Results 1 to 2 of 2
    Junior Member

Haksız Yere Hapis Yedim

Merhaba forum sakinleri ve değerli yöneticiler,

Tam tarih hatırlamıyorum fakat 2011-2014 arası bir tarih olması kuvvetle muhtemel hesabım haksız yere hapise düşmüştür.
    Hapise düştüğüm yer folk village de sundriesin arkasındaki evin oradan geçerken (glowming-glyptodont moblarının yönünden) hiçbir illegal yazılım veya donanım kullanmadığım halde hapise düşmüştür. Konu ile ilgili farklı bir hesaptan ticket attım (09.11.2018 tarihinde) henüz dönüş olmadı. Yöneticilerin erken farkedebilmesi için buraya da konu açmak istedim. Oyuna yeniden başlamak istedim ve konusu geçen hesabımın trade özelliği açık olduğundan onunla oynamak istedim.

Yöneticilerin gerekli incelemeleri yaparak bana yardımcı olmasını rica ediyorum.

(İlk forum konum, olmakla beraber, imla ve forum kurallarını bilmemekle bir kusurum varsa affola )
    Şimdiden teşekkürler...

Karakter Adı: Solitary
    Server: Destan

Moderator GamesDepot's Avatar
    Nickname
    xxxxxxCeZaxxxxxx
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Heaven
    Race
    Karus
    Merhabalar,

9.11.2018 (cuma günü) tarihinde bilet attığınızı söylemişsin. Hafta sonu müşteri hizmetleri çalışmamaktadır. Bu nedenle bekleme sürecinde hafta sonunu dahil etmemelisin. Destek biletlerine mesai saatleri içerisinde kontrol edilmektedir ve en geç 72 saat (mesai saatleri) içerisinde yanıt verilmektedir.

Destek biletine yanıt gelmeden biletine cevap eklememelisin veya yeni bir bilet oluşturmamalısın. Aksi taktirde gelecek olan yanıtın süresini uzatmış olursun. Sabırla gelecek olan yanıtı beklemelisin.

İyi forumlar.

Tags for this Thread