Page 2 of 3 FirstFirst 123 LastLast
Results 11 to 20 of 22
    Junior Member
    sadece yetkili birisinin yardmı yada yönlendirilmesini bklıyorum ben esn mı cekerım ıstedıklerı kadar cahs ı sorunum yok premıum mu onuda alırım o kadrterın gecmıs kodlarını ısteyecek zaten suan ıtıbarı ıle alınan esn kodları bı ıse yaramayacak ama bana yol gosterecek kısı de yok ortada ....

Banned
    Class
    KO -> Priest
    Infractions
    0/1 (15)
    İlk açtığım accountumun kullanıcı adını bile hatırlamıyorum ben o kadar düzgün bi şekilde yazmışım seni suçlamadığımı da özellikle belirtmişim. ama kusura bakma sen yardım alma amacında falan değilsin bence saldırı peşindesin.

Moderator GamesDepot's Avatar
    Nickname
    xxxxxxCeZaxxxxxx
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Heaven
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by Metarooth View Post
    Öncelikle sizlerden istegim sacma sapan cevaplardan sakınmanız...

Yıllar once actıgım karater mynet Adresıne kayıtlı bu oyunun mynet ıle ılgılı sıkıntılar yasadıgı donemden bu yana maıl gelmıyor karakterımın sıfre degısımı otp kurulumu guvenlık anahtarı aktıflestıremıyorum.

gelelım beklentımıze...

bu karakterımızın ıd sıfresı ve maıl ı var (soyledıgım gıbı maıl gelmıyor hıc bır sekılde) destek ekıbıne bılet attıgım takdırde dogum tarıhı felan ıstıyor onları bulsam zaten burda konu acma geregı duymazdım..
    benım ıstedıgım karakterımın nasıl kurtarabılırım..
    yada gm yardımı ıle guvenlık anahtar sıfremı alabılsem Rıng CSS atıp kurtarmayı dusunuyorum yardım edebılecek kısıler varmı bu konuda?????
    Merhabalar,

Eski hesaplarda eposta sorunları olabiliyor. Sizden istenilen bilgiler hesap güvenliği için önemli bilgiler olup; bu bilgilerin korunmasını sağlamak kullanıcının kendi sorumluluğundadır. İstenilen bu bilgileri sağlamadığınız taktirde müşteri temsilcisi hesap güvenliği ve kötü niyetli kişilere karşı önlem alabilmek için hesaba ait hiçbir bilgiyi değiştiremezler.

Bu nedenle hesap bilgilerinizi eksiksiz olarak müşteri temsilcisine sağlamalısınız.

Forum üzerinden hesap desteği verilmemektedir.

Bilginize.

Senior Member babacik456's Avatar
    Nickname
    SilverHead
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Destan
    Race
    Karus
    destek ekiyle konuşup son yüklediğin knight cash kodlarını paylaşarak belki yardım alabilirsin ama forum üzerinden destek vermiyorlar

Senior Member JoyoAppilance's Avatar
    Class
    KO -> Priest
    Sistemsel bir sıkıntı olmasa zaten kolayca değişimi sağlayabilecekmiş arkadaş ? Yani halihazırda elinde olan bilgiler istediği şeyi yapmasına elveriyor. Destek sisteminin talepleri bence farklı durumlarda devreye girmeli.

Senior Member FFelipeMelo's Avatar
    Nickname
    Scarface
    Class
    KO -> Priest
    Clan
    Scarface
    Server
    KO -> Manes
    Race
    Karus
    Maile erişimin var ama e-posta mı alamıyorsun ?
    Düşmanlarınızı sevin çünkü kusurlarınızı yalnız onlar açıkça söyleyebilir.
    - Benjamin Franklin

Galatasaray

Junior Member
    Quote Originally Posted by JRScarface View Post
    Maile erişimin var ama e-posta mı alamıyorsun ?
    aynen bahsini ettigin gibi oluyor guzel arkadasım maıl gelmıyor bana yanı bendekı ılgıler degısıklık sagmamam cın gecerlı bılgıler ama sıstemsel sorunlardan oturu olmuyor yapamıyorum

Junior Member
    Quote Originally Posted by JoyoAppilance View Post
    Sistemsel bir sıkıntı olmasa zaten kolayca değişimi sağlayabilecekmiş arkadaş ? Yani halihazırda elinde olan bilgiler istediği şeyi yapmasına elveriyor. Destek sisteminin talepleri bence farklı durumlarda devreye girmeli.
    sana sonuna dek katılıyorum ama goruldugu uzre formda da destek ekıbınden de alınan cevaplar kopyala yapıstır mısali noktasına kadar aynı cevapları alıyorum...

Junior Member
    Quote Originally Posted by babacik456 View Post
    destek ekiyle konuşup son yüklediğin knight cash kodlarını paylaşarak belki yardım alabilirsin ama forum üzerinden destek vermiyorlar
    destek ekıbı o sekılde bırsey bırak yapmayı dile bile getirmiyor oyle bı durum olsa binlerce cahs almaya razıyım zaten

Senior Member GothiCaSasiN's Avatar
    Class
    Rogue
    Server
    Gordion
    Race
    Karus
    burda kesinlikle destek ekibinin karakter güvenilirliğini netleştirmek açısından bazı bilgileri istemesini anlıyoruz . fakat oyunun % 70 i karakterin doğum tarihi ve bir çok bilgiyi hatırlamıyor . mesala ben hotmail kullanıyorum. mailime uzantı gelmediğini defalarca belirttim . 14 e yakın 2015 /2016/2017 yıllarına ait ESN kodları verdim . aldığım cevap vermiş olduğunuz bilgiler yertersizdir dendi. vatandaşlık numaramı verdim çalıştığım işyeri adresi ve tek otp kullandığım halde yardımcı olunulmadı. hotmail ve birçok mail box tipi durumlarda oyuncular sıkıntı yaşıyor . buda eski karakterlerde olmakta . 3 seçeneğin var ya tam bilgi vereceksin , ya yüzük basıp bu pahalılıkta paraya kıyacaksın . yada laptop ile merkez ofise gidip yardım isteyeceksin gibi gözüküyor .
    [PHP][/PHP]