View Poll Results: Reskill/Restat fiyatlarına indirim yapılmalı mı?

Voters
1682. You may not vote on this poll
  • Evet. Fiyatlara indirim yapılmalı

1,557 92.57%
  • Hayır. Her şeye itiraz etmeyin arkadaş !

125 7.43%
Page 62 of 92 FirstFirst ... 1252606162636472 ... LastLast
Results 611 to 620 of 911
    Artık su fıyatlara ındırım yapılmalı eskıden dusuktu sımdı cok yuksek skıl sıfırlama ınsanları mahvedıyor artık bır guncelleme şart.
    Last edited by DonJose; 01-26-2021 at 03:30 PM.

Senior Member
    oyuncuyu oyundan soğutuyor bu ücretler bi yanlış veriyor yada değiştirmek istiyor 2 gb para nerden bulcak sanki slotlar çok iyi adam parayı bulamıyor bi süre devam ediyor sonra bırakıyor

şaka gibi konu Daha çokta neye güldüm hemen söyleyeyim %91 evet demiş Yönetim gb silmek istiyor. Siz sıfırlamak için coins düşsün diyorsunuz
    Aklınız gitmiş sizin. Kalbiniz temiz onda sıkıntı yok. Ama aklınız gitmiş. Yönetimin 180 derece tersini söylüyorsunuz.

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    kardeşim anketin süresini neden kısa tuttun qq bizde oy verek . en yakın sürede skil stat sıfırlama ücretlerinin 5m e düşürülmesi gerekiyor. oyundan gb çekmek istiyorsanız düşürün sürümden kazanırsınız herkes sıfırlar yeni şeyler dener. int priestler sıfırlayıp str döner görevlerini yapar

Senior Member
    Nickname
    Yestercat
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Diez
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by PlayerKaRaGuLLe View Post
    şaka gibi konu Daha çokta neye güldüm hemen söyleyeyim %91 evet demiş Yönetim gb silmek istiyor. Siz sıfırlamak için coins düşsün diyorsunuz
    Aklınız gitmiş sizin. Kalbiniz temiz onda sıkıntı yok. Ama aklınız gitmiş. Yönetimin 180 derece tersini söylüyorsunuz.
    Peeeki. ..

Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    Konu güncel. Skill sıfırlamak şuan haddinden fazla pahalı. Artık bir indirim yapılmalı. Malice kapatıp toplu ac açmak için skill sıfırladım şimdi memnun kalmadım tekrar malice açmak istiyorum. Şu değişikliği yapmak için bu kadar para ödenir mi yahu.

Senior Member
    Quote Originally Posted by mel23 View Post
    Konu güncel. Skill sıfırlamak şuan haddinden fazla pahalı. Artık bir indirim yapılmalı. Malice kapatıp toplu ac açmak için skill sıfırladım şimdi memnun kalmadım tekrar malice açmak istiyorum. Şu değişikliği yapmak için bu kadar para ödenir mi yahu.
    2 senedir zerre umurlarında değil yeni konu acanıda kapatıyorlar zaten

Junior Member
    Mutlaka düzenleme getirilmesi gerekilen bir konu bencede. HP ve MP potlarda bir düzenleme yapmalılar.

Senior Member
    anket yüzdesine bakıpta konuya el atmayan yönetim çok ilginç

Lütfen artık düzenleyin şunu 2.5 yıl önce bile ciddi bir sorunmuş şuan iyice büyük bir sorun oldu. Özellikle altarda gb kasmak imkansız gibi birşey oldu bu kadar yüksek skill-stat sıfırlama ücreti olmaz. Yeni başlayan insanlar sırf bunun yüzünden ya oyunu bırakıyor ya da 0 dan karakter açıyor.