Page 3 of 4 FirstFirst 1234 LastLast
Results 21 to 30 of 40
    Senior Member VviperV's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by TrBarut View Post
    Merhaba VviperV

Bence %deyi kendin kafandan sallamış görünüyorsunuz. Çünkü oyun istatislikleriyle hiç alakası yok bunun. Kendi çevrenizde ve kendinizin yaptıklarını % olarak abartılı şekilde burada kendinizi ifşalarak belirtmemelisiniz. Bu oyunun asıl amacı eğlence olduğunu ve bir çok kişininde sizin dediğinizin aksine %70 i eğlenmek için oynamaktadır. Sizin dediğiniz gibi olsaydı Hiç czde pkda yada herhangi bir oyunun köşesinde kimse kalmazdı.

Beni ve benim gibi oyunu eğlence için oynayanları yok sayarak ve para kazanıyor şeklinde kendinize katıp tanımadığınız kişilere bu gibi konularda yanlış bilgiler vermeyiniz.

İyi Forumlar
    Anlatmak istediğim şu; sadece pazar yapıyor demiyorum. 90% ı TL değeri olduğu için oynuyor. Pk da atıyor jr de giriyor farm da yapıyor. Bunun sebebi TL değeri. TL karşılığı olmasa, kim jr girecek kim biff girecek kim upgrade yapacak. Kim konu açacak böyle farm slotu için. Maksat çar dizmek pk atmak mı sadece?

Amaç TL değeri olan karakter yapıp Pk atmak. Bir başkasından üstün olmak. En basit örnekle; senin karakterin 100TL değerindeyse, oyunda görev itemleriyle gezen birinden üstünsündür.

Senior Member IKuMaRBaZIHardCORE's Avatar
    Nickname
    BJK
    Class
    KO -> Mage
    Clan
    BJK
    Server
    KO -> Agartha
    Race
    Karus
    Genie fiyatı ucuz bukadar kolay farm yapıldıgı yerde bu pus itemin değeri 2 3 katı olmasi lazım 300 400 cash olursa süper olur nereye baksam 8x çar farm yapıyorlar millet oyun oynamıyor para kasiyor oyun oyunluktan çıkmış.

Member Emekci's Avatar
    Nickname
    BadiEkrem
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Olympia
    Race
    Karus
    insanlar artık 'oyun' ve 'eğlence' kavramlarından bihaber olması doğurdu bu durumu.
    oyun içi para kasarak ev geçindirmeye çalışanların hepsini biliyoruz hepimiz.
    bu duruma dur demediğimiz sürece ne olursa olsun her zaman bir sorun olacak.
    sürekli legal oynayan insanların hakkına girmek de büyük bir sorumluluk bilmiyorum öbür tarafta nasıl hesap verecekler..
    Kıl san’at-ı üstâdı tahayyürle temâşâ,
    Dem urma, eğer ârif isen çûn'ü çirâdan.

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    Al bi farmer daha
    Vasıfsız sağda solda ekmek peşinde ..

Pazar at pazar iron neck ticareti yap güzel kazanırsın . Işçi olma esnaf ol ayağına gelsinler.

Senior Member JoyoAppilance's Avatar
    Class
    KO -> Priest
    Genie bu oyuna farm yapılması için değil zamanı olmayan çalışan kitlenin rahatça exp kasabilmesi için eklendi. Dilerim kısa zamanda bazı haritalarda kısıtlamaya gidilir farm için kullanıldığı slotlara çeşitli taşlar ve ağaçlar konularak sadece expe özel hale getirilir.

Senior Member Sariaslan's Avatar
    Nickname
    Sariaslan
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    TheLordofTheRings
    Server
    KO -> Oreads
    Race
    El-Morad
    Bu oyun ne zaman farma döndü bu kadar. En son oynadığımız zamanlarda biz muhabbet olsun diye oynardık.

Member TrBarut's Avatar
    Nickname
    TrBarut
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    BlackPoisoN
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad
    Merhaba VviperV

Oyun zaten amacı eğlenmek denildi. Siz belki bu tarihte oyuna başlamış olabilir nakit para ödeyerek almış olabilirsiniz. Ben biraz geri kafalıyımdır. Eskiden böyle bir sistem yoktu ve daha fazla oyuncu barınmaktaydı. Zaten gelişenlerin %90 nı orada pazarda yatmaktadır. Eskileri açmak istemezdim fakat para için buraya gelemezlerdi.

Kötü yanı işte üzerimde olmasının nedeni cash yüklemek zorunda bırakılmasıdır. Trade olmadımı görev itemi dışında şansın varsa etkinlikten kazanırsın oda trade kapalı olduğu için vermezler atlarlar. Genie gibi gelişmeler hep kişileri botlar sarmış görüyor oldum.

