Results 1 to 3 of 3

Manes'e Dragon's Scale PUS iteminin gelmesi gerekmiyor mu artık?

Merhaba, Manes sunucusunda bildiğiniz üzere Dragon's scale itemi alınamıyor. Serverin yaşı ve tüm yamaların servera eklenmesinin ardından artık bu itemin de eklenmesi gerektiğini düşünmekteyim. Bu itemin sunucuya eklenme ihtimali var mıdır yoksa hiç bir zaman gelmeyecek mi?

Senior Member Death_Stroke's Avatar
    Merhaba,
    Konu hakkında gerek yayınlarda gerekse forum üzerinden defalarca açıklama yapılmıştı. Manes ve Olympia sunucularına Dragon Scale eşyası eklenmesi planlanmamaktadır.

Server başında ekli olmamasının oyun içerisinde yaratacağı etkilerden dolayı doğru buluyorum fakat serverın şu an ki durumu için ekli olmamasının hiç bir mantıklı açıklaması olabileceğini düşünmüyorum özellikle "planlanmamaktadır" gibi bir açıklamayı kabul edemiyorum böyle bir cevap yerine defalarca yapılan açıklamalara giden bir bağlantı paylaşmış olsaydınız benim için daha yararlı olurdu.

PUS'tan UTC silahlarının düşmesini kaldırılıp Manes sunucusuna PUS'tan "skinli" UTC itemlerinin eklenmiş olmasına rağmen, hali hazırda eklenmiş olan Dark Knight Weapon yapımında kullanılan bir malzemenin eklenmemesinin doğru bir karar olduğunu düşünmüyorum.
    Yine de cevap için teşekkürler iyi forumlar.