Page 4 of 9 FirstFirst ... 23456 ... LastLast
Results 31 to 40 of 83
    Quote Originally Posted by eren_t View Post
    Ronarkland pk yapılan bir alan. Burada tek amaç pk olmalı. Birisini zorla kuleye çekip exp yatırıp, hem cebine hem vaktine zarar vermenin bir yaptırımı kesinlikle olmalı. Nasıl ki geçmişte UTC girişlerinde kör atılıyor diye skillin kullanım alanı daraltıldıysa bu skillin de elden geçirilmesi taraftarıyım. Zaten bir arkadaşın dediği gibi oynamayı beceremeyen kim varsa gidip kurian açıp milleti zehirle öldürmeye çalışıyor. Gerçekten milletin zevk anlayışı çok garip.
    Hemşerim toprak be işte . cok dogru soluyorsun baksana adamlar yatırılınca nasıl sevınıyor .

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    Quote Originally Posted by kpnkist View Post
    12 Senedir bu oyunu oyunuyorum ilk defa nefret etmeye başladım bu nedir abi adam twuna cekıyor bole birsey varmı yak ozman tumm karekterlerı kapatalım kurian alıyım .emın olun sımdı kurian kascam twun on kapıda durum onume gelenı iceri cekcem bu soruna caree bulana kadar yaparım .Suan deliriyorum emin olun.

rep 3 carın exp yatmsı herkez bılır rep 4 + 5 olan da bılır 83 lvl gibi degılki 2 saat parmun takıl kasılsın .

şimdi aç oyna diycem ama sonra burda bu nasıl iğrenç bi karaktermiş düzeltin şunu diye burda konu açar karakteri kastığına pişman olursun Aç - Kas- canlı video çek de bizde izleyek.
    Last edited by ScORp_LiON; 11-10-2018 at 10:20 PM.

Senior Member
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad
    ne yapak skilimizi kullanmıyakmı

Quote Originally Posted by ZhuGeLiang View Post
    ne yapak skilimizi kullanmıyakmı
    BU skıl kaldırılsın die birsey dedigmi hatırlamıyorum .kullanmayın demıyorum Sen cok farklı anlamıssın konuyu Guardların vurdugu bolegeye cekmesin sadece . !

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    BU skıl kaldırılsın die birsey dedigmi hatırlamıyorum .kullanmayın demıyorum Sen cok farklı anlamıssın konuyu Guardların vurdugu bolegeye cekmesin sadece . !
    Asas da girip tek atamasın . görnmezlik basamazssın kısaca karşı townda skill kullanamasın nasıl ?

Senior Member eren_t's Avatar
    Nickname
    SnowTger
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Destan
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by KOKARDON View Post
    Asas da girip tek atamasın . görnmezlik basamazssın kısaca karşı townda skill kullanamasın nasıl ?
    Hocam anlamak istemiyor musunuz. Asas karşı towna girip tek atsa gidecek olan sadece 50 NP. Kurianlar bahsedilen skill ile ex yatırıyor insanları.
    Hangisini kasmak daha zor ? Kimse Kurian skillerini kullanmasın demiyor, zehirlesin ilah olsun ama milletin saatlerce emek vererek kastığı expe göz dikmesin.
    I am a normal guy who wants a normal life.

4 kuleye oynamk ayrı bırsey twunun ıcınde bulunmak ayrı bırsey zekanı geliştirmek ıcın kıtap oku matamatik calışman lazım twun alan ıcı alan dışi neresi die nerde kule vurur felan die
    4 kuleye oynamak mı? O zaman kurian seni iyi oynatmış kulelerde. Baksana sinirden partideki mageye küfür bile etmişsin. Elemanda sana karşılığını vermiş. Ayrıca bence sen kitap okumalısın türkçen gelişsin biraz.

Not: ksc lerde küfür var mod arkadaşlara duyurulur.

Mod Team Lead ScORp_LiON's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Ksc'de uygunsuz kelimeler olduğu için kaldırdım. Tüm konuyu okurken twun gözümün içine içine lütfen town olarak yazmaya özen gösteriniz ve ikili atışmalardan kaçınınız. Konunuza yorum yapan kişilere saygı çerçevesinde cevap veriniz.
    Herhangi bir sebeple Cheat Reports konuları veya kanıt içerikleri resmi forum, farklı forum sayfaları ve diğer platformlarda ya da 3. kişilerle paylaşılması yasaktır. Bu kurala uymayan forum ve discord hesapları süresiz olarak kapatılır, oyun hesapları GM inisiyatifine göre cezalandırılabilir.

Member
    Class
    KO -> Kurian
    Server
    KO -> Olympia
    Race
    El-Morad
    Yani madem öyle bir sınırlama getirilecek arkadaşın dediği gibi; karşı ırkın town içinde skill kullanamasın
    En basiti geçenlerde IMKIRAA canlı yayında partysindeki mage IMKIRAA'ye gıcık diye görünmezlik alıp towna expe yatırdı adamı tek kelime etmedi
    Yani demek istediğim exp kaybı olmasın diyorsanız karşı ırkın townunda skill bar engellesin ve ek olarak kurianların çekme skili town'da pasif hale gelsin bizde buna razıyız. =)

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    Ya towna çekip expe yatrdırdı bana saçma geldi senn yapacağın şey arkadaşım bu hayvanı gördügünde karşı ırkın towununa yaklaşmayacaksın ne işin var karşı ırkın townunda derler adama. Adam çekmese de lag girer falan kuleler yine vurup expe yatrma ihtimali var . Herşey normal expe de yatmak var townda np vermek de bunları göze alarak gireceksin işe .