View Poll Results: Chaos Etkinliği Belirli Bir Süre Kaldırılmalı

Voters
72. You may not vote on this poll
  • Evet

48 66.67%
  • Hayır

24 33.33%
Page 5 of 5 FirstFirst ... 345
Results 41 to 47 of 47
    Senior Member QWE123CC's Avatar
    Nickname
    KhyRenia
    Class
    KO -> Rogue
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by ISpeedycort View Post
    Her Chaos'da TPT, Macro Görmekten Sıkıldık, Cezaların Hafif Olması Suça Teşfik Etmesi, Adamları Caydırmıyor Elini Kolunu Sallaya Sallaya Her Etkinlik'de TPT Macro Pedal Kullanıyorlar, Gordion Chaos Tam Bir Koxper War, Etkinlik Kaldırılmıyorsa Ban Politikası Değişmeli, 4X Macro Serbest Hapis Kanadı Al Çık Yerine 2x'de Sınırsız Ban Yemeli Onun Haricinde Her Chaos'da GM Görünmez Olarak Canlı Ban Atmalı, Bunlarda Yapılmıyorsa Chaos'un Ödül Sistemi Kalksın Oda Olmuyorsa Sheriffliği Sadece Chaos Map'ına Özel Yapın Aday Olalım, Report'la Ana Forum Hesabım Banladıktan Sonra Uğraşmama Kararı Aldım Ve Şuan'da Chaos'dayım Bıraktım Koxperları İzliyorum, Her Etkinlikte Koxper Görmek Zorundamıyız, Uçan Koxper Yok, Ama Gizli Halt Çeviren Adamlar Var, Sırf Bu Yüzden İtemlerin %90 Sattım %10'luk İtemlerle Takılıyorum Oda Charın 10+ Yıllık Olması Hatrına Sunucuların Sıra Sayması Her Yerde Macro Ticarethane Acayip Karakterler Adaletsizlik Vs Eskiye Dönüş Oluyor, (Kötü Anlamda) Bilginize.
    Selam ,
    Her sunucuda choas a girdim Her sunucuda koxper var Bir tek gordion degil Dedigin gibi gmlerin canli ban atmasi gerekiyor Yazdiklarina cani gonulden katiliyorum.

Quote Originally Posted by BayerischeMotorenW View Post
    Selam ,
    Her sunucuda choas a girdim Her sunucuda koxper var Bir tek gordion degil Dedigin gibi gmlerin canli ban atmasi gerekiyor Yazdiklarina cani gonulden katiliyorum.
    Kanka gordionda oynayan var mı hala +10 chaos silahlar +10 krowaz ları olan adamlardan başka

Nickname
    KhyRenia
    Class
    KO -> Rogue
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by JCas View Post
    Kanka gordionda oynayan var mı hala +10 chaos silahlar +10 krowaz ları olan adamlardan başka
    Oynuyorum Arada Eski Dostlarla Takiliyorum
    Hasret gideriyoruz.

Senior Member ISpeedycort's Avatar
    Nickname
    빠른코르트
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Gordion
    Race
    El-Morad

Thumbs up

Selam ,

Genel Olarak Chaos Tam Bir Koxper War Ama Gordion'da Koxper Avlamamana İmkan Yok, Çünkü Her Chaos'da 1 - 2 TPT MACRO Denk Geliyor.

Nickname
    KhyRenia
    Class
    KO -> Rogue
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by ISpeedycort View Post
    Genel Olarak Chaos Tam Bir Koxper War Ama Gordion'da Koxper Avlamamana İmkan Yok, Çünkü Her Chaos'da 1 - 2 TPT MACRO Denk Geliyor.
    Yaklasik 4 5 aydir girmiyorum.
    Ne zaman Choas war Olur o Zaman girerim Daha önce Gm ekibine Söyledim. Isimler acik gozuksun diye malesef bu mumkun degil dedi. 20 25 dk video ceksek Hem Cr ekibine Hemde Gm ekibine Füzüli Zaman Kaybettirir. Bir yandanda Onlara Hak Vermek Gerekiyor.Bunu Mgamenin El atmasi Lazim.
    Mgameye ne kadar dil dokseler az.
    Gm ekibi Seviyorum Ama mgameyi sevmiyorum. Keske Oyun Nttgamenin Elinde olsa En azindan Gm ekibimiz Halleder.

Nickname
    빠른코르트
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Gordion
    Race
    El-Morad
    Yaklasik 4 5 aydir girmiyorum.
    Ne zaman Choas war Olur o Zaman girerim Daha önce Gm ekibine Söyledim. Isimler acik gozuksun diye malesef bu mumkun degil dedi. 20 25 dk video ceksek Hem Cr ekibine Hemde Gm ekibine Füzüli Zaman Kaybettirir. Bir yandanda Onlara Hak Vermek Gerekiyor.Bunu Mgamenin El atmasi Lazim.
    Mgameye ne kadar dil dokseler az.
    Gm ekibi Seviyorum Ama mgameyi sevmiyorum. Keske Oyun Nttgamenin Elinde olsa En azindan Gm ekibimiz Halleder.
    Bir Çok Öneri Var Hepsi de Mantıklı Hepsiyle Bir İlerleme Sağlanır Ama Player Report Ban Bir Yere Kadar İşler.

Ek Olarak Bence Macro, Pedal, TPT, Kullananlara Ekstra Mavi Kutu Verilmeli En Çok Onlar Hakediyor, Hiç Aksatmıyorlar Her Gün Chaos'dalar.

Nickname
    빠른코르트
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Gordion
    Race
    El-Morad
    Biraz Yeni Server'ı Bırakalımda Gerçekleri Konuşalım Gordion Gibi Bir Server'da Bile Sürekli Chaos'da TPT Macro Pedal Kullanılıyorsa, Yeni Server'da Tertemiz Chaos Olacağınımı Sanıyorsunuz Bence Hiç Ümitlenmeyin, Beklentimiz Tüm Koreko Güncellemelerin Gelmesi Hata Listesinin 0 Çekilmesi, TPT İçin Çözüm Macro Pedal Ban Politikası 2x Sınırsız Ban Gibi Şeylerdi Sanırım Chaos Hep Koxper War Olarak Devam Edecek.