Page 1 of 8 123 ... LastLast
Results 1 to 10 of 76

Thanksgiving Box Gelmiyor

Ft de mavi kutu almama ragmen bu kutu gelmedi bana neden acaba ?

Mod Team Lead ScORp_LiON's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Diğer çıkanlara sordun mu? Mesela ben az önce JR'den çıktım geldi.
    Herhangi bir sebeple Cheat Reports konuları veya kanıt içerikleri resmi forum, farklı forum sayfaları ve diğer platformlarda ya da 3. kişilerle paylaşılması yasaktır. Bu kurala uymayan forum ve discord hesapları süresiz olarak kapatılır, oyun hesapları GM inisiyatifine göre cezalandırılabilir.

Senior Member
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Destan
    Race
    El-Morad
    Aynı sorun bende de oldu.Ft de mavi kutu almama rağmen gelmedi.Bir iki arkadaşa sorduğumda da onlara da gelmemiş.Ve şimdi de buglu jryi kaybettik çok güzel böyle devam edin
    Last edited by Destan1819; 11-15-2018 at 08:34 PM.

Bende ft den mavi aldım banada gelmedi.

Member
    Nickname
    Polyhymnia
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Diez
    Race
    Karus
    Ftde bug var gelmiyor ayrıca keşke bankaya konulabilse 83 level ile bdw giremiyoruz yan karakterle girebiliyoruz ondaki boxlarda atılsa hedeflerimize daha çabuk ulaşsak çok daha güzel olucaktı

Quote Originally Posted by ScORp_LiON View Post
    Diğer çıkanlara sordun mu? Mesela ben az önce JR'den çıktım geldi.
    benle beraber giren arkadaşıma gitti ama o mavi kutu almadı ben mavi aldım bana gelmedi ona 5 adet gitti zaten 82 lwlim bdw giremiyorum ft den de alamazsam benim bunu biriktirme sansım yokki

Mod Team Lead ScORp_LiON's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Mesai saatlerinde kontrol ettireceğim arkadaşlar. Bilgi verdiğiniz için teşekkürler.
    Herhangi bir sebeple Cheat Reports konuları veya kanıt içerikleri resmi forum, farklı forum sayfaları ve diğer platformlarda ya da 3. kişilerle paylaşılması yasaktır. Bu kurala uymayan forum ve discord hesapları süresiz olarak kapatılır, oyun hesapları GM inisiyatifine göre cezalandırılabilir.

Junior Member
    Quote Originally Posted by Umuytttttt View Post
    benle beraber giren arkadaşıma gitti ama o mavi kutu almadı ben mavi aldım bana gelmedi ona 5 adet gitti zaten 82 lwlim bdw giremiyorum ft den de alamazsam benim bunu biriktirme sansım yokki
    biz pt ce mavi kutu aldık wr yi biz kestik mavi kutu ve forgetten temple coins i geldi 5 kutu kazanmamız gerekirken hiç gelmedi. lütfen ilgili konuda kazandıgımız 5 kutumuzu geri veriniz

Quote Originally Posted by ScORp_LiON View Post
    Mesai saatlerinde kontrol ettireceğim arkadaşlar. Bilgi verdiğiniz için teşekkürler.
    geçmişta hak kazandıklarımız düzenlemeden sonra geri gelirmi şimdi bidaha giricezde

Senior Member TheTick's Avatar
    Nickname
    MAGEOFDARKKINGDOOM
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad
    70+ CHAOS BDW hepsini kazandım ve geldi.

Problem duymadım Ares te.
    JustInTime