Page 1 of 4 123 ... LastLast
Results 1 to 10 of 36

Sabah JR saatini değiştirin AFKlardan bıktık!!!!

Her sabah jr ye işe hazırlanırken veya yola çıkmadan tıklayıp giren afq charlar doluyor. report etsek kaç yazar? Sabah JR saatini 5:40 veya 9:40 olarak düzenlemeniz gerekli. adam ya hiç jr ye girmesin ya da işe gitmeden veya 1 saatlik yola çıkmadan jr de kalabilmesi için süre olmalı. 7:40 tam işe gitme saati kime ne faydası var? olan uykusuz kalıp veya uykusunu bölüp jrye girip emek verene oluyor.Kazanan partyde olsam bile ben üstümü giyim, hazırlamin işe gitçem deyip 5-10dk afq kalanlar oluyor...

Senior Member Death_Stroke's Avatar
    Merhaba,
    Etkinlik saatleri şu an için değiştirilmesi mümkün değildir.

Senior Member JoyoAppilance's Avatar
    Class
    KO -> Priest
    LVL sebebiyle BDW achievesini açamadığımdan günde 2 kez bu etkinliğe girmek zorunda kalıyorum ama sabahları tam bir cinnet sebebi. 8:40 bile gayet iyiydi 7:40'a çekildi yine kanserler türedi.

Quote Originally Posted by Death_Stroke View Post
    Merhaba,
    Etkinlik saatleri şu an için değiştirilmesi mümkün değildir.
    MOD bey çok proaktif bir cevap tebrik ederim.

Etkinlik saatleri genelde oyuncuların aktif olduğu saatlere göre bir talep üzerine oluşmuş ve değişebilir şeylerdir.Kur'an ayeti olduklarını sanmıyorum.Yasalar bile değişir...

Asıl olan oyuncu talebidir.Ha derseniz ki bazıları daha bi eşittir.siz de moderatör olarak onlardan biriyseniz ve elit oyuncu taleplerine göreyse bu düzenleme tabii ki değişmez ve böyle hiç bir izahat vermeden kapalı, tatmin edici olmayan bir cevap verirsiniz.

insanların fikirlerini beyan edebilecekleri bir konuda doğrudan tepeden inme bu konuyu engelleyici bir cevap güzel değil.

Umarım diğer arkadaşlar da fikirlerini belirtir...

Senior Member
    Saat değişmeli gerekirse öğlene atılmalı. Sabah bu etkıinliğin hiçbir faydası yok full afk herkes

Quote Originally Posted by vol_xK8rVPlZ View Post
    MOD bey çok proaktif bir cevap tebrik ederim.

Etkinlik saatleri genelde oyuncuların aktif olduğu saatlere göre bir talep üzerine oluşmuş ve değişebilir şeylerdir.Kur'an ayeti olduklarını sanmıyorum.Yasalar bile değişir...

Asıl olan oyuncu talebidir.Ha derseniz ki bazıları daha bi eşittir.siz de moderatör olarak onlardan biriyseniz ve elit oyuncu taleplerine göreyse bu düzenleme tabii ki değişmez ve böyle hiç bir izahat vermeden kapalı, tatmin edici olmayan bir cevap verirsiniz.

insanların fikirlerini beyan edebilecekleri bir konuda doğrudan tepeden inme bu konuyu engelleyici bir cevap güzel değil.

Umarım diğer arkadaşlar da fikirlerini belirtir...
    Etkinlik saatleri konusunda bizde yönetime görüşlerimizi belirtiyoruz ancak yapımcı firmanın saatleri değiştirme konusunda olumlu bakmıyor örneğin 18.00-24.00 arasında normal şartlarda hiçbir etkinliğin olmasını istemiyorum oyundaki pk'yı etkilediği için ancak krowaz-bf-jr-ft hepsi bu saatler arasında oyuncuların istekleri önemlidir ama bir oyuncunun tüm etkinliklere girmesi için değil farklı saatlerde uygun olan oyuncularında faydalanması içindir farklı saatlerde olması.

Quote Originally Posted by Death_Stroke View Post
    Etkinlik saatleri konusunda bizde yönetime görüşlerimizi belirtiyoruz ancak yapımcı firmanın saatleri değiştirme konusunda olumlu bakmıyor örneğin 18.00-24.00 arasında normal şartlarda hiçbir etkinliğin olmasını istemiyorum oyundaki pk'yı etkilediği için ancak krowaz-bf-jr-ft hepsi bu saatler arasında oyuncuların istekleri önemlidir ama bir oyuncunun tüm etkinliklere girmesi için değil farklı saatlerde uygun olan oyuncularında faydalanması içindir farklı saatlerde olması.
    Afk oyucuların faydalanması içinse gayet uygun bir saat, insanlar 5 saat ileri veya geri istemiyor 1 saat ileri istiyor hem afk lerin olmadığı bir jr olacak pk ların etkilenmediği jr olacak

Banned
    Ona bile çözüm bulurlar makroya bırakıp girerler. Çözüm için sistemde değişikler yapmak afk kalan ödül kazanamayacağı daha iyi oynayanın daha fazla kazanacağı bir sistem gelmelidir her gün afk ve jr bug yüzünden konular açılıp duruyor.

Quote Originally Posted by 4ntikor View Post
    Ona bile çözüm bulurlar makroya bırakıp girerler. Çözüm için sistemde değişikler yapmak afk kalan ödül kazanamayacağı daha iyi oynayanın daha fazla kazanacağı bir sistem gelmelidir her gün afk ve jr bug yüzünden konular açılıp duruyor.
    Katılıyorum az çok görebildiğimiz kadarıyla bir oyuncu gözünden bir çok etkinlik yenilendi jr'yi belki ileride yeniden tasarlayabilirler.

mgame'in bir şeye karar verdiği yok bu edebiyat doğru değil. nasıl krowazı, holy armorları siz istediğiniz gibi yaptırdıysanız , istediğiniz her şeyi yaptırabilirsiniz çünkü onlar size sadece teknik destek veriyor