Results 1 to 4 of 4

Oyundaki çoklu çekirdek hatası birisi yardımcı olabilirmi ?

[SIZE=3]Merhaba

Ben yeni bir bilgisayar topladım işlemci amd athlon 200 ge 2018,in işlemcisi apu sistem grafik işlemci ise vega3 benim sorunum şu eski bilgisayarımda daha akıcı oynarken yeni bilgisayarda akıcı bir şekilde oynayamıyorum takılma donma oluyor ne cpu ne gpu yükte değil her türlü testi yaptım diğer oyunlarda 1080p de hiç bir problem yok bilgisayarı aldıgım mağazaya sordum bu konuyla ilgili şikayet geldiğini söyledi yeni nesil işlemciler çoklu çekirdek oldugundan dolayı knight online da böyle problem çıkıyormuş bununla ilgili daha önce bildirim yapılmış sanırım son durum nedir ve bana ne yapmamı tavsiye edersiniz eski donanımımda çok iyi değil teşekkürler.
    [/SIZE]

Senior Member SuperT's Avatar
    Nickname
    Bitdefender
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Ares
    Oyunda çoklu çekirdekler için optimize edildiğini açıkladılar multi core seçeneğini kontrol eder misin?Tik koy aktif et bakalım fark edecek mi gerçi benimkinde i7 çekirdeklerin 3 ve 4 çok ısınıyordu 3-4 derece düşüş oldu o kadar

Nasıl yani anlayamadım kardeşim biraz daha detaylı bilgi verirsen iyi olur ayarları nerden yapabilirim

Banned
    Class
    KO -> Priest
    Infractions
    0/1 (15)
    F10 > Options sekmesine girerek multi core ayarını kontrol edebilirsin. ordaki ticki kaldır veya tick işaretle bakalım değişen birşey olacak mı