Page 2 of 2 FirstFirst 12
Results 11 to 19 of 19
    Senior Member
    Quote Originally Posted by CagriiBey View Post
    kesin warior oynuyordursun. Mage değilsindir eminim
    Warrior Olympia da 83 lwl aktif cz playerıyım sağlam clanda yalan atacak değilim hocam olympiada cz de Rogue Yok herkes warrior biraz da mage var oyun dengede olunca güzel olur . Ekosistem gibi düşün birisi biterse hepsi biter o yüzden bütün joblara denge şart

Senior Member iVibe's Avatar
    Keşke düzenleme getirseler ama nedense yıllardır yapmıyorlar. Pk alanları tek düze oldu asas partiler bile barınamıyor okçular çoğaldı warriorların korkusundan. Warriorun alan özelliği nerflenmeli des at vur yere anlayışı oyundan soğutuyor artık. Konu sahibi arkadaş da güzel bir noktaya değinmiş alan vurma özelliğiyle ön planda olan magelerin silahları patlamıyor staff vurmayla patlıyor. Warriorun her türlü patlıyor. Bu oyunu güzelleştiren job çeşitliğidir lütfen artık önlem alın.

Yeni serverların ilk 2 ayında bp priesti, asas partileri, mage partiler neden çok sizce? Warrior partiler 83 olup meydana çıkınca hepsi oyunu bırakıyor. Herkes warrior oynamak zorunda değil..

Senior Member
    Quote Originally Posted by iVibe View Post
    Keşke düzenleme getirseler ama nedense yıllardır yapmıyorlar. Pk alanları tek düze oldu asas partiler bile barınamıyor okçular çoğaldı warriorların korkusundan. Warriorun alan özelliği nerflenmeli des at vur yere anlayışı oyundan soğutuyor artık. Konu sahibi arkadaş da güzel bir noktaya değinmiş alan vurma özelliğiyle ön planda olan magelerin silahları patlamıyor staff vurmayla patlıyor. Warriorun her türlü patlıyor. Bu oyunu güzelleştiren job çeşitliğidir lütfen artık önlem alın.

Yeni serverların ilk 2 ayında bp priesti, asas partileri, mage partiler neden çok sizce? Warrior partiler 83 olup meydana çıkınca hepsi oyunu bırakıyor. Herkes warrior oynamak zorunda değil..
    Warrior alan skill damageleri birazcık azaltılabilir . Fazla azaltılırsa da berserkerin anlamı kalmaz. Ayrıca yere vurduğunda kesinlikle silahlar patlamamalı .

Senior Member OWPW's Avatar
    Nickname
    RONARK61
    Clan
    R61
    Server
    KO -> Diez
    Race
    El-Morad
    magelerde str verip dks takabilir, + nova atınca patlarsa olacakları siz düşünün qeqw

Senior Member
    Quote Originally Posted by borisbaba View Post
    Warrior Olympia da 83 lwl aktif cz playerıyım sağlam clanda yalan atacak değilim hocam olympiada cz de Rogue Yok herkes warrior biraz da mage var oyun dengede olunca güzel olur . Ekosistem gibi düşün birisi biterse hepsi biter o yüzden bütün joblara denge şart
    Bu job dengesizliğinden kaynaklanmıyor ben bunu destan serverında yaşamıştım olympia ya geldim son 1.5 ayda yine yaşadım.
    Bende bir warriordum yere vurma skili felan değil. Bf de farm yapmak için warrior diziyorlar bf de herkesin kafasında lust keseriz envy döneriz greed keseriz var + herkesde kol yol pedal ve makro kullanıyor warrior çoğunluğu parası olan warrior diziyor sonra toplu gezmek zorunda olan warriorlar millete ızdırap olunca millet warrior'a dönüyor.

Bf farmı için can lazım ap lazım party lazım warrior dışında karakter var mı ? yok işte bu yüzden Herkes warrior.

Senior Member TomMarveloRIDDLE's Avatar
    Nickname
    TomMarveloRIDDLE
    Class
    KO -> Mage
    Clan
    SlyTherin
    Server
    KO -> Destan
    Race
    Karus
    Makro artik yeni heaven fire olmustur. Oyun eldennn gidiyeahhhh...

Banned
    Quote Originally Posted by IKuMaRBaZIHardCORE View Post
    Bu akşam gene rosettada macrolu warriorlar cirit atıyordu resimde gördüğünüz gibi saniye değil yanlış anlaşılmasın salisede 3 yere vurma skili ile ölüyoruz macro kullanmadan bana yere vurma skilleriyle 1 salisede vursun karakteri verecem şu macrocuları bir temizleyin artık.

Not: 75 skilim patlıyor daha adama zehir gitmeden ölüyorum.

Sorun makro değil makro kadar seri atak yapmam mümkün buna izin veriyorsa sistem.

Nasıl nova atıyorken efeck varsa berserker getirilmeli zaten çok fazla damage atıyor bide bunu seri şekilde yapıyor.

Mgame bunu kabul etmiyor demekki anlatılamamış gerekirse oyuncular birlik olup derdimizi anlatmalıyız.

Koreko und scroll yok und en fazla warrior sınıfına yarıyor mageleri düşürmek novayla zor.

Usko atak bug olduğunu söyleyenler var Koreko göre bunlar yetkililerde detaylı kontrol edilmeli aynı şartlarda.

Koreko bildiğim kadarıyla red pot yok buda çok fark yaratmakta.

Senior Member SkCLucky's Avatar
    Bu konunun gözden kaçtığını düşünerekten umuyorum ki kısa sürede bu yönde bir çalışma yapılır. Ya savaşcılar yere vurunca chaos vb. silahlar patlamamalı ya da büyücülerin alan skillerine silah özellikleri eklenmeli.

Senior Member
    Quote Originally Posted by SkCLucky View Post
    Bu konunun gözden kaçtığını düşünerekten umuyorum ki kısa sürede bu yönde bir çalışma yapılır. Ya savaşcılar yere vurunca chaos vb. silahlar patlamamalı ya da büyücülerin alan skillerine silah özellikleri eklenmeli.
    Aynen o konunun gözden geçirilmesi bir nebze olsun mage ve diğer joblar için iyi olacaktır. Her ne kadar biz warriorlar için kötü olsa da .