Page 1 of 24 12311 ... LastLast
Results 1 to 10 of 234
    Senior Member __SaCReTeS__'s Avatar
    Nickname
    _SaCReTeS_
    Class
    KO -> Warrior
    Clan
    RememberMe
    Server
    KO -> Diez
    Race
    Karus

Reset gününe yaklaştığında skıller full sekiyor artık buna bi çözüm bulun

Selam

warrior oyuncusuyum asasada girsem aynısı oluyor vurduğum her skıl geri dönüyor kaosda , pkda , bf'de expde full sekmektedir döne döne vuruyorum pazartesi gününden beri vurduğum tüm skıller 2 tane vuruyosa 1 tanesi sekiyor 2 haftada bi reset olayına çevirdiğinizden beri bu sorun devam etmektedir.

Tsdeki arkadaşlara soruyorum hepsinde aynı sıkıntı var başka serverdeki arkadaşlardada aynı sıkıntı var cok can sıkmaya başladı buna bi çözüm yolunuz varmı ? res atılmayınca oyun kafayı yiyor bence her hafta res atılmalı.

Dn = 1 yıldır bu işgenceyi cekiyoruz düzeltin artık.
    Last edited by __SaCReTeS__; 09-11-2019 at 04:57 PM.

Member SirTheLeoN's Avatar
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by __SaCReTeS__ View Post
    Selam

warrior oyuncusuyum asasada girsem aynısı oluyor vurduğum her skıl geri dönüyor kaosda , pkda , bf'de expde full sekmektedir döne döne vuruyorum pazartesi gününden beri vurduğum tüm skıller 2 tane vuruyosa 1 tanesi sekiyor 2 haftada bi reset olayına çevirdiğinizden beri bu sorun devam etmektedir.

Tsdeki arkadaşlara soruyorum hepsinde aynı sıkıntı var buna bi çözüm yolunuz varmı ? res atılmayınca oyun kafayı yiyor bence her hafta res atılmalı.

ayriyetten

ctrl ye basınca item değiştirken inventori açıkken Knight online bug çıkmaktadır cumarrtesi günü girdiğim öğlen ve akşam savaşlarında bu yüzden 2 kere Knight online bug yedim 2 sindede altımdaki at gitti bunlara bi çözüm bulmanın zamanı gelmedimi?
    Hocam yanlış anlamayın ama alakaya maydonoz olmuş biraz.Skill sekmesiyle resin bir alakasını göremedim ben.Ben de warriorum öyle bir sorun yaşamıyorum.Maradondaki hedeflerde biraz alıştırma yapın bence.Sorun sizden kaynaklı olabilir.

Nickname
    _SaCReTeS_
    Class
    KO -> Warrior
    Clan
    RememberMe
    Server
    KO -> Diez
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by SirTheLeoN View Post
    Hocam yanlış anlamayın ama alakaya maydonoz olmuş biraz.Skill sekmesiyle resin bir alakasını göremedim ben.Ben de warriorum öyle bir sorun yaşamıyorum.Maradondaki hedeflerde biraz alıştırma yapın bence.Sorun sizden kaynaklı olabilir.
    vurduğum 2 skıl den biri sekiyor hacı o zaman diezde sorun var tek bu bende sorun yok tek buda değil.

Nickname
    _SaCReTeS_
    Class
    KO -> Warrior
    Clan
    RememberMe
    Server
    KO -> Diez
    Race
    Karus
    bu sıkıntıların bi an önce çözülmesi gerekiyor ctrl basınca item değiştirken Knight online bug falan bunlar çözülmesi gerekiyor.

Moderator GamesDepot's Avatar
    Nickname
    xxxxxxCeZaxxxxxx
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Heaven
    Race
    Karus
    Geçen gün warrior karakterimdeydim. Vurduğum skillerin sektiğini görmüştüm. Pek kronik olacağını düşünmemiştim. Ortada bir problem var ise çözüleceğine eminim.

Senior Member Disco_5959's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    maalesef Archer skillerinde de aynı sorun mevcut

Banned
    Nickname
    Ebelfezl
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Emek
    Server
    KO -> Diez
    Race
    El-Morad
    Sorun Diezde olabilir chaosa girdim bugün epey sekiyordu.

Senior Member Ajann's Avatar
    Sorun manestede mevcut.

Nickname
    _SaCReTeS_
    Class
    KO -> Warrior
    Clan
    RememberMe
    Server
    KO -> Diez
    Race
    Karus
    2 haftada bir reset atıldığından beri bu tüm serverler genelinde mevcut bu sıkıntı bi an önce çözülmesi gerekiyor pvp alanlarında gercekden cok sıkıntı yaratıyor

Senior Member theKILLJOY's Avatar
    Dün pkda bizde hissetmiştik maneste 2 arkadaş, bugün girdiğimiz chaosta netleşti, lag değil ama skillerde bir gariplik var bende res'in bu kadar uzun aralı olmasına bağlıyorum, en azından haftalık rutin bakım olsa daha iyi olur gibi. Bugta olan jrlerede yararı olabilir belki.