Page 1 of 3 123 LastLast
Results 1 to 10 of 22

Wink Oyunun tamamen farma dönmesinden sıkılan sadece ben miyim

yaw şuan oyun tamamen farma döndü ve her serverda böle. heryerde mutlaka teamleriniz olacak ve bütün bf ve krowazlara girmek zorundasınız. Şuanki teamim iyi fakat ben bütün herşeye girmek istemiyorum. Özellikle 2-4 bf biz türklere göre çok yanlış uyku düzeni diye birşey kalmıyor. Fakat bir etkinliğe bile girmezseniz clanda teame sorunlar çıkıyor hemen darlamaya başlıyolar ks atıyolar vs vs. Şuan oyunda hiçbir şekilde pk kalmadı herkes ya farm yada farm yapanları darla buna döndü olay gb fiyatınında yükselmesi elit clanların ağzını daha da sulandırıp heryerde darlamaya başladı. Baydı artık baydı ya böle yazıyorum ama birşeyler düzelmeyeğine eminim. Manes serverında bvb 15 pt nobady wanteds 6-7 pt malesef bi ittifaka dahil olmazsanız ztn hiçsiniz olsanız bütün etkinliklere gelmek zorundasınız yıldım ya darla darla darlan. SOLOOOOOOOOOOOOOOO oynamak istiyorum clan istemiyorum artık ama solo oynamak isteyenler için bu oyunda hiç birşey yapılmıyor . Çöp slotları geri gelse keşke gb fiyatları gene düşse gb fiyatları yükseldikten sonra oyun bu hale geldi he çöp getirmeyin herşeyi czye koyun krowaz bf adamlar 24 saat buraları kontrol edemesin en azından herkes ks veya kutu almayı deneyebilsin. Bırakma noktasına geldim ben farmdan bütün etkinliklere katılmaktan bunaldım lütfen artık büyük clanlara göre hareket etmeyinde daha adil bi oyun olsun

Senior Member ISeIenaI's Avatar
    Nickname
    ISeIenaI
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Gordion
    Race
    Karus
    Kesinlikle çok haklı bir konu.

Senior Member FFferik16's Avatar
    Katılıyorum. Ben de bu ve bunun gibi sebeplerle bir ekibe dahil olmuyorum. Olmayınca da pek bir şey yapılamıyor maalesef.

Oyuna ara ara özel günlerde gelen ödüller bile magic bag, peri, vip key falan. Ben ne farm yapmak ne de ekibe dahil olmak istiyorum, BDW ve JR gibi PvP etkinlikerinde karakterimi geliştirmek ve PK atmak istiyorum ama çok zor, yetersiz ve sorunlu.
    Last edited by FFferik16; 10-28-2018 at 03:08 PM.

Senior Member
    katılıyorum kardesim farm slotu ne kadar az ise o kadar cok sıkıntı cıkıyor.sürekli pt ile farm atmak gibi bir mecbiyet var.

Senior Member doltard_1's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Olympia
    Race
    El-Morad
    Birçok item non trade olması gerekiyor .çıkan gemler kutular fraglar pazara konmamali

Senior Member TomMarveloRIDDLE's Avatar
    Nickname
    TomMarveloRIDDLE
    Class
    KO -> Mage
    Clan
    SlyTherin
    Server
    KO -> Destan
    Race
    Karus
    Aynen öyle.Katılıyorum..Sıkıcı bir hal almaya başladı.Bir de şu anlaşmalılar yuzunden zaten hıc bır sey yapamıyorsun.Sadece jr ft ıle nasıl char dızelım.Biz char dızmenın pesındeyız adamlar para katlamanın.

Banned
    Oyun oyun için oynandığı gün görüşürüz beklemeye devam...
    Last edited by PoPiBu; 10-28-2018 at 04:33 PM.

Senior Member
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Vega
    Race
    Karus
    Farm online zaten.

Senior Member
    Gb pahalandıkça koxperler farmcılar artacaktır.Bunun yanında pus itemlerin dolara endeksli olması pkyı yavaş yavaş bitirecektir.Oyunun gidişatı iyi değil.

twichde usko oynayan adamlar farm pvp oynayan adamlar pk atiyor pvpdeki adam da cok ızlenıyor