Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 11 to 13 of 13

Thread: Candy staf

Senior Member eren_t's Avatar
    Nickname
    SnowTger
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Destan
    Race
    Karus
    Hocam UTC ve Dark Knight'ta biz battle priestler için de bir item eklenmedi. Çaresiz hala wirinom/hb/ii/ascalon ile takılmak zorundayız. Bizim de hakkımız değil miydi güzel damageli bir UTC/Dark Knight sword. Ama ben çıkıp da demiyorum yaratıklara +26/+30 candy sword ekleyin. Mageler zaten eventlerin hemen hemen hepsinde üstün durumda. PK ortamında parti ile ortalığı dağıtıyorlar. Oyunda dengeyi değiştirecek bir iteme ne gerek var şimdi ?
    I am a normal guy who wants a normal life.

Banned
    Class
    KO -> Priest
    Infractions
    0/1 (15)
    Biz priestler ne yapalım hacı ? Kusura bakma ama sizin DK staff bizim DK shield dan ya da maceten çok daha iyi bi item kaç tane priest gördün partyi heallemeyi bırakıp karşı ırka heal atıp damage cıkarmaya çalışan ? Ayrıca şunu da belirtmek isterim DK jamadar dediğin silah DK silahları içerisinde en çöp olan silah sanırım. Demek istediğim her işimize gelmeyen durumda oyunda özel olarak birşeyler istersek oyun çok saçma bi noktaya doğru gidecek.

Senior Member ISpeedycort's Avatar
    Nickname
    빠른코르트
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Gordion
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by eren_t View Post
    Hocam UTC ve Dark Knight'ta biz battle priestler için de bir item eklenmedi. Çaresiz hala wirinom/hb/ii/ascalon ile takılmak zorundayız. Bizim de hakkımız değil miydi güzel damageli bir UTC/Dark Knight sword. Ama ben çıkıp da demiyorum yaratıklara +26/+30 candy sword ekleyin. Mageler zaten eventlerin hemen hemen hepsinde üstün durumda. PK ortamında parti ile ortalığı dağıtıyorlar. Oyunda dengeyi değiştirecek bir iteme ne gerek var şimdi ?

Priestleri Düşünen Arkadaşlar Görmek Güzel BP Olunca Def Yok Stat's Skill Dengesi Yok Fabric Görünüşü Yok.