Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 16
    Senior Member phati's Avatar
    Nickname
    T0SBA
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Destan
    Race
    Karus

Ring ile aldığım karakterin sicili bozuk ne yapmam lazım_

Cyper Ring ile hesabıma yüklediğim T0SBA human warrior karakterinin savcılığa ulaşmış bir dosyası olduğunu öğrendim. Bu olayın benimle alakası olmasada şuan benim hesabıma yüklü olduğu için çekincedeyim. Bu konu hakkında ne yapmam lazım bilgi verebilecek bir yönetici var mıdır? Mümkünse olay hakkında oyun kurallarına göre alışveriş yapmış olmama rağmen mağdur durumda olduğum için tarafıma tek seferlik nick değiştirme imkanı sunulmasını istiyorum.

Mod Team Lead ScORp_LiON's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Adli süreç içinde olduğunu nereden biliyorsunuz?
    Herhangi bir sebeple Cheat Reports konuları veya kanıt içerikleri resmi forum, farklı forum sayfaları ve diğer platformlarda ya da 3. kişilerle paylaşılması yasaktır. Bu kurala uymayan forum ve discord hesapları süresiz olarak kapatılır, oyun hesapları GM inisiyatifine göre cezalandırılabilir.

Nickname
    T0SBA
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Destan
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by ScORp_LiON View Post
    Adli süreç içinde olduğunu nereden biliyorsunuz?
    oyun içerisinden beni eski kullanıcı sanıp mesaj atan insanlarla karşılaşıyorum bir tanesi ile telefonda görüştüm.Karakteri yeni aldığımı anlatabilmek için o şekilde bilgi verdi bana isterseniz sizinle iletişime geçmesini sağlayabilirim mağdurların.Benim çekincem damgalanmış hatta daha da kötüsü adli bir suça karışmış insanlar ile adımının anılması.Bu hem mesleğime hem aile yaşantıma zarar verir.Sizden Ricam öncelikle gerekli alt yapı ile bahsi geçen olayın karakteri satın aldığım sürede gerçekleşmediği bilgisine ulaşmanız ve mümkünse sizin belirleyeceğiniz her hangi bir nick ile değiştirmenizdir. Bu karakteri hesabıma alabilmek için dolu olan slotlarımı boşaltmak için 2 tane cyper ring kullandım.Lütfen nick konusunda yardımcı olun.

Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Oyun içi ve legal bir şekilde satın alma işlemi gerçekleştirdiyseniz hiçbir şey olmaz. Dilerseniz kendiniz NCS eşyası ile nickinizi değiştirebilirsiniz.
    Last edited by ScORp_LiON; 11-12-2018 at 02:05 PM.
    Herhangi bir sebeple Cheat Reports konuları veya kanıt içerikleri resmi forum, farklı forum sayfaları ve diğer platformlarda ya da 3. kişilerle paylaşılması yasaktır. Bu kurala uymayan forum ve discord hesapları süresiz olarak kapatılır, oyun hesapları GM inisiyatifine göre cezalandırılabilir.

Nickname
    T0SBA
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Destan
    Race
    Karus
    Konuyu ticket atacaktım fakat hangi başlık altında atacağıma karar veremediğim için en hızlı sonuca buradan ulaşırım diye düşündüğümdendir.

Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Bilet göndermenizi gerektirecek bir durum yok, dediğim gibi dilerseniz NCS ile nick değiştirebilirsiniz.

Senior Member
    Vay be bu konudan sonra ring ile çar almam direk kendim kasarım .

Senior Member
    Neden bu kadar kasıyor ve uğraşıyor/uğraştırıyorsunuz anlamıyorum. Char satın alınmadan önce ticket atarsınız, oyun yetkilileri ringte bekleyen char için herhangi bir jail/ban durumu olmadığını teyit eder. Siz de satın alırsınız.
    Zaten jail/ban yemiş karakterin css ye girebilmesi oyunun ayıbı, hadi girdi diyelim , css altında yazmalı bu char şu kadar gün ban yemiştir veya hapse girmiş çıkmıştır diye.
    Zor olmasa gerek bu tarz güncellemeler.

Senior Member ExpertELTGamer's Avatar
    Nickname
    ChesTeRBlu3
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Destan
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by phati View Post
    Cyper Ring ile hesabıma yüklediğim T0SBA human warrior karakterinin savcılığa ulaşmış bir dosyası olduğunu öğrendim. Bu olayın benimle alakası olmasada şuan benim hesabıma yüklü olduğu için çekincedeyim. Bu konu hakkında ne yapmam lazım bilgi verebilecek bir yönetici var mıdır? Mümkünse olay hakkında oyun kurallarına göre alışveriş yapmış olmama rağmen mağdur durumda olduğum için tarafıma tek seferlik nick değiştirme imkanı sunulmasını istiyorum.
    Bu karakter destanda ise bende küfürlü kscleri vardı. Mob çektiği video vs. Cr atmış olmam lazım. Karakterin warrior olduğunu hatırlıyorum .

Olimpiada da vardı tosba diye bi karakter