Results 1 to 5 of 5

Thread: ares gm

Junior Member

ares gm

Ares gm ıle nasıl ıletısıme gırebılırım.

Senior Member AlonsoPedroLopez's Avatar
    Nickname
    alonso
    Class
    KO -> Mage
    Clan
    petito
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Merhaba,

Probleminizi açmış olduğunuz konuda belirtirseniz yardımcı olmaya çalışalım.
    Ayrıca, tek bir sunucuya ait GM yok, tüm sunucuların kontrollerini yapan GM ekibi vardır.

Senior Member LUCOMON61's Avatar
    Nickname
    IIIILUCOMONIIII,JHeroBaRSBaR
    Class
    KO -> Kurian
    Clan
    KHUZENLER
    Server
    KO -> Diez
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by AlonsoPedroLopez View Post
    Merhaba,

Probleminizi açmış olduğunuz konuda belirtirseniz yardımcı olmaya çalışalım.
    Ayrıca, tek bir sunucuya ait GM yok, tüm sunucuların kontrollerini yapan GM ekibi vardır.
    ++++++1 reb
    Deve'ye Sormuşlar Neren Eğri Diye , Nerem Doğru Ki Demiş

Junior Member

Lütfen anlayış bekliyorum..

28 yaşında makıne muhendıslıgı son sınıf ogrencısıyım. Ve bu benım 2 universitem. Mali desteğim olan kardesimin hesabı ile oynuyorum.
    Kendisi JOH her hafta gorev de oldugundan hafta da ancak 1 defa onlıne oluyor gerıye kalan butun sureclerde ben aktıf oynuyorum.

Hesabımda +8 azagaım +3 dual rol +3 dual coc +3 elf belt +9 shel set nakıt 14 gb ve bır 10 gb kadar da ıtem sarı perı vıp key bagler 10 ay boyunca her ay dc pre.
    10 ayda toplam 39200 cash yuklemıs bır ınsan olarak ıllegalın zerresını kullanmama nasıl ımkan olabılır nerdeyse 10000 tl lık bır masraf yaptıgım bu hesabım ıle sadece yaptıgım exp ve drop kasmak . Neredeyse hıc denecek kadar pk atamadım bıle.

bolesıne degerlı bır hesab la 10 yasında cocukmuyum ben ıllegal ıle ugrasayım.

Hesabım engellenme meselesı baska bır hesab la aynı ıp den baglanmak. ya ben aktıf olmak ıcın ınternet kafede oyuna gırdım evde okulda yurtta her yerde oyuna gırdım nerdeyse hesabım yılın 290 300 gunu aktıf kaldı

prensıblı bır sekılde aktıf bır sekılde katıldıgım bu oyunda kosulsuz ban hak etmıyorum.

attgım butun bıletlere verılen cevap su sekılde ılk ıkı paragraf kopyala yapıstır sonra kı saygılar sevgıler yapacak bır sey yok.

1 yıllık emek cop edılıyor . 10 yıl once bas ka bır ekıbın ahmalkları yuzunden bıraktıgım oyunu ızledıgım vıdeolarla duzelmıstır dıye tekrar basladım. ama 10 ay surdu ve hesabım calınmadı baskabırını soymadı 2cı 3 sahıslar sebep olmadı dırek oyunun ekıbı engelledı.
    ya barı hesabımı acmıyorsunuz 2 gun acın ben bır hesab kasıp premıum alayım ıtemlerımı alayım en azından 4 000 tl sını kurtarayım kaldıgım yerden devam edeyım .
    buna bıle razıyım .
    lutfen yardım edın haksız yere madur edılıyorum.
    bıraz anlayıs ıstıyorum ...

Junior Member
    allah rahmet eylesın ocari unutsen