Page 3 of 3 FirstFirst 123
Results 21 to 27 of 27
    Banned
    Infractions
    0/1 (15)
    Oo tartışma var gene tam benim yerim

Quote Originally Posted by qerbelaiqerbelai View Post
    Bence Wirinom'a Baal'e Raum'a defans eklenmeli adamların defansı az yazıktır

Statlarında mp-int-hp vermek gibi 3 farklı stata çalışan başka hiçbir job yok bildiğim kadarıyla. Bu bile magenin zayıf bırakıldığını anlatmaya yeter at gözlüksüz bakın yeter.
    boş boş konuşuyorlar kardeşim. çoğu mage oynamıyor laf olsun torba dolsun diye konuşan 13 yaş ruhlu adamlarla oyun oynuyoruz. takılma sen

Quote Originally Posted by doltard_1 View Post
    Belli ediyorsun diye bir önceki yorumun var cevap vermiyim dedim ama bu yeni yazıyı yazınca hakettin . Doğru dedin kolsuz bir mage olduğunu belli ettim sanırım biraz hard olmuş olabilir .Bu arada sen mage falan oynama demekki aşıyor seni ekmekleri gidecek falan yazmışsın hodri meydan manesteyim gel ekmeği sen dağıt .
    kardeş 1. mage değilsin çek arabanı 2.areste oynuyorum 3. gel arese yada rosettaya ekmek ederim ben seni merak etme

Quote Originally Posted by Hmps View Post
    Solo pk atmak istiyor wariora laf dokunduruyor Kardeş bu oyunda solo pk atamayan tek job warior sen bu oyunu oynadığından emin misin ? Ayrıca manes e gir nobody ve bvb magelerine bak adamlar çatır çatır farmını da pksını da yapıyor. Kendin belirtmişsin zaten sorunu şimdi sen oynayamıyorsun demek ki diye. Demek ki oynayamıyorsun ki bi ekibe dahil edilmedin. mageler ekiple oynar bu oyunu ve o ekip de genelde hazır bulunur tabi şahsi olarak herkesin çalıştığı saatte gelin pk atalım demiyorsan adamlara. Önerim kendini geliştirip bi ekibe dahil olabilirsin.

Ve solo pk olayında da bu oyunda solo pk atabileceğin tek job asastır o da yanında db olmadan gidip ya birileriyle vs atarsın ya da ks atarsın. Kusura bakma ama mage in defansı öyle dediğiniz gibi düşük falan değil çekersin holy setini defansın yükselir. Burda bu şikayetleri eden magelerin hepsi ron setli ya da +8 linen giyip geliyor cok damage yiyoruz diyor. E yersin tabi sadece mage e karşı item dizip de gidip mele ile kapışırsan tek yersin bu kadar normal birşey de görmüyorum ben. Burda ağlayan 1 tane mage görmedim cantasında farklı takılar taşıyıp wariorlar asaslar gibi takı silah değiştirip de pksını atan.
    oyunu gayet iyi oynadığımı düşünüyorum. senin oyunculuğum hakkında ne düşündüğün zerre umrumda bile değil ayrıca burada gelip sitem etme git aç başka konu orda takıl. manestede oynamıyorum ve daha henüz görmediğin charım hakkında fikir sahibi olmaman senin akıl sağlığın için doğru bir hareket olacaktır

Quote Originally Posted by kemec1986 View Post
    Aslında oyuncuların solo takılması kendi başlarına bişey yapması güzel bişey.
    tabiki güzel birşey elin zeka özürlüsüyle aynı partide bulunmak hoş birşeymi. tek tabanca adamsan iyidir solo takılmak

Senior Member doltard_1's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Olympia
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by emi_bXwEGJZA View Post
    kardeş 1. mage değilsin çek arabanı 2.areste oynuyorum 3. gel arese yada rosettaya ekmek ederim ben seni merak etme
    Asasım var pk atarım canım sıkılır okcuyla farm atarım cswden csw mage oynarım .Gel manesede gerçekçi bir swde oyna .Çok fazla ağlayacaksan farklı oyunlara yonelebilirsin .Oyun bu zevk alacaksın almıyorsan zorlamayacaksin yoksa ruh sağlığın dahada kötüye gidecek.Ha bu arada bilmediğin adama ekmek dağıtmaya kalkma .

Senior Member doltard_1's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Olympia
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by emi_bXwEGJZA View Post
    tabiki güzel birşey elin zeka özürlüsüyle aynı partide bulunmak hoş birşeymi. tek tabanca adamsan iyidir solo takılmak
    Yukarıda attığım linkte solo oynayan iki magenin pk videosu var az izlede bir iki şey kap onlar solo atıyor ben neden atamıyorum diye dusun.Ağlama duvarı değil burası boş yapma