Results 1 to 6 of 6
    Senior Member
    Nickname
    SiRkRaLTuRk
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Nyarlathotep
    Server
    KO -> Diez
    Race
    Karus

Utc giriş sorunu

Merhaba , aylardır 1 kere utc girebildim benim 1 -2 ayda yapmaya çalıştığım itemi adamlar 10dkda alıyor , giriş sistemi degismeli veya kapasite artırılmalı hiç olmadı sadece 83ler girebilsin cidden işkence çekiyorum stress oluyorm ama bir türlü giremiyorum şu etkinliğe

Junior Member Jibban06's Avatar
    Nickname
    Jibbann
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Rosetta
    Race
    El-Morad
    ++++++++1111

Senior Member
    Adam haklı oyunla alakası olmayan adam utc saatinde on olup dropları alıyor.
    Bazıları her hafta giriyor bazıları yılda bir bence hakeden girmeli.
    Konuyu açan arkadaş şu moviyeyi izlese az yardımcı olur kanısındayım bunun sayesinde herhafta giriyorum.

https://www.youtube.com/watch?v=WoEgfSbvMd4

Senior Member doltard_1's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Olympia
    Race
    El-Morad
    Sistem otomatik kura sistemine dönmeli veya farklı alternatif seçenekler gelmeli.kapasite artırımı olmaz içerisi yeteri kadar kalabalik oluyor fakat haftada 1 kere oyuna giren UTC sonunda çıkan adamlarla dolu.Gercekten haftada xx.xx sürede oyun oynayan belli kotada oyunda aktif olan veya czde xx.xx süre haftalık kotasını dolduran userlerin alınması gerekiyor diye düşünüyorum.adam czden çıkmıyor tam bir oyuncu her yönüyle oynamaya çalışıyor gel gorki bu adam giremiyor haftada 1 saat UTC için TL için oynayan adam giriyor

Senior Member Death_Stroke's Avatar
    Quote Originally Posted by kemec1986 View Post
    Adam haklı oyunla alakası olmayan adam utc saatinde on olup dropları alıyor.
    Bazıları her hafta giriyor bazıları yılda bir bence hakeden girmeli.
    Konuyu açan arkadaş şu moviyeyi izlese az yardımcı olur kanısındayım bunun sayesinde herhafta giriyorum.

https://www.youtube.com/watch?v=WoEgfSbvMd4
    Bende videodaki gibi uzakta giriyorum diez gibi eski sunucuda 10 sayfa 34'kişilik bekleyen oluyor genelde full giriyorum tabi bu tarz girmek için bilgisayarın biraz iyi olması gerekiyor kasıyorsa oyun giremeyebilirsiniz.

Senior Member Mayans_'s Avatar
    Nickname
    Mayans
    Class
    KO -> Mage
    Clan
    TemplarKn1ghts
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by Death_Stroke View Post
    Bende videodaki gibi uzakta giriyorum diez gibi eski sunucuda 10 sayfa 34'kişilik bekleyen oluyor genelde full giriyorum tabi bu tarz girmek için bilgisayarın biraz iyi olması gerekiyor kasıyorsa oyun giremeyebilirsiniz.
    Bende aresteyim fakat bu sekilde giremiyorum girsem de ayda 1 kere. Girenlerin bir kısmında macro mevcut. +80 veya 83 yapılması guzel olur. Ares dies gibi eski serverlerde sıkıntı olmasa bile diger serverdakilerin dayanması zor.

Tags for this Thread