Results 1 to 8 of 8
    Junior Member

Thumbs up Chaos Etkinliği

Herkese merhaba. Chaos etkinliğinde yerde pot basanlar, ölüyken damage atanlar, son vuruş yemeden yere yatıp rakiplere puan vermeyenler var. Kısacası her chaosta bir ya da birkaç tane k0xper tespit etmek mümkün. Acaba oyunun iyileştirilmesi yönündeki desteği ''KSC, kanıt videosu'' bekleyerek oyuncudan istemek ntt game ve yöneticilerinin bir ayıbı değil midir? Her chaos etkinliğine 5 dakikalığına bir kontrol sağlamak zor mu? Gm'lerin etkinliklere katılması zor mu? ADAM ÖLÜYKEN POT BASIP SKILL ATIYOR VE BANLANMIYOR NE YAPMAM GEREK ALLAH AŞKINA?

Senior Member
    çok haklısın ama yıllardır devam eden probleme çözüm aramıyorlar.

Junior Member
    Ne yapalım etkinliği yarıda bırakıp clip açıp video mu çekelim banlanmaları için? Bir gm'nin chaoslara katılıp bu üçüncü parti yazılımları tespit etmesi ne kadar zor olabilir? Bunun adı ihmal değil arkadaşlar bunun adı UMURSAMAZLIK !!!

Senior Member babacik456's Avatar
    Nickname
    SilverHead
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Destan
    Race
    Karus
    ölü gözükenler ve yerdeyken damage atanlar visual bug olabiliyorda diğernin çözümü de k/d takip edebilirsiiniz

Junior Member
    Eğer bug ise ve çözüm ürtelimiyorsa daha büyük yazıklar olsun gerçekten alınan premiumlara ve kazandırdığımız paralara

Senior Member
    Chaosta 1 sn tüm skilleri boşaltan var bazen düşünüyorum benim pcmi yavaş.

Senior Member Nyyd's Avatar
    Quote Originally Posted by kemec1986 View Post
    Chaosta 1 sn tüm skilleri boşaltan var bazen düşünüyorum benim pcmi yavaş.
    Yok o bende de oluyor. Bizim milletimiz vazgeçmiyor. Mgame bu durum ile ilgili bir düzenleme yapması gerekiyor.
    Kusursuz olmakta bir kusurdur...!

Senior Member
    Nickname
    ssSchweppeSss
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Destan
    Race
    Karus
    Çok çok doğru bir post. Ben 10 dakika HD video yükleyeceğim diye 2:30 saat evin internetini becerip arkadaşlarımdan küfür yiyorum ki hile olan adam ban yesin... Sen 5 dakika gir yerinde banla çok mu zor bu olayı 3 yıldır dile getiriyorum herhangi bir sonuç alamadım henüz...