Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 11 to 12 of 12
    Senior Member
    Nickname
    Charybdis
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Olympia
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by iVibe View Post
    Şu macro işi gereğinden fazla abartılıyor. Oyundaki asasların %99 u macro kullanıyor zaten. Bazısı skill + minör kullanıyor bazısı sadece minör. Bir asasın 2 saat pk attığını düşünün seri şekilde minör atması zaten imkansız bu da parmak yani nasıl dayansın. Aynı şekilde kullanan warriorlar ve mageler var.

Bana kalırsa macro bir charı ölümsüz yapmıyor o adamı kesmeni sağlamıyor sadece oynarken bir kolaylık sağlıyor daha az yorulmanı sağlıyor. Yayınlarda görüyorum karşıdaki okçuya ölüyor adam ve macro diye suçlama yapıyor. Okçunun macrosundan nolur allah aşkına 3lü 5li comboyu ne kadar hızlı yapabilir yani sanırsın uzaktan seri 5li çakıyor.

Her şey bir kenara macronun bence ban/hapis gerektiren tek yeri slotlarda exp kasarken kullanılması. Sebebi de genie kullananlara haksızlık olduğu için.
    Gördüğüm en saçma şey bu sanırım. PKda makro serbest kalsın ne demek? Parmağın minor atmaya yeterli değilse asas oynama? Ben minor kombo yapamıyorum diye priest oynuyorum. Daha kolay geliyor bana. Madem makro pkda serbest kalacak. Hepimiz ayarlayalım mauseları salalım czye charı kendi kendine kesişsinler. İtemi iyi olan kazansın player kalmasın hepsi pilavyer olsun. Öyle saçma şey mi olur Allah aşkına kendinize gelin ya

Junior Member
    LÜTFEN AMA LÜTFEN YAZININ TAMAMINI OKUYUN. bir şey sorabilirmiyim 5 GÜN ÖNCE videosunu alıp attığım ReDDeviL ve BlueDevil isimli 2 karakter hale aynı hızda 3 kisilik genie partymize 2 kişi kutu vermiyor saymadım kaç saattir. 8 bin tl lik oyun laptobum var yapabilceğim en hızlı şekilde abartmıyorum en hızlı şekilde z1 yapıyorum,
    VE BU ADAMLAR HALA GENIE LI OLMALARINA RAĞMEN 3 KISILIK GENIE PARTİDEN Kİ BEN YAPABİLDİĞİM EN HIZLI SEKİDLE Z1 YAPIYORUM KUTU ALIYORLAR! BEN BU ADAMLARIN 5 TANE VIDEOSUNU YOLLADIM SIZE 1 SAATIMI VERDIM TAM OLARAK 1 SAAT SIZIN GERÇEKTEN UMURUNUZDA MI MAKRO KULLANANLAR ???????? ADAM YAZI YAZARKEN GENİE İLE BENİM Z SKILL IM DEN HIZLI VURUYOR ALTINI CIZIYORUM YAZI YAZARKEN BUNUN VIDEOSUNU ATMISIM VE HALA BU ADAMLAR GELIP 3 KISIYE 2 KISI KS ATIYOR GERÇEKTEN ÇOK SIKILDIM HOCAM BEN BU İŞTEN ATTIĞIMIZ HİÇ BİR RAPORUN GERİ DÖNÜŞÜ OLMAMAYA BAŞLADI.BUNDAN YALNIZCA BEN DEĞİL BERABER OYNADIĞIM İNSANLARDA FAZLASIYLA ŞİKAYETÇİ, ZATEN MAKRO AÇIP DİĞER İNSANLARIN GENİE PARASINI HİÇE SAYMAK SADECE VE SADECE 3 GÜN HAPİS SEBEBİ( ORTADA KOSKOCA BİR HIRSIZLIK VAR VE 3 GÜN) VE SİZ BU KADAR DÜŞÜK BİR CEZAYA RAĞMEN BU ADAMLARA HİÇ BİR ŞEY YAPMIYORSUNUZ HOCAM ÇOK DOLDUM ARTIK YETER LÜTFEN AMA LÜTFEN YALVARIYORUM GEREKLİ İŞLEM YAPILACAKTIR DİYİP GEÇMEYİN ŞU ADAMLARI BEN BU 2 ELEMANI BİRİLERİNE KS ATARKEN GÖRMEKTEN BIKTIM CİDDEN. youtube a yüklediğim yazı yazarken bende hızlı skill yapıtığı video 2 görüntülenme biri ben biri kuzenim zaten. gerçekten genie bırakıp yatıp uyandığımda yanımda makrocu ks görmekten bıktım. YOUTUBE A YÜKLEDİĞİM VİDEOLARDA GÖRÜNTÜLENME YOK HOCAM GÖRÜNTÜLENME YOK 5 GÜN OLMUŞ YA YÜKLEYELİ, SİZ İLGİLENİCEZ DİYELİ 3 GÜN OLMUŞ.HANGİ VİDEO DA NEREDE BELLİ OLUYOR MAKRO HEPSİNİ YAZARAK ATTIM BİR DE VİDEOLARA BİLE BAKMIYORSUNUZ ANLASILAN

VİDEO LİNKİ: BİLMİYORUM ARTIK BAKARMISINIZ AMA SEVGİLİ GM ARKADAŞLAR: https://www.youtube.com/watch?v=13m-2ddWbjY&t=2s

2. VİDEO YAZI YAZARKEN BENDE HIZLI VURDUĞU: https://www.youtube.com/watch?v=hV1Bw7IwF6E

3. VİDEO: https://www.youtube.com/watch?v=So-jzsbhVKg&t=32s

5 GÜN GEÇTİ BU ADAMLAR SUAN ALTAR 2 KAMP 1 EMC URUK TRONDA AYNI SEKİLDE KS ATIYORLAR BANA TARİH: 13.02.2019 17:12 GELİO KONTROL EDERMİSİNİZ ARTIK ÇOK RİCA EDİYORUM BU 2 ADAM BENİ DELİRTTİ