Results 1 to 2 of 2

Eski karakterim hakkında..

Öncelikle hayırlı günler dilerim.
    Nitekim çocukluğumuzun hayali olan knight döneminde uzunca süreler oyun içerisinde iyisiyle kötüsüyle bulunduk. Ne zaman ara versekte hep bir geri dönüşü oldu fakat bu seferki durum galiba en zoru.
    Sayın modaratör ve gm ekibi arkadaşlar. Eski bir karakterim var ::__SANTOS__:: warrior 80 lwl ring halinde satın aldım yeni bir account açıp karakteri ona bastım ve itemlerle oyunun keyfini aldım ve cıktım. 2012-2013 arasında geçiyor. En son karakterimde +8 krowaz kolluk kalmıştı.Oyuna tekrardan başlamak istedim ve 3 aydır ne kadar çabaladıysam hafızamı zorladıysam ne id mi ne sifremi nede mail'ime ulaşabildim. Fakat o zaman oynadıgım karakterimin ev ip adresini şifre kombinasyonlarımda kullanıyordum bunun la alakalı bir yardımınız dokunurmu acaba ? Psikolojim bozuldu desem yeridir. Bilgiler aşağidadır.
    Server: Eski olympia şuanki diez
    Karakter id: ::__SANTOS__:: ( bu sw de tek karakterdi)
    Evimin ip adresi: x

Hayırlı günler diliyorum. Sadece bir cevap arıyorum..
    Last edited by SkCLucky; 11-13-2018 at 09:19 PM.

Senior Member SkCLucky's Avatar
    Merhaba,

Hesap desteği alabileceğiniz tek forum bölümü Destek Sistemidir. Destek sistemine bir bilet göndermeyi deneyebilirsiniz fakat gerçekten karakterin size ait olduğunu %100 kanıtlamak zorundasınız. Aksi taktirde bilgi değişikliği ve bilgi desteği alamayabilirsiniz. Destek Ekibine aşağıdan bilet gönderebilirsiniz;

Destek Sistemi

Bilet oluştururken bölüm seçiminde sorun yaşarsanız seçim ekranında CTRL+F5 kombinasyonu ile sayfayı yenileyerek ya da farklı bir tarayıcı kullanarak deneyebilirsiniz.

Bilet gönderimi yapacağınız hesapta en az 1 N-point olması gerekmektedir, herhangi bir N-point kesinti yapılmamaktadır.

#
    Lütfen ip adresinizi, kişisel bilgilerinizi ve hesap bilgilerinizi herkesin görebileceği bölümlerde paylaşmayın.