Page 1 of 3 123 LastLast
Results 1 to 10 of 27

mage skillerinde nerf ve solo pk sorunu...

ya biz mage olarak tek başımıza pk ya çıkamayacakmıyız. okçu light feet kullanır yetişir keser... asas görünmez olur gelip keser... warrior yere vurarak keser ayrıca delosu rehin alır farm yaptırmaz... priest kesmekmi jahahahahah o hiç olmaz. herhangi bir karaktere yaklaşıp staff skili vurmak istersin. hp ve defans yerlerde yap yapabiliyosan... bence yapımcı firma ile konuşun böyle bir karakter hiç olmasın... silin atın. yada bir düzenleme yapın sw potlar light feet gibi hızlı olsun. hp ve def yükseltin. warriorlar yere vurmayıversinler. vb... pk esnasında direkt olarak hedef olmak hem sinir bozucu hemde oyundan soğutuyor. işte mesela efenim pk ya çıkıcam full partide en az 6 tane mage olmak lazım. 8 kişiyi toplaması var (6 mage , 1 buff heal ve 1 debuff). milletin tribi bitmiyor kimisinin okulu kimisinin işi var... parti kurulacak diye uğraşmaktan hevesin kaçıyor. ki bu 8 kişilik partiyi karşı ırktan gelen bünyesinde 3 warrior ve 1 priest bulunan bir parti gelip rahatlıkla içlerinden geçebiliyor. şimdi alttan yorumlar türeyecek oynayamıyosun falan filan... charım gayet sağlam, iyi oynadığımı düşünüyorum ve bunun oyunculuklada bir alakası yok... serverın en sağlam mage partisinin toplu halde cz de nasıl hadım edildiğini gözlerimle gördüm. adamlar iki parti çıkıp bir tane warrior partisine hanım oldular... yani birşeyler yapılması lazım. bir defa daha söyleyeceğim warrior niye yere vuruyor üstat adamlarda hayvan gibi ap ve def var mage kesildiler başımıza. tüm bu dertlerden kurtulup arenanın köşesinden girip iki nova atayım diyorm gelip yere vuruyor adam yatırıyor ve üstelik azımsanamayack kadar fazla vuruyor. alan skilleriyle bizden fazla damage vurmaları çoooooook saçma.

Senior Member doltard_1's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Olympia
    Race
    El-Morad
    Mageler kadar şanslı bir job yok
    1. En hızlı npyi onlar kasar
    2.Az item çok iş
    3.Toplu farm slotu döner Mana HP bile basmaz
    4.Cswlerde en etkin job
    5.Bos kesmede 1 numara
    6.Glacier 80 küp pk bitirir
    7.Ftlerde Mavi kutu garanti
    Daha saymamı istermisin???

Boşuna debelenmeyin mage olması gerekenden bile ekstra bir job

Quote Originally Posted by doltard_1 View Post
    2.Az item çok iş
    4.Cswlerde en etkin job
    5.Bos kesmede 1 numara

yav he kardeş sen yorum yapma yahu belliki warrior falan oynuyosun... daha önce hiç mage oynamamamışsın. ne saçmalıyosun ya sen ne en hızlı np kasması yukarıda bahsettiğim şeyi okumadan direkt içeri dalıp boş yapma... sen nerde gördün bi mage tek başına pk ya çıkmış... ayrıca kolay dizilmesini bir nimet olarak görmüyorum. ayrıca sizin gibi tırsakların mızmızlanması yüzünden zaten vampiric fire skilinide bitirdiler... asıl debelenmemesi gereken tarafıda ben sizin taraf olarak görüyorum. bu iş olacak magelere bir düzenleme gelicek görürüsün. çünkü sadece ben değilim bunu söyleyen...

Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Olympia
    Race
    El-Morad
    Lütfen boş konuşma
    Oynayan oynuyor pksınıda atıyor .Sen +8 Wood stafla Pk atmayı düşünüyorsan orasını bilemem .değilse oynamayı bilmeyen bir noobsun.Ha ayrıca okçu ve asas oyuncusuyum.

https://youtu.be/bTf7EFUseT4

https://youtu.be/qoBm_lfmE1A

Quote Originally Posted by emi_bXwEGJZA View Post
    ya biz mage olarak tek başımıza pk ya çıkamayacakmıyız. okçu light feet kullