Results 1 to 8 of 8
    Junior Member GraciasAmigoo's Avatar
    Nickname
    GraciasAmigoo
    Class
    KO -> Warrior
    Clan
    TiMeTeaM
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad

Artık şikayet etmek üşendiriyor

şu etkinlikten ne kazandın bundan ne kazandın diyenleri şikayet etmek bile artık zor geliyor. ksc al jpeg çevir internete yükle forumda açıklama yap. Bir kısayol olsa da kolaylıkla şikayet edebilsek
    Hayallerim bulutların üstünde olabilir ama ruhum hâla senin yanında...

Mod Team Lead ScORp_LiON's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    En kısa yolu Discord ama oraya da sonuçta ksc atmanız gerekecektir.
    Herhangi bir sebeple Cheat Reports konuları veya kanıt içerikleri resmi forum, farklı forum sayfaları ve diğer platformlarda ya da 3. kişilerle paylaşılması yasaktır. Bu kurala uymayan forum ve discord hesapları süresiz olarak kapatılır, oyun hesapları GM inisiyatifine göre cezalandırılabilir.

Junior Member GraciasAmigoo's Avatar
    Nickname
    GraciasAmigoo
    Class
    KO -> Warrior
    Clan
    TiMeTeaM
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad
    O da üşendirici Discord gir 10 level ol Raporlayıcı ol falan
    Hayallerim bulutların üstünde olabilir ama ruhum hâla senin yanında...

Senior Member
    oyunda 7 24 ulaşabilcegimiz gm olsa 1 pm de iş çözülür

Member TrBarut's Avatar
    Nickname
    TrBarut
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    BlackPoisoN
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad
    ScORp_LiON Discord'daki bildirici sadece Kosper bildiri değilmiydi. Bize öyle bir açıklama yapılmıştı.

johnStatham04
    Aslında GM değil de oyuna şöyle bir bildiri SC Butonu eklense süper olmaz mı?

Misal "altGr+Ğ" basınca sc direk alıcak konu başlığı yazıcan alta açıklama isteyecek açıklamayı doldur "gönderilsin mi" yazısının yanına "gönder(şimdi gönder)" şeklinde bir butonla kurdukları kendi epostalarına bildiri gitmeli ve müsait olduğu vakitlerde bi görevli oraya göz gezdirmeli.

Posta yoluyla gönderildiği için yükleme sıkıntısı da ortadan kalkacaktır kontrollerde Kolaylaşacaklardır.
    Web sitesine gir çık olayı olmayacak ve işkence edilmeyecektir bu sayede oyunculara

Ben şahsen böyle bi oyunum olsa site falan açmakla boş işlere para vermezdim. Eposta ile hallederdim herşeyi
    Şimdi adam zengin güzel görünücek sitem diyorsa yapıcak bişeyimiz yok sen yorulcaksın
    Last edited by TrBarut; 11-07-2018 at 06:46 AM.
    Biz Bugüne kadar Adam olmayanları Adam yerine Koyduğumuz için suçluyuz.
    Peki Adam olmayıpta kendini adam sanan Madamlara ne Demeli?

Moderator GamesDepot's Avatar
    Nickname
    xxxxxxCeZaxxxxxx
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Heaven
    Race
    Karus
    Discord platformunda tpt şüphesinin yanında, anlık olarak reklam yapan kişiler (ksc eklenmeli), etkinlikten ne kazandın diyerek oyuncuları dolandırmaya çalışanları (ksc gerek) discord üzerinden raporlayabilirsiniz.

Senior Member xG4uSs's Avatar
    Quote Originally Posted by GamesDepot View Post
    Discord platformunda tpt şüphesinin yanında, anlık olarak reklam yapan kişiler (ksc eklenmeli), etkinlikten ne kazandın diyerek oyuncuları dolandırmaya çalışanları (ksc gerek) discord üzerinden raporlayabilirsiniz.
    Kralların oyuncuları Report etme hakkı var, en azından günde 1 kereliğine mahsus bize de verilse nasıl olur? Ayrıca Report ederken 1/2 adet buton koyularak ksc veya videolarımızı doğrudan rapora eklenmesi işlerimizi daha da kolaylaştırır.

Senior Member ARTHUR.'s Avatar
    Nickname
    ARTHUR
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Destan
    Race
    Karus
    Banlat banlat bitmiyo ben artık saldım geçen chaosda koxper denk geldi 95-30mu ne oynadı adam dedim boşver banlatıyoz geri char açıp geliyo
    Keşke şu oyun tam anlamıyla paralı olsa ben her ay zaten pre valkry felan veriyom aktif oynayan biride premium vs. Çeker zaten bari tam paralı olsunda dolandırıcısı slotlara mob çekeni her chaosda char açıp açıp geleni olmaz