Page 6 of 7 FirstFirst ... 4567 LastLast
Results 51 to 60 of 62
    Senior Member
    Server res saatini 1 saat geriye mi aldınız . Günlük görevleri saat kaçta yenileniyor saat aksam 6 değil 7 de değil saat kaçta ? mesela mytril görevi saat kaçta spawn olacak

Senior Member Death_Stroke's Avatar
    Quote Originally Posted by borisbaba View Post
    Server res saatini 1 saat geriye mi aldınız . Günlük görevleri saat kaçta yenileniyor saat aksam 6 değil 7 de değil saat kaçta ? mesela mytril görevi saat kaçta spawn olacak
    Günlük görevlerde değişiklik olmaz sabit 18.00 oyun içi saatleriyle alakası yok sıfırlamanın

Senior Member
    Quote Originally Posted by Death_Stroke View Post
    Günlük görevlerde değişiklik olmaz sabit 18.00 oyun içi saatleriyle alakası yok sıfırlamanın
    17.35 de mitrilleri yaptım 18.00 dan once drakilere girdim . daha sonrasında oyundan cıkıp yeniden girmeme rağmen ne mitril görevini yapabiliyorum ne de drakiye girebiliyorum ???
    Normalde saat 18.00 da mitril görevi de draki de sıfırlanıyor. Ama bugün 18.00 da da 19.00 da da sıfırlanmadı . Eğer siz 17.00 a almadıysanız oyunda su an hata var

Quote Originally Posted by borisbaba View Post
    17.35 de mitrilleri yaptım 18.00 dan once drakilere girdim . daha sonrasında oyundan cıkıp yeniden girmeme rağmen ne mitril görevini yapabiliyorum ne de drakiye girebiliyorum ???
    Normalde saat 18.00 da mitril görevi de draki de sıfırlanıyor. Ama bugün 18.00 da da 19.00 da da sıfırlanmadı . Eğer siz 17.00 a almadıysanız oyunda su an hata var
    Bakımdan dolayı bir problem olmuş olabilir 1gün geçtikten sonra tekrar deneyip test eder misiniz ?

Senior Member
    Infractions
    0/1 (3)
    Discord Hile bildirim bölümüne hiç bir şekilde bakılmıyor incelenmiyor.

Discord Hile bildirim bölümüne hiç bir şekilde en son girdiğim 300 saatin hiç bir dakikasında hile bildirim bölümünde tek bir kişi bile incelenmedi (İNCELENMEDİ-BAKILMADI).
    Gerçekten çok üzücü gm ler online gözüküyo discordda ama hile bildirim bölümüne bakan yok elimde 10 larca ss var.
    reportlamış millet 10 saat geçmiş herkesin reportu aynen duruyor.

1 değil 2 değil 3 değil 4 değil 5 değil 6 değil 7 değil 8 değil 9 değil 10 değil 15 değil 20 değil 25 değil 30 değil 40 değil 50 değil 100 değil en az 300 kere 300 bakılmıyor abi tık yok discordda incelenmiyor.

Bari bi bot bulun her reportlanana hile tespit edilemedi diyin incelenmiş gibi olsun .

Koxperlar premium almış premium nasolsa banlanmıyoz diye ya. Adam manes 2 de premiumlu koxper banlatamıyom adamı.

Senior Member
    Bakımdan dolayı bir problem olmuş olabilir 1gün geçtikten sonra tekrar deneyip test eder misiniz ?
    Yarın kontrol ederim

Senior Member Peniscola's Avatar
    Nickname
    AegonTargaryen
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Rosetta
    Race
    Karus
    17.00'da sıfırlanıyor şu an sanırım günlük quest ve draki.

Quote Originally Posted by Peniscola View Post
    17.00'da sıfırlanıyor şu an sanırım günlük quest ve draki.
    Daha önce saat değişimlerinde günlük görevlerin saatlerinde bir değişiklik olmuyordu sistem değişmiş olabilir.

Lemegeton Görevİ 7. Devil ı kesip verdikten sonra 6 ya geçmedi birtür bugmu mevcut yoksa bir lvl sınırlamasımı var

Senior Member NeedB's Avatar
    Quote Originally Posted by LesDiscretss01 View Post
    Lemegeton Görevİ 7. Devil ı kesip verdikten sonra 6 ya geçmedi birtür bugmu mevcut yoksa bir lvl sınırlamasımı var
    70 lvl de 2 tane
    71 de 2 tane
    72 de 2 tane
    73 de 2 tane
    74 de 2 tane
    75 de 2 tane

Toplam 12 adım şeklinde. Muhtemelen 72 lvl desin. LVL alınca açılır devamı.