Page 1 of 7 123 ... LastLast
Results 1 to 10 of 69
    Senior Member Roquentin's Avatar
    Nickname
    Roq

Kasım Ayı Forum Etkinliği Gönderileri

Herkese merhabalar!
    Kasım ayı forum etkinliği kapsamında hazırladığınız çalışmalarınızı bu konu altından gönderebilirsiniz.

Etkinlik hakkında bilgi almak için tıklayın!

İyi eğlenceler!
    Last edited by Roquentin; 11-01-2018 at 08:00 AM.
    I am definitely a mad man with a box!

Senior Member AlonsoPedroLopez's Avatar
    Nickname
    alonso
    Class
    KO -> Mage
    Clan
    petito
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Merhaba,

Yapmış olduğunuz çalışmaları bu konu üzerinden bizlerle paylaşabilirsiniz.
    Konu bilgilendirme amacı ile günceldir, katılım gösteren tüm oyunculara başarılar.

İyi forumlar.

Junior Member
    MERHABALAR Senerlerden 2007 ilk knight online tanıştığım zaman o zamanlar lise öğrencisiydim öyle güzel ortamlar oldu ki bu oyun sayesine her gün sabah okula diye cıkar internet kafelerinde arkadaşlarla exp kasar pk atardık ben bu oyun için liseyi 6 yılda bitirdim pişmanmıyım değilim çünkü belki başka şeylere bulaşacaktım nerden bilebiliriz kader 2007 den 2013 yıllarına kadar günlük internet kafeye 12 saat en az otururdum yeri gelirdi kafeci abizi biz uyandırırdık erkenden acsın diye 2013 yıllarında hileler çoğaldı askerlik girdi araya oyuna ara verdim taki 2018 yılına kadar. 2018 yılında oyuna geri döndüm ntt game ile tanışmış oldum hileler azalmıs bu beni çok mutlu etti oyun o kadar değişmiş ki bu düzenle giderse bu oyunla yaşlanırım emeğinize sağlık ntt game saygılarımla..

Junior Member
    Class
    KO -> Mage
    Clan
    StableUnion
    Race
    El-Morad
    Rezerve , buraya yakında eklenecek

Senior Member
    kolay gelsn

Rezerved ….

Junior Member
    Rezerved....

Adım : Abdullah
    Nick : lllYORGUNKRAlll16

yazıyı forumda paragraflara bölemediğimden pcde yazıp foto olarak gönderdim bilginize.

Junior Member
    Merhabalar.

Öncelikle, NTTGAME VE KNİGHT ONLİNE AİLESİ OLARAK BİZE VERDİĞİNİZ MUTLULUKTAN DOLAYI SİZE TEŞEKKÜRLERİMİ SUNARIM

Aşşağı yukarı knight online ile tanışmam 2006 yıllarına dayanıyor , ilk etapta biraz zorlu bir aşama olsada alıştım ve oyunu iyice ana temasını,amacını anlamıştım. Pathos"da Warrior karakter olarak başlamıştım DikmenLee olarak-

Ve yıllarca sürücek bir heyecana kapılmıştım.İlk etaplarda tüm oyuncular gibi benimde zayıf itemlerim olmasına rağmen oyunun bize kattığı arkadaşlıklar ve sohbet bizi hep oyunun içinde kalmasını sağladı,güven,samimiyet,sadakat,

ve kesnilikle oyunun hazzı tutkusu bizi mest etmişti, adeta oyunda olmadğımız sürelerde karakterlerimiz aklımıza gelirdi ve hemen bilgisayarı acıp oyunua hızlı bir şekilde girmeyi planlıyor aklımızda hep karakterimiz ve oyunumuz vardı.

Paramunda beklediğimiz party sıraları , göreveler için sürekli bir çabalamamız elimiz parmaklarımız yorgun düşene kadar sürekli bir exp party veyahut pk için sürekli bir hırs ve heyecan için hız kesmeden devam ediyorduk.LFC/EMC de

beklediğimiz apost ve deruvish slotları civciv patlatma olayı kutu ve fragmentlerden elde ettiğimiz unique itemler

pazarda kazanç elde ettiğimizde kendi karakterimize yakışır ve yararlı itemleri aldığımızdaki mutluluk paha biçilemez , zayıf karakterlere verdiğimiz karşılıksız itemler

yardımlar onlarında biraz olsun bu oyunla alakalı biraz hırsı ve oyuna tutkusunun artması için sebebsizce mutlu etmekti ki zaten, knight online başlı başına bizim için bir mutluluk olmuştu artık level olarak üst seviyelere gelmiştik ve

Collony zone'de atılan pk ve savaşlardaki kazanma hırsı ile sürekli karakterimizi güçlendirip ,human/karus ırkından birisi için savaşmamız gerektiğini benimsemiştik, uniqe itemlerin düşmesinin verdiği haz boss yakaladğımızdaki verdiği-

heyecan ve gerilim bunlar şüphesizki hayatımızda hep bir yer edinmiştir. Öyleki üzerinden 12 yıl geçmesine rağmen halen nttgame başka ve kol ekibinin başarılı çalışmalarıyla halen oyunumuz sürekliliğini ve ilk günkü heyecanını hep-

başta tutmayı başarmıştır.Yıllarda geçse halen kol'u oynamamdaki büyük sebebelerden birisi oyunun karakterleri ile bağdaşmanız ve bir parçada olsa sizi özel hisstirmesi oluyor, Artık öyle bir hale gelmiştikki Kinght online'yi sokakta-

Konuşulan ama tanımadğınız birinin sohbetini bölerek bende oynuyorum şu serverdeyim diyerek sözü kesilip ve ordaki samimiyetin artması bunları hiç bir oyunun insana katacağı değerler olduğunu düşünmüyorum, Kış aylarında-

daha da artan oyunun verdiği keyf ise bambaşka idi, birkez bile pişman olmadım başladığım gün için ise şanslı günüm diye tabiri caizse espiritüel şekilde gülüyorum ve hayatımda knight online'nin olması gerçekten güzel birşey-

Anlatıcak çok duygular ve hatıralar var ama galiba forum kabul etmeyecek uzun bir metni )

Herşey için Teşekkür ederim KNİGHT ONLİNE VE NTT GAME

BARIŞ KÜÇÜKDAĞ

SERVER : DESTAN

NİCK KarusChampions

Junior Member
    slm ben bu oyuna 2002 yılında arkadslarım ogreti cok beyenerek oyunadım askerliğik filan araya girdi ara vermiştim oyuna 3 aydır tekrardan oyunuyorum yeni insanları yeni oyuncuları yeni dostlukları bulduk bu yunu oyle bi oyun değil bu oyundaki zevki baska bi oyunda bulamadım bu oyun değil bence farklı bi yaşam şekli bence