Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 11 to 12 of 12
 1. #11
  Banned
  Join Date
  Nov 2018
  Posts
  722
  Quote Originally Posted by xXExce1lentXx View Post
  Rosettad da var ve rosettadaki charlarının nıckı ''maneste de ben varım'' ''destanda da ben varım'' yanı aynı kişi olduğunu zaten itiraf etmiş şahıs 1 kişinin oyunun oynanırlığını bu derece ele alması geri kalan 1000+ insan değil slotlar satın alınmış hatta diyorlar ki bu elemandan önce babası kasıyromuş o slotlarda miras işte kardeş ölüm hak miras helal bir şey diyemeyiz.
  Oyundaki bu TL ticaretine ve çoklu pc alıp farm pazar olayına izin verildiği sürece devam edecek kasmaya dur diyecek merci oyun firmaları ben karışman diyerek oyun içi rekabet ve oyunun oynanabirliği alt üst edenler artar gerçek oyuncular azalır.

 2. #12
  Senior Member
  Join Date
  Jul 2013
  Posts
  345
  Legal olduğu sürece isterse evine 100 bilgisayar alıp hepsine premium çeker ve hepsini genie ile istediği slota bırakabilir arkadaşlar ks bir suç değildir, gücünüz yetiyorsa sizde yapın veya slotu alın. Rosettada da aynı şekilde human eslant c1 ve c2 de 3 mage 1 priest sistemini oturtmuş adam demekki kazanıyor bereket versin, sonuçta 1 camp için 4 bilgisayar gerekiyor, sadece rosetta human ve karus için adamda 16 pc bulunması gerekiyor. Ben 1-2 aydır görüyorum dediğim gibi legal olduğu sürece sorun yok.

Page 2 of 2 FirstFirst 12

Posting Permissions

 • You may not post new threads
 • You may not post replies
 • You may not post attachments
 • You may not edit your posts
 •