Results 1 to 5 of 5

Thread: acil destek

Junior Member

acil destek

merhaba arkadaşlar dün oyundaydım dc yedim geride oyunu acmadım. Bügün giriş yapayım dedim otp sıfırlama istiyor. ntt game girdim 35np varken 5np düşmüştü. OTP yı ıcs servisinden sıfırladım oyuna giriş yaptım. carın üstündeki itemler ve paralar gitmiş bu nasıl oluyor otpye boşunamı para veriyoruz. acil bir çözüm sunabilecek varmı? o kadar emek ediyoruz bizede yazık

Senior Member LiteraryLuckys's Avatar
    OTP programını kullanmakta olduğun aygıta sızmış olmalılar. OTP programı bilgisayarında kuruluysa eğer uzaktan bağlantı sayesinde eşyalarını çalmış olabilirler. Peki bu durumda ne yapabilirsin konusuna değinecek olursak eğer en yakın cumhuriyet savcılığına giderek suç duyurusunda bulunabilir eşyalarını çalan kişi veya kişilerden bilişim hırsızlığı yaptıklarından dolayı ceza almalarını sağlayabilirsin.

Junior Member
    Ben sırf bu yüzden otp proğramını telefonuma kurdum. Senin söyleşine göre ozaman otpde güvenli değil boşuna alıyoruz otp. Hem giriş şifresini bulup hemde otp yı nasıl kırıyolar oda işin ilginç tarafı ama ben bu eşya çalınma olayında sadece ntt game suçlu tutuyorum. Bundan 1 bucuk hafta öncede haksız yere hapis cezası aldım bu iştede ntt gamenin parmaği var oyunu iyice paraya dönderdiler en geç salı günü ntt gameyi savıcılığa vereceğim kimseyi enayi yerine koymaya hakları yok..

Senior Member LiteraryLuckys's Avatar
    Android işletim sistemi kullanan telefon kullanıyorsan eğer güvenlik açığı çok olduğu için telefonuna da sızmış olabilirler. Google play üzerinde bulunan uygulamaların bir çoğu virüs barındırıyor.

Oyunu oynayan bir çok oyuncu bulunurken neden benim eşyalarım çalındı diye kendine bir sorman gerekiyor. Bilgisayarına indirdiğin programlardan tut girmiş olduğun siteler dahi bilgisayarına virüs bulaştırabilir.

Oyun kurallarına aykırı hareket etmediğin halde ceza aldığını düşünüyorsan eğer hesabına başkaları erişim sağlayarak oyun kurallarına aykırı hareket etmiş olabilir.

Ek olarak oyunun yayıncılığını üstlenen firma niçin oyuncusunu oyundan uzaklaştırmaya çalışsın ki?

Moderator GamesDepot's Avatar
    Nickname
    xxxxxxCeZaxxxxxx
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Heaven
    Race
    Karus
    Merhabalar,

Yaşadığınız duruma üzüldüm. Any Otp aktifken hesabın erişimini kaybetmek mümkün değildir. Kullanıcı hatalarından dolayı ne yazık ki bu gibi durumlar ile karşılaşılabiliyor. Yanlış sitelerden indirilen programlar kurulabiliyor, uzaktan bağlantı yöntemlerini kullanıyorlar. Karşı tarafı bıktırıp otp'yi kapattırmaya çalışanlar dahi var. Daha önce açılan bir konuda benim ve Scorp_lion'un yanıtı bulunmaktadır. Konuyu alıntı olarak paylaşıyorum.

Quote Originally Posted by ScORp_LiON View Post
    Selam,

Hesap ve otp bilgileri paylaşılmadığı sürece başka birisinin giriş yapması mümkün değildir.

Aşağıdaki videoları lütfen izleyiniz.

Quote Originally Posted by GamesDepot View Post
    Bu tip konularda o kadar çok yöntem var ki hangi birini anlatabilirim. Bilgisayarınıza hiç ummadığınız bir yerden bulaşan bir virüs olabilir. Bu işlerle uğraşan kişiler boş değil. Bilgisayara eriştikten sonra otp telefonda olsa bile uzaktan bağlanarak bilgisayarınızı izlerler, en beklenmedik zamanda harekete geçerler. Otp ekranında kodunuzu yazarken ekranı izleyip, 6. numarayı yazarken oyunun kapandığı durumlar bile var.

Tekrar hatırlatmakta fayda var Any Otp programında herhangi bir açık bulunmamaktadır.

Hesabına erişemiyorsan destek bileti atabilir yardım talep edebilirsin.

Buna ek olarak yasal süreç başlatmak istersen yaşadığınız şehirde en yakın bilişim suçlarına giderek suç duyurusunda bulunabilirsin.