Page 1 of 3 123 LastLast
Results 1 to 10 of 25
    Banned

Destan Multi Pazar...

3 gün önce aynı isime ait 9 hesabın pmlerini paylaştım crde , ama sonuçlanmadığı ortada işlem yapılacak denildi açtığım konu crden kalktı ama tptler halen pazarda 9 char 10 metre alan için , ben onlar banlanmadan rahat oyun oynuyamam lütfen bi açıklama yapın , pazar multilerine bakış açınızı bilmek istiyoruz , oyuna illegal yollan gb item kasmıyolar ve pazarı canlı tutuyolar buda oyunun işine geliyo gibi bi düşünce içindemi acaba nttgame eğer öle bişey varsa söyleyin bilelim 1 pazar charı açmak için biligisyarımızı boşuna açmıyak söylediğim kişiler ucuz itemde satmıyo +8 +2 takı üstü satıyolar o kişiler cesaret edip açtıklarına göre cezai yaptırım yapılmıyo sanırım, o kullanıcıda illegal bişey olup olmadığını bilmek istiyorum , sadece 10 metre alan içinde 9 hesap gördüm ben fazlası var azı yok

Senior Member
    Cevap CR ye başvurun olmayacaksa, cevabı merakla bekliyorum.

Banned
    cr ye başvurdum incelecek dediler ama sonuçlanmadan konu kaldırıldı genelde incelemden sonra gerekli işlem yapılmıştır deniliyordu

Senior Member doltard_1's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Olympia
    Race
    El-Morad
    Neden bu kadar emin olabiliyorsunuz Multi olduğuna umarım karşıdaki şikayette bulunduğunuz kişiler suçsuz çıkar sizlerde asılsız bildirimden ceza alırsınız . Bende 7 PC var hepsi premiumlu ama legalim ne diyeceksin bu konuya sende al PC sende kur pazar

Banned
    eğer sen legalsen benim açtığım konudan hoşnut olman gerekirdi senin rekabet edeceğin kitleyi azaltıyorum bi teşekkür et yarın bi konu açıp yok abi pazarımı tutuyolar diye ağlama , senin bu tepkin çok yanlış bence, suçsuz insanı 100 defa cr ye at umursamaz güler geçer ama benim ilgim seni rahatsız etti mod olsam özellikle kontrol ederdim seni , rez olduktan sonra akşam dikkatimi çekti bu karakterle büyük ihtimalle rezden sonra girdiklerini düşünüyorum hepinin isimleri aynı şüphe uyandırdı gayet mantıklı bence
    1 kişi düşün 1 pcden 10 char açıyo ve yeteri kadar item ve gb si var , rezden sonra girdi ve itemleri koydu buydan topladığı itmei sele kuruyo bir daha bakmıyor, item başına 40-50 en az karı var 1 chardan 6 parça item satsa 1 haftada 3 gb para eder et hesabını artık .
    Mesele o admaın kazandığı para bile değil banane nttgame in sorunu adama kazandırmıcak , benim sinirlendirğim nokta adama yazssan cevap vermez fiyatları yükseltiyo neden olsa günde 1-2 kez ya bakar ya bakmaz oysa biz 12 gb lik itemi 2 gün satamıyoz fiyatı direk 11-10 a kadar düşürüyoz böle saçma beklme mi olur diye sonuçta biz zararlı çıkıyoz , lütfen konuyu üstte tutalımda yetkili birilerinde bilgi alalım
    Last edited by BackToMaho07; 11-18-2018 at 02:30 AM.

Senior Member doltard_1's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Olympia
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by BackToMaho07 View Post
    eğer sen legalsen benim açtığım konudan hoşnut olman gerekirdi senin rekabet edeceğin kitleyi azaltıyorum bi teşekkür et yarın bi konu açıp yok abi pazarımı tutuyolar diye ağlama , senin bu tepkin çok yanlış bence, suçsuz insanı 100 defa cr ye at umursamaz güler geçer ama benim ilgim seni rahatsız etti mod olsam özellikle kontrol ederdim seni , rez olduktan sonra akşam dikkatimi çekti bu karakterle büyük ihtimalle rezden sonra girdiklerini düşünüyorum hepinin isimleri aynı şüphe uyandırdı gayet mantıklı bence
    1 kişi düşün 1 pcden 10 char açıyo ve yeteri kadar item ve gb si var , rezden sonra girdi ve itemleri koydu buydan topladığı itmei sele kuruyo bir daha bakmıyor, item başına 40-50 en az karı var 1 chardan 6 parça item satsa 1 haftada 3 gb para eder et hesabını artık .
    Mesele o admaın kazandığı para bile değil banane nttgame in sorunu adama kazandırmıcak , benim sinirlendirğim nokta adama yazssan cevap vermez fiyatları yükseltiyo neden olsa günde 1-2 kez ya bakar ya bakmaz oysa biz 12 gb lik itemi 2 gün satamıyoz fiyatı direk 11-10 a kadar düşürüyoz böle saçma beklme mi olur diye sonuçta biz zararlı çıkıyoz , lütfen konuyu üstte tutalımda yetkili birilerinde bilgi alalım
    Öncelikle kimse benim pazarımı tutamaz tutmaz sen adam gibi olursan buna tenezzül etmez kimse Beni rahatsız eden bir durum yok ama buradan gmlere şikayette bunuyorum.
    BackToMaho07 isimli kişinin açtığı cr konusunda olumsuz sonuç çıktığı takdirde bu kadar kesin sözlerle karşı tarafı mimlemeye ve dolayısıyla ceza alması için uğraştığını göz önüne alarak Ban politikası gereği BackToMaho07 cezalandırılmasını talep ediyorum. Son olarak sende pazarla uğraşan birisin bu kadar kendine sinir stres yapacaksan oyuna bir süre ara vermen veya tamamen bırakmanın akıl ve ruh sagligin için mühim derecede önemli olduğunu bilmeni isterim.Oyunlar stres atmak icindir.Bunu bil ve ona göre oyna

Banned
    AĞLAAAAA sürekli pazarda dolanıcam ve senin gibileri cr ye atıcam , milletin avukatı mı oldun yüzde 90 charların sahibi yada tanıdığısın bu savunma o efor ne için multinin açılması benim zoruma gidiyo , ben şikayetten bulununca senin ney zoruna gidiyo anlamadım her şey ortada mutlileri savunuyon var bunun altında bişey hadi hayırlısı

Moderator NativeBrutal's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Race
    El-Morad
    Konu başlığını Destan mutlu pazarlar okudum neden bilmiyorum.

Senior Member
    bence gizliden serverlerin pazarlarına dalıp, sunucu temizliği baslatılabilir..destan serverındeyım sahsen evlerıne 2 internet hattı cekip, preli 6 çar ile pazar yaptıklarına inanasım gelmiyor..

Yuzde 80i multi ama koxpla degil tek pc isletim sistemi kurarak yani sanal pc coguda isini iyi yapiyor hdd numarasindan proxy kadar degisiklik yaparak kendilerinj farkli pc gibi gosterebiliyorlar. Biliyorum cunku yapan 2 3kisiyi biliyorum. Yani bunu daha oncede soyledim savunma sistemine biseyler yapip bunu engellenemeleri gerekiyor. Konustugum adam ayda car basi 200 300 birakiyor yeter diye dusunuyor. Hepsi ayni seyi dusunuyor bu haksiz rekabete bi son vermek oyunun elinde.