Page 4 of 24 FirstFirst ... 2345614 ... LastLast
Results 31 to 40 of 234
    Senior Member
    Nickname
    DaNGeRouSARROW
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    VeNDeTTA
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    okçu komboda farketmiştim ama serilikten kaynaklı olabilir diyodum
    mause click kombo elimi yavaşlatim dedim yok alakasız ne mana gidiyor ne damage sadece yetenek kullanıldı yazıyor
    magede aynı şekil serilikten kaynaklı diye düşündüm ama tsli magenin 18 süresini artık adımız gibi biliyoruz ve ne mana ne damage çıkıyor
    priest denedim korkuluklarda r ler aşırı sekiyor +7 quest item sekmez diyenler olucaktır charı w basılı tutup tek r bastım da iğrenç bi tablo vardı s combo yaparken ise helis 1 vuruyo bi vurmuyo ancak s comboda r daha az sekiyor sanırım res süresi uzadiğı için effect süresinde değişim oluyodur combo cdler uzayıp helise seri seri basmak gibi düşünün sadece isim geçiyor bi bakılması gerektiğini düşünüyoruym
    Last edited by HeRoCoMeBaCK55; 11-30-2018 at 10:13 PM.

Senior Member
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Vega
    yine başladı bu sorun okçu 5-3 lüsü damage atmıyor

Senior Member ISpeedycort's Avatar
    Nickname
    빠른코르트
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Gordion
    Race
    El-Morad

Exclamation

Herşeyde Reset Gününde Oluyor Onu Çözemedim, Her Reset Gününde Droplar Düştü Vs Oldu Bence Alakası Yok.

Junior Member
    ciddi bir şekilde oyunda asırı lag oluyor internette problem yokken bakımların tekrar haftada bire düşürülmesi gerekiyor acilen,bir hafta veya en fazla 10 gun oyun oynanabilir seviyede ilerliyor,sonrası skill failed

Senior Member
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Vega
    Quote Originally Posted by LemonShark View Post
    ciddi bir şekilde oyunda asırı lag oluyor internette problem yokken bakımların tekrar haftada bire düşürülmesi gerekiyor acilen,bir hafta veya en fazla 10 gun oyun oynanabilir seviyede ilerliyor,sonrası skill failed
    9-10 gün dayanıyor sonra gg

Senior Member
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Destan
    Race
    El-Morad
    Kesinlikle reset gününe yakın sorunlar oluşuyor.2 gündür magemle ft , jr ve quest yaparken 70-80 skillerini basmama rağmen vurmadığını failed verdiğini farkettim.

tamamen katılıyorum portu smah skıllerıde vurmuyor. Tekrardan hafta da 1 e dusurulmelı. bu konuda özverili bir yaklaşım bekliyoruz.

Senior Member
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Vega
    çıldırıyorumm okçunun 5-3ü vurmuyorrr (Yere tık kombosu)

Senior Member
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Vega
    Abicim şu Resi bu haftadan itibaren allahınızı seviyorsanız bak yalvarıyorum size 1 haftaya düşürün sinirlerim alt üst oldu kriz geçirip kasaya tekme atıcam şimdi damage atmıyor skiller

dün aksam skıl vuramadım ya insanı cıldırtıyor 5 defa aynı skıle basıyorsun anca vuruyor.Hafta da bir e düşürülsün yine valla oyun çok şişiyor sıkıntı büyük