Results 1 to 5 of 5
    Senior Member

Jr de exp dusme olayi.

SELAM ARKADASLAR UZUN ZAMAN SONRA OYUNA TEKRAR DONDUM. JR GIRIP KAZANDIK AMA KAZANDIGIMIZA SEVINEMEDIM TAM 21M EXP GITTI. BENCE JR YE GIRIP KAZANAN LARA EXP VERILMELI EXP ALINMAMALI. BOYLELIKLE HERKESI JR YE TESVIK ETMIS OLURUZ.
    KAZANANLARDAN EXP ALMANIN MANTIGI NEDIR COZEMEDIM.

Senior Member iVibe's Avatar
    Bu etkinliğin özelliği de bu. Aldığın gemlere karşılık biraz exp veriyorsun çok da değil yani. Jr için teşviğe de gerek yok bence günde 20 tane de olsa hepsine girecek millet zaten.

Member TrBarut's Avatar
    Nickname
    TrBarut
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    BlackPoisoN
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad
    Valla iVibe

Pekde az sayılmaz.
    Bir ata sözü der ki: "Damlaya Damlaya Göl Olur."
    Yarın bir gün o gölde boğulmamak için baştan önlem almak gerekir

Afk kalınca şikayet edersiniz; Party kötü gelir şikayet edersiniz; her şeyi kesersini bi cacık düşmez onada küfredersiniz.

Açıkca söylemek gerekirse Oyuncuları mutlu etmek imkansız.
    Bunun içine kendimide katarak söylüyorum.
    Bir dediğini yapsalar bir başkasını isterler istekleri dertleri bitmez cidden.
    Yinede
    Bir oyunda bukadar oyuncu varken oyun hatalarından kayıplar vermemiz çok kötü birşey.

Yani
    Expler emek ile para ile geliyor karaktere.
    Öyle expler eventlarda kaybedilecek şeyler olmamalı bencede.
    Last edited by GamesDepot; 11-05-2018 at 04:25 AM.

Senior Member Death_Stroke's Avatar
    Merhaba,
    JR Etkinliğinin Özelliği kazanan oyuncudan 80 seviyeye kadar %1 oranında exp gitmesidir sonrası için premiumlu oyunculardan 15m , Premiumsuz oyunculardan 21m exp gider, İlk eklendiği zamanlarda bug olduğu için exp gitmiyordu 2012 yılında düzenleme geldi artık exp gitmektedir.

Junior Member
    alınan taşın değeri 5m toplasan 10 13 m gibi para kazanıyorsun kazanırsan devada drop alman hariç tabi 500 kere girdiysem 1 kere gold bar aldım etkinlikde exp gitmesi normal karşılında bir şey alıyorsun exp gimtesin istiyorsan JR değil bf kovalican benimde jr defi açılınca daha girmem zaten çoğu insanlar def açılsın diye giriyor