Eskiden her geçtiğim slotta Farklı sohbetler edilirdi "slm" alınırdı. Burada çok nadir belki başkan aktif oluyor gerisi hep bot durumda.

Oyun eğlenmek için bulunmakta olup bu oyunu çıkar için kullananların doğru bir şey yapmalarının doğru birşey olduğunu düşünmemekteyim.
    Gelişen oyunu eğlencesine oynayan kişiler çok az. Yeni Başlayanları Kaybetmeseler bari. Geçenlerde oyunu bırakan bir kullanıcı PVP geçti. Görev itemi dışında eline birşey geçemediği için yapacak bişeyi yoktu başka yere yöneldi.

Malesef bu oyuna kazanç sağlamalıyız ki oyunu layıkıyla oynayabilelim.

Yinede:

CZ girecek durumda değilim fakat CZde bazen rahat gezebiliyorum. Taki yakalanana kadar.
    Üzerimde ne kadar 650 TL'lik item olsa bile hiç bir işe yaramamaktadır.

Merhaba IKuMaRBaZIHardCORE
    Genie fiyatları zaten çok fazla siz daha fazla olmasını istiyorsunuz. Resmen oyunun tutunma amacını yok etmek durumundasınız. Adamlar para kasmak için alıyoruz farm için alıyoruz diyor onun bile parasını çıkaramıyor diye şikayet ediyorlar onuda alamasalar oyunu bırakırlardı.

Bana kalırsa indirilmeli yada kaldırılmalıdır

Merhabaeddy3127
    Sende benim dönemdensin Bir geldim bu haldeler kendi kendilerini yemişler

Muhabbet için başka bir oyuna başla buranın muhabbeti sarmıyor artık.
    Ortam neredeyse son nebzesin de şuanda KO .
    Bir oyun var sana özelden mesajla bilgilendiririm. ona başlarsın beğenirsin büyük ihtimalle.

İyi forumlar.
    Biz Bugüne kadar Adam olmayanları Adam yerine Koyduğumuz için suçluyuz.
    Peki Adam olmayıpta kendini adam sanan Madamlara ne Demeli?

Senior Member IKuMaRBaZIHardCORE's Avatar
    Nickname
    BJK
    Class
    KO -> Mage
    Clan
    BJK
    Server
    KO -> Agartha
    Race
    Karus
    Genie amacı exp kasmak farm yapmak değil madem kaldırmıyorlar fiyat yüksek tutacaklar exp kastıgı spotta zaten hemen hemen parası çıkıyor fiyat düşük olduğu için adam 8-16 24 veya 50 pc ile bu işten kar sağlıyor önümüzdeki hafta forumda konuları gör ondan sonra yorum yap görevler sıfırlanınca millet bunlara tavır alacak moradon eslant lüferson emc kısaca bütün haritada bunlar var amaç belli karakter güçlendirmeside yapmıyorlar siteye satıyorlar böyle kaer amaçlı şeylere engel olmasi lazım oyunun artık o yüzden ya genie kalksın yada fiyatı 3-4 katı olsun.
    @TrBarut
    Last edited by IKuMaRBaZIHardCORE; 11-08-2018 at 08:46 AM.

Senior Member phati's Avatar
    Nickname
    T0SBA
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Destan
    Race
    Karus
    destan da şauan 10 luk paketi 40m civarı onuda hesaplarsak gb üzerinden 20 tl civarı birşey yapar.20 saat lik bir genie kullanımı oluyor o da saat başına 1 tl yapar.
    oyunu internet kafede oynayan birinin masrafı 4 tl internet 1 tl genie desek 5 tl.1 saat oyun oynamak için 5 tl.asgari ücretli bir kişi yaklaşık günde 50 tl kazanır.onuda 12 saate bölersek 4 tl civarı saatlik kazancı olur.
    Yani siz diyorsunuz ki biz nttgame olarak 1 saat garsonluk yapıp kazandığınız paraın yüzde 25' ine ortağız...
    Unutmayın bu oyunu buraya nttgame mgame empire filan getirmedi biz vazgeçmediğimiz için oyun halen yayında...
    Siz bilirsiniz...

Senior Member
    Konuyu kilitleyebilirimisiniz veya kaldırabilirmisiniz lütfen ? burda baba parası yemeye doyamayan adamlar gelmiş vasiftan bahsetmişler,ne alakası varsa artık bu konunun vasıfla kafa işte herkes farklı kafada, konunun kapanmasını rica ediyorum.