Results 1 to 6 of 6
    Junior Member

ıcs numara sorunu

İki sene önce chas çektim otp yi aktifleştirdim .olaydan 2 ay sonra yurt dışına gitmek zorunda kaldım . numara adımdan silindi iki sene geçtiği içinde tekrardan aynı numarayı alamıyorum . 3 hesabımda da aynı numara aktifti . şuan üç hesaba da otp yüzünden giriş yapamıyorum .otp nin şifresini unuttum yenileme işlemini de telefon numarası bende olmadığı için yapamıyorum .

Moderator GamesDepot's Avatar
    Nickname
    xxxxxxCeZaxxxxxx
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Heaven
    Race
    Karus
    Merhabalar,

Forum üzerinden hesap desteği verilmediği için destek bileti göndermelisin. Destek biletini Bilet Gönder > ICS / OTP bölümüne göndermen gerekiyor.

Destek ekibine bilet göndermek için en az 1 Npoint`e sahip olman gerekiyor. Eğer kategori seçemiyorsan tarayıcınızda CTRL+F5 kombinasyonu ile sayfayı yenilemen yeterli olacaktır.

Destek Ekibi

Junior Member
    Quote Originally Posted by GamesDepot View Post
    Merhabalar,

Forum üzerinden hesap desteği verilmediği için destek bileti göndermelisin. Destek biletini Bilet Gönder > ICS / OTP bölümüne göndermen gerekiyor.

Destek ekibine bilet göndermek için en az 1 Npoint`e sahip olman gerekiyor. Eğer kategori seçemiyorsan tarayıcınızda CTRL+F5 kombinasyonu ile sayfayı yenilemen yeterli olacaktır.

Destek Ekibi
    Merhaba,

Ben uzun süredir hesabıma giriş yapmıyordum. Ve otp olarak kullandığım hattı artık kullanmadığım için ticketta gönderemiyorum. Kategori seçimi yapmıyor sizin dediğinizi yapmama rağmen. Ulaşabileceğim bir mail adresi v.s. varmıdır ? Geçmişe dönük cash kodlarım mevcut

Senior Member Death_Stroke's Avatar
    Quote Originally Posted by Mortals007 View Post
    Merhaba,

Ben uzun süredir hesabıma giriş yapmıyordum. Ve otp olarak kullandığım hattı artık kullanmadığım için ticketta gönderemiyorum. Kategori seçimi yapmıyor sizin dediğinizi yapmama rağmen. Ulaşabileceğim bir mail adresi v.s. varmıdır ? Geçmişe dönük cash kodlarım mevcut
    Kategori seçmek için klavyenizden CTRL + F5 tuşlarına basarak sayfayı yenilemeniz gerekiyor. Bu tarz hesap destekleri sadece destek ekibi ile yapılmaktadır.

Merhabalar ben oyuna en son manes açıldığında giriş yaptım ve 2 ay kadar oynayıp bıraktım şimdi tekrar girmek istiyordum ancak o 2 senede numaramı değiştirmiştim 400 cash yükledim telefon numaramı güncelleyeyim diye ancak otp ulaşım sağlayamadığım eski numaramı istiyor nttgame ise giremediğim sıfırlayamadığım otpmi istiyor nasıl bir yol izleyeceğim hesabıma bugün çektiğim 400 cash ile kaldım ortada
    Last edited by verticalmarble; 01-25-2019 at 08:36 PM.

Moderator GamesDepot's Avatar
    Nickname
    xxxxxxCeZaxxxxxx
    Class
    KO -> Rogue
    Clan
    Heaven
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by verticalmarble View Post
    Merhabalar ben oyuna en son manes açıldığında giriş yaptım ve 2 ay kadar oynayıp bıraktım şimdi tekrar girmek istiyordum telefon numaramı değiştirmiştim 400 cash yükledim telefonumu güncelleyeyim diye ancak ne otp eski numaramı istiyor ntt game ise giremediğim sıfırlayamadığım otpmi istiyor nasıl bir yol izleyeceğim hesabıma bugün çektiğim 400 cash ile kaldım ortada
    Otp kategorisine destek bileti göndermeniz gerekiyor. Hesap desteğini müşteri temsilcisi veriyor. Forum üzerinden destek alamazsın.

Destek Bileti

Tags for this Thread