Page 20 of 24 FirstFirst ... 101819202122 ... LastLast
Results 191 to 200 of 234
    Senior Member
    Ben de olympiadayim, 5 vsnin 5inde de spike sekti. Delosta koxper kesemiyorum seken spikedan

Senior Member EraJacque16's Avatar
    bu skill sekmesi değil

Banned
    Çözüm reset eskiden haftada 2 kere reset atılırdı yine bu şekilde olmalı.

umudum yok ya mgame ilgilenmiyor oyunla ben şu ara bu sıkıntıyı yaşıyorum sanıyordum megersem 2018 de konu açılmış hala ilgilenilmiyor bu şirket hiç bir şeyi hak etmiyor ntt gameyide hak etmiyor keşke hakların hepsi nttgame nin elinde olsa da şu oyunu adam edebilse

Senior Member ITaladroI's Avatar
    Nickname
    ITaladroI
    Class
    KO -> Warrior
    Clan
    Undeaths
    Server
    KO -> Oreads
    Race
    El-Morad
    Birkaç gündür bazı spotlarda mob ölmesine rağmen bugda kalıyor. Ayrıca şu an skillerin durumu zaten berbat. Oyun stabilitesini ortalama 1 haftadan sonra kaybediyor. Bu durum ne zaman dikkate alınacak ve çözüme ulaşacak çok merak ediyorum.

Senior Member
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Diez
    Race
    El-Morad
    ben altar da oynuyorum skillerim hiç sekmiyor. lag olsa bile mak. 1-2 saniye oluyor. bunun dışında hiç lag olmadığı halde dc olabiliyorum bir anda.

sorun gene başladı 2 gün boyunca çekecez

Senior Member
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Vega
    Ya bu konuyu göre göre halen 2 haftalık res mi geliyor bu oyuna? Ya deliriyorum son 5 gündür... Okçu 5-3 dmg çıkarmıyor, Helis dmg atmıyor, Warrior alan skilleri vurmuyor, Desten sonra tekli attack skilli dmg atmıyor, Chaos'ta bütün skiller sekiyor dmg atmıyor! YA BU KADAR OYUNCUNUZUN BAĞIRDIĞI BİR SORUNU NASIL GÖRMEZDEN GELİRSİNİZ? NEDEN HAFTA 1 RESE DÖNMÜYORSUNUZ NEDEN????

Senior Member
    Warrior oyuncusuyum

dün akşam JR,de Farkettim yine Skill Vurmamaya başlamış

Skill sekme diye bi şey yok çünkü VURMUYOR VURMUYOR - ne zaman Reset arası uzadı ondan sonra Skill VURMAMA sorunu görüldü

3 Skill vuruyor 1 Skill vurmuyor 4 Skill vuruyor 1 Skill vurmuyor 2 Skill vuruyor 1 Skill vurmuyor

Bakın bu Lag deyil çünkü Lag olduğunda Skill Barda,ki Skill dönüyor ama Sağ Altta Damage yazısı geç görünür

burda ise Skill Barda,ki Skill Hiç dönmüyor yani VURMUYOR........

Quote Originally Posted by GamesDepot View Post
    Geçen gün warrior karakterimdeydim. Vurduğum skillerin sektiğini görmüştüm. Pek kronik olacağını düşünmemiştim. Ortada bir problem var ise çözüleceğine eminim.
    Aynen sayın mod paralel evrenlerin birinde çözülüyordur .d .d