Results 1 to 6 of 6

Angry PC ICS Çalışmıyor

1 yıl kadar ara verdikten sonra oyuna tekrar dönmeye çalıştığımda gerek telefon değişikliğinden dolayı ıcs servisini sıfırladım ve pc ye indirdim. Mevcut telefonum tuşlu bir telefon akıllı telefonum arızalandı. Ve geçmişten kalan 20 küsür cash ile sıfırlama ve aktif etme işlemlerini yaptım fakat ıcs bilgisayarda kodu girip başarılı bir şekilde çalışanlar tarafından yapıldığını söylemerine rağmen resimdeki gibi bana hiç bir tek kullanımlık şifre vermiyor. Bu ekranı geçmek için tam 5 kez yeniden şifre gönderttim fakat nafile olan cashlerime oldu ve beni yeni almaya mecbur kılıyorsunuz. Ben Cash almak istemiyorum. Sisteminizin hatalarından dolayı cash im bittiği içinde ticket atamıyorum. Resimde görüldüğü gibi ben neden sonraki aşamaya geçemiyorum ???

Senior Member SkCLucky's Avatar
    Merhaba,

Yakın zamanda forum üzerinden bu konu hakkında bir bilgilendirme konusu açıldı.Bknz;

SMS ve Mail Gönderimleri Hakkında Bilgilendirme

Bu konu üzerinden devam edebilirsiniz ve bu problemi yaşayan oyunculara telafi olabileceğini düşünüyorum.

Bilgilendirme konusu editlenmiş arızanın giderildiği yazmış ben şuan zararımın telafisinden ziyade oyuna yani karakterime giriş yapamıyorum bunu çözelim lütfen gerekli birimlere iletin rica ediyorum. Ben oyuna giriş sağlayamıyorum şuan.

Moderator IBlackWicked's Avatar
    Nickname
    lBlackWickedl
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Rosetta
    Race
    Karus
    Sorununuzu biraz daha açarsanız iyi olacak. Şu anda OTP sorunu mu yaşıyorsunuz yoksa karaktere mi girilemiyor? Aldığınız bir hata varsa paylaşın lütfen.

Junior Member
    slm uzun bir aradan sonra oyuna geri dnmek istedim fakat otp sistemimdeki kayıtlı tel nomu değiştirdim akıllı şifre gelmediği için otp girişi yapamıyorum tel nosunuda değiştiremedim yardım pls

Senior Member SkCLucky's Avatar
    Quote Originally Posted by Androklos View Post
    slm uzun bir aradan sonra oyuna geri dnmek istedim fakat otp sistemimdeki kayıtlı tel nomu değiştirdim akıllı şifre gelmediği için otp girişi yapamıyorum tel nosunuda değiştiremedim yardım pls
    Merhaba,

Durumunuz ile ilgili destek ekibine OTP > ICS / OTP kategorisinden bilet göndererek hesabınıza ait bilgilerle numara değişikliği talebinde bulunabilirsiniz.

Destek Sistemi

Bilet oluştururken bölüm seçiminde sorun yaşarsanız seçim ekranında CTRL+F5 kombinasyonu ile sayfayı yenileyerek ya da farklı bir tarayıcı kullanarak deneyebilirsiniz.

#Bilet gönderimi yapacağınız hesapta en az 1 N-point olması gerekmektedir, herhangi bir N-point kesinti yapılmamaktadır.

Bilginize,