Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 18
    Senior Member
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Midgard
    Race
    El-Morad

Skypeden adam banlatılıyor mu ? ( Yayıncı Onur Seven )

Merhaba, Konu başlığında adı geçen yayıncı arkadaşımız oyun içi geçen ARMUT kelimesinden sonra Skypten GM'lere ksc atıcagını bir an önce itemleri aktarmaya başlamam gerektiğini ve daha sonra sen beni tanıyormusun kimim ben gibi söylemlerde bulundu.Konu kapatılmaması için kscleri atmıyorum istediginiz takdirde şimdi atabilirim.Asıl sorun şu ki ; Bu arkadaşımız kendisinde bu gücü , bu kuvveti , bu cürreti nereden ve nasıl bulabiliyor ? Aydınlatırsanız sevinirim iyi forumlar..

Mod Team Lead ScORp_LiON's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Selam,

Skype gibi platformlardan değil de Discord üzerinden anlık tpt bildirimi alınmaktadır. Bunun haricinde olan raporlar resmi forum üzerindeki cr'den alınmaktadır. Eğer bahsettiğiniz oyuncu gerçek kanallar haricinde bir Gm'i tanığını ve bu yüzden sizi banlatabileceğini iddia ediyorsa kanıtları lütfen cr'ye gönderiniz. Kanıtların geçerli olabilmesi için lütfen üzerinde oynama yapmayınız ve sağ alt köşede tarihin çıkmasına özen gösteriniz.
    Herhangi bir sebeple Cheat Reports konuları veya kanıt içerikleri resmi forum, farklı forum sayfaları ve diğer platformlarda ya da 3. kişilerle paylaşılması yasaktır. Bu kurala uymayan forum ve discord hesapları süresiz olarak kapatılır, oyun hesapları GM inisiyatifine göre cezalandırılabilir.

O yayıncı kadar ukala birini görmedim kendini bişey zannediyo bide gm ciliğemi soyunmuş iyi knight onun gibilere kaldıysa yandık

Senior Member
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Midgard
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by ScORp_LiON View Post
    Selam,

Skype gibi platformlardan değil de Discord üzerinden anlık tpt bildirimi alınmaktadır. Bunun haricinde olan raporlar resmi forum üzerindeki cr'den alınmaktadır. Eğer bahsettiğiniz oyuncu gerçek kanallar haricinde bir Gm'i tanığını ve bu yüzden sizi banlatabileceğini iddia ediyorsa kanıtları lütfen cr'ye gönderiniz. Kanıtların geçerli olabilmesi için lütfen üzerinde oynama yapmayınız ve sağ alt köşede tarihin çıkmasına özen gösteriniz.
    Bilgilendirdiğiniz için sağolun , kendisini kaf dağında görüyor sanırım arkadaş.Kimim ben tanıyormusun beni gibi lafları sanki onu tanımak zorundaymışımcasına konusmasını aklım almıyor. Tekrar teşekkür ederim hızlı cevabınız için

Senior Member 67MaNYaQaDaM67's Avatar
    Nickname
    67MaNYaQaDaM67
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    armuttan ban olmaz olsa olsa armut tatlısı olur

Senior Member doltard_1's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Olympia
    Race
    El-Morad
    Bu yayıncılar iyice azıttılar.Bu oyunda legalsen kendinden eminsen hiçbir şey olmaz .Cezalandirmalarin adil olduğunu düşünüyorum GM lere güveniyoruz.Fakat böyle ithamlarda bulunuyor hadsizlik yapıyorsa bir yayıncı güzel bir şekilde uyarılmalıdır.Elinde ScORp_LiON abimizin dediği gibi kanıt varsa lütfen üşenme gönder gereği yapılsın .Yayıncılar yüzlerce kişi karşısında bu tarz konuşmalar yaparsa gmlerin yöneticilerin tarafli olduklarını ima etmiş olurlar buda şirket açısından önemli bir konudur.

Senior Member
    Nickname
    Charybdis
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Olympia
    Race
    Karus
    Aslında iyi çocuklardı. AdumhaenAT(adem) olsun, lord fanius(Mustafa) olsun, Se7en(onur) olsun, aklıma gelmeyen niceleri var daha. Bı anda neticeleri havalandı egoist tavırlar sergilemeye başladılar. Bıraktım takibi. Kendini bozmayan 1-2 tane yayıncı kaldı onlara sahip çıkalım bari. Salih var adam ilk yayınında neyse hala öyle. Yada Halil var o da iyi. Önder vardı mesela sebebini bilmiyorum ama 1 senedir piyasada yok keşke geri dönse. Seve seve takip ediyordum

Senior Member doltard_1's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Olympia
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by LopezlerinCenifir View Post
    Aslında iyi çocuklardı. AdumhaenAT(adem) olsun, lord fanius(Mustafa) olsun, Se7en(onur) olsun, aklıma gelmeyen niceleri var daha. Bı anda neticeleri havalandı egoist tavırlar sergilemeye başladılar. Bıraktım takibi. Kendini bozmayan 1-2 tane yayıncı kaldı onlara sahip çıkalım bari. Salih var adam ilk yayınında neyse hala öyle. Yada Halil var o da iyi. Önder vardı mesela sebebini bilmiyorum ama 1 senedir piyasada yok keşke geri dönse. Seve seve takip ediyordum
    Valla son cümlene kadar katılıyorum .Bunlarda sözde bir yetki var sanırsın gizli GM

Senior Member
    Güzel yayın yapacak işin ehli usta oyuncular var ama uğraşmıyorlar.Bencede en iyisini yapıyorlar.
    Benim gözümde yayın yapan adam boş adamdır.Müttevazi tavrını oyun anlayışını herkese yansıtmak ego tatmini kendini kanıtlama bir yerlere gelme yarışıdır.
    İyi oyuncuların ise kendini movielerle kanıtlama gibi derdi yoktur.Zamının güzel geçirmek tek dertleri.

Senior Member VviperV's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad
    Ya bu yayıncı chdlerdeki glacier damagenin shio ile arttığını söyleyen değil mi