Page 1 of 3 123 LastLast
Results 1 to 10 of 25
    Senior Member

Angry Süperonline kullanan oyuncularda lag problemi ?

Daha önce hiç karşılaşmadığım bir durumdu fakat 2 gündür superonlıne kullanan çevremdeki insanların büyük bir kısmı oyunda aşırı donma ve lag probleminin olduğunu söylüyor keza bende de durum bundan ibaret.İnternetim çok iyi 1080 p donmadan yayın izleyebiliyorum speedtest ping değerim 9 download 35 gel gör ki oyundaki lag sorununu bir türlü çözemedim yetkililerin bi bilgisi var mı acaba ? Ben superonline ile de görüştüm hat değerlerinizin gayet iyi olduğunu bu durumun kendilerinden kaynaklanmadığını belirtiyorlar.

Senior Member LiteraryLuckys's Avatar
    Klanım da bulunan arkadaşlarım tam aksine süper online hizmet sağlayıcısının çok iyi olduğunu hiç bir sıkıntı yaşamadığını belirtiyorlar. Bulunduğun bölgede genel olarak bir sorun yaşanıyor ve hizmet sağlayıcısı bunun farkında olmuyor olabilir mi?

Senior Member
    ttnetde aynı durumda her akşam 1 saat lag oluyor sonra düzeliyor.

Senior Member
    Haklısın video yayında çok belli olmayabilir fakat csgo ya girdim orada en ufak bi ping artışım yok sabit 50-55 ping arasında oynuyorum.Ve bu anlık bir lag değil sürekli geri atıyor oyun 2 gündür rahat 10 sn lag mevcud

Senior Member
    DC oluyorum ben anlamsız bi şekilde. En ufak bi ping yok aslında internette

Junior Member
    Dun manes ardreamda aksam millete lag girdi. 5 _ 6 humani kestim. Bende superonline kullaniyorum

Senior Member FFferik16's Avatar
    Ben de Superonline kullanıyorum. Ne hız, ne ping, ne de anlık veya genel kopma problemim var ancak ara ara DC yiyorum. Bilgisayarımdan ve modem arayüzünden kontrol ettiğim gibi arayıp soruyorum da bir kopma gerçekleşmediğini söylüyorlar. Burada problem kimde bilemiyorum.

Member
    Class
    KO -> Warrior
    Clan
    rosetta / ares
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad
    Bu sorun modemden de kaynaklaniyor olabilir ben de superonline kullaniyorum ilktr Superonline in kendi verdiği modemi kullaniyordum ama modeme 2-3 cihaz ayni anda bağlanınca knight oynarken cok lag oluyordu dc veriyordu modemi değiştirdim sorun ortadan kalkti 3-4gun açık kalıyor pc red gelmediği surece dc olmuyorum modeminize baglanan başka cihazlar varsa wifi ı kapatın knighta oyle girin lag olmazsa modemde sikinti vardir lag devam ediyorsa musteri hizmetlerini arayin

Senior Member
    Bende süperonline kullanıcısıyım ve 3 gündür belli aralıklarla ping ve lag sıkıntısı yaşıyorum

Senior Member
    Quote Originally Posted by FFferik16 View Post
    Ben de Superonline kullanıyorum. Ne hız, ne ping, ne de anlık veya genel kopma problemim var ancak ara ara DC yiyorum. Bilgisayarımdan ve modem arayüzünden kontrol ettiğim gibi arayıp soruyorum da bir kopma gerçekleşmediğini söylüyorlar. Burada problem kimde bilemiyorum.
    Dikkat eder misin DC yi özellikle pazarda mı oluyorsun? Bende öyle oluyor.