Page 1 of 5 123 ... LastLast
Results 1 to 10 of 47
    Member ILastAssassiN's Avatar
    Nickname
    SergeantGrace
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    BüyükSeIcukIuDevIeti
    Server
    KO -> Diez
    Race
    El-Morad

Unhappy Yapılan etkinlikler hakkında HERKESİ İLGİLENDİRİR KONUYU ACIK TUTALIM LÜTFEN

Merhaba Knightonline de Eski Yıllar gibi 2006 2011 aralıgındaki gibi Etkinlik yapılmıyor Eskiden Yılbaşı Agacları bu tarihlerde çıkardı emc de yılbası agacı arardık içlerinden yıldız ve gereksimleri toplayıp npc götürdügümüzde +1 item atardı zevk alırdık Gene kırardık şuan ise siz etkinlik yapıyorsunuz üserlerin cok oldugu maradonda yapıyorsunuz katılım yok denecek kadar az bunun nedeni bana göre nttgame de ileri görüşlü yönetimin olmaması üserler bu etkinlige talep etmiyor sevmiyor çünkü içlerinden cıkan seyler bir işe yaramıyor denecek kadar kötü şeyler daha iyi şeyler yapılması Bu serüvenin ilerlemesi için gerekli Yıl başı agaclarından kastım sadece yılbası geliyor diye degil yaptıgınız etkinliklerin hiç biri tutmuyor asagıdaki resimde gibi 3 slot var 1 parti üser cıkmaz kızacak darılacak birşey yok yenilik istiyoruz .
    resim 17:38 de çekilmiştir

Sevmek Bir Çay Sevilmek İse Bir Şeker Bizim qibi Garibanlar O Çayı Şekersiz İÇERRR . . . !

Şuan - SergeantGrace

Senior Member doltard_1's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Olympia
    Race
    El-Morad
    Yılbaşında eskisi gibi item atan takı atan etkinlikler bekliyoruz bıktık np HP bilmem ne scsi atan etkinliklerden..

+++++++ katılıyorum. Hiç zevk verici insanları teşvik edici etkinlikler değil bunlar. 250 hpymiş 40 defansmış monster stoneymiş ne yapıcaz ki?

Nickname
    SergeantGrace
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    BüyükSeIcukIuDevIeti
    Server
    KO -> Diez
    Race
    El-Morad
    degilmi arkadaşlar 250 hp 40 defans v.s bu tür sacmalıklar nedir allah askına yap canlı bir etkinlik cz de cıkar mob u emc de cıkar mob u içinden toplanan esyalarla +1 karışık silah atsın 1m atsın Yılbası şemsiyesi gibi lambalar v.s birşey ver zor birşey degil bunlar ben bile yazar çizerim databaseye o kadar söylim
    Sevmek Bir Çay Sevilmek İse Bir Şeker Bizim qibi Garibanlar O Çayı Şekersiz İÇERRR . . . !

Şuan - SergeantGrace

Senior Member
    Nickname
    Charybdis
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Olympia
    Race
    Karus
    Bence yetmez. O moradondaki yaratıklara +3 takı drobu koyun da rahatlayalım
    Arkadaş sadece zr yaparak ya da mausela tıklayarak 1-2 m gibi paraya kanat bag peri ms ıvır zıvır alma şansın var hala İtem bekliyorsunuz. Tabi bunlar non-trade olduğu için işinize gelmiyor.

Nickname
    SergeantGrace
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    BüyükSeIcukIuDevIeti
    Server
    KO -> Diez
    Race
    El-Morad
    etkinlikten zevk aldıkları için 3 slot ta 1 parti adam yok galiba ? üserin begenmesi etkinligi çok önemli
    Last edited by ILastAssassiN; 11-16-2018 at 03:56 PM.

Şuan - SergeantGrace

Nickname
    SergeantGrace
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    BüyükSeIcukIuDevIeti
    Server
    KO -> Diez
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by LopezlerinCenifir View Post
    Bence yetmez. O moradondaki yaratıklara +3 takı drobu koyun da rahatlayalım
    Arkadaş sadece zr yaparak ya da mausela tıklayarak 1-2 m gibi paraya kanat bag peri ms ıvır zıvır alma şansın var hala İtem bekliyorsunuz. Tabi bunlar non-trade olduğu için işinize gelmiyor.
    ne kadar boş konusyosun önce profilini bi düzelt sonra seni ciddiye alıp cevap yazalım konuyu okumadan yorum yazma burada konu kötü item iyi item degil insanların talebi önemli benim 9 10 item im 3 takım dolu napayım ben 250 mp i genel olarak hem itemli oyuncular için hem yeni baslayan oyuncular için k2 nin yaptıgı gibi bal kabagı lambası çatal kasık v.s göze hoş görünen ama işe yaramayan itemler cıkartıla bilir bizm paradan puldan işimiz yok beni eski oyuncular anlamıstır

Şuan - SergeantGrace

Senior Member FFferik16's Avatar
    Katılıyorum, etkinlikler çok faydasız. "Şu faydası var" diyebilmek için kendinizi epey zorlamanız gerek. Şu azıcık hp, atak arttıran şeyler öncelikle çok boş, sonrasında diğer verilen klasik ödüller ise farmcı paketi. Farm yapan adam zaten DC premium, genie, pre pot, peri vs'yi zaten alabiliyor. Normal oyuncular için bir şey gelmiyor hiç. Kutu olsun, gem olsun, bus olsun non trade işe yarar, gerçekten sevindirici bir şeyler olsun.

Etkinliklerin teması değişiyor, ödüller hep aynı. Mesela yılbaşı için de heyecanlanmıyoruz, yine aynı olacak.

Senior Member KeteHore's Avatar
    Nickname
    Bakteri
    Class
    KO -> Kurian
    Race
    El-Morad
    Katılıyorum son zamanlarda nerede ise 2 yıldır doğru düzgün bir etkinlik gelmedi yada geç geldi abartmıyorum 2 yıldır etkinlikler konusunda yönetimde ciddi sıkıntılar var

Nickname
    SergeantGrace
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    BüyükSeIcukIuDevIeti
    Server
    KO -> Diez
    Race
    El-Morad
    teşekkürler

Şuan - SergeantGrace