Results 1 to 5 of 5
    Junior Member

Server: Destan 2 genie altı macro kullanmak

Cks report etmeme rağmen kişiye herhangi bir cezai işlem uygulanmadi resimleri sizde mevcut teknik bir sıkıntı nedeniyle videosunu yükleyemedim genie altı macro kullandığını düşündüğüm karakter adı X dur rica ediyorum lütfen ilgilenin
    Last edited by SkCLucky; 11-10-2018 at 10:39 PM.

Junior Member
    Eğer bunu şu an bir gm okuyorsa gelip kendi gözleriyle görmesini istiyorum destan 2 karus 1717,690

Senior Member SkCLucky's Avatar
    Merhaba,

Kullanıcı hakkında şikayette bulunduysanız lütfen konunun takibini yaparak bilgi almaya çalışınız.

Ayrıca, lütfen forumun herkese açık bölümlerinde kişiler hakkında suçlayıcı niteliğinde konular açmayalım.

Junior Member
    Suçlayıcı mesaj atmak istemiyorum video atamadım resimlerini attım ve an itibari ile dilek ve şikayette bulunuyorum ben bu oyunu dürüst ve helal kazancıyla sizlere helal ederek oynuyorum kimsenin hicbir fikri ve malıyla işim yok sahip olduğum karakterden slot alabilir amenna ancak mob lara doğmadan ve dönmeden vuruyorsa neden teknik ekip takibini yapmıyor biz birbirimizi şikayet etmekle mükellef oluyoruz sizden rica ediyorum ve arz aediyorum lütfen şu dakika incelensin destan 2 karus 1717,690

Junior Member
    Cevap verebilirmisiniz