsanlar nerdeyse oyunda gb kasmak için adam öldürmeyi göze alabilcek duruma geldi.Benim bir fikrim var bifrost sürekli açık olsun ve oraya chaos map kağıdı gibi bir kağıtla girilsin.Yani günde 2 saat giriş imkanı.Olmadı mı ? O zaman karşı ırka atack kapatılacak arkadaşım.Alın size kesin çözüm.Ft gibi olacak karus human aynı partyde kascak ama günde sadece 1 kere 2 saatliğine girebilcekler.Halbuki siteler GB alımını durdursa tüm bunlara gerek kalmayacak ama oyuna para yatıran kitle malesef farmer kitle
    Yorumun için sağol.
    Benim de aklıma gelen bu şekilde.Hani saatler arttırılırsa,sürekli giriş imkaanı sağlanırsa veya haritalar değiştirilirse oyun biraz da normale dönebilir..

Banned
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Altar
    Race
    Karus
    Infractions
    0/1 (15)
    Google üzerinde aratma yaparak tüm bunların yanıtlarını bulabilirsin, kaldı ki buları bildiğini düşünüyorum. Oyun mantalitesini kavradıktan sonra tüm bunların garip olmadığını anlayacağını düşünüyorum.

Ek olarak bu bölgelerden elde ettikleri eşyaları satarak TL çeviren oyunculara bende kızıyor ve yanlış buluyorum.
    Evet çok sağol , detaylı bir araştırmadan sonra bu mentaliteyi anlayabileceğimi umud ediyorum tabi zor olacak biraz..

Yazdıklarımı iyi oku. Ben kimse kimseyle anlaşamaz veya ben eziliyorum değiştirilsin demedim.Krowaz veya Bifrost saatleri,haritası değiştirilsin sonra gene ittifaklar olsun.Bu bir MMOPRG ama şu an çok saçma bir vaziyette oyun..

Tekrardan okuduğumda bu durumdan rahatsız olduğunu belirtmiş ve bölgelerde düzenleme yapılmasını talep ettiğini görüyorum. Benim sana demek istediğim ise rahatsız olduğun kısımlarda herhangi bir sorun bulunmadığı yönünde.

Banned
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Altar
    Race
    Karus
    Infractions
    0/1 (15)
    Tekrardan okuduğumda bu durumdan rahatsız olduğunu belirtmiş ve bölgelerde düzenleme yapılmasını talep ettiğini görüyorum. Benim sana demek istediğim ise rahatsız olduğun kısımlarda herhangi bir sorun bulunmadığı yönünde.
    Değerli yorumların için teşekkürler..

Biz biraz cahiliz kusurumuza bakma bilemiyoruz MMOPRG nedir ne değildir? Okuldan fırsat bulduğum zamanlarda senin için araştırıp öğrenicem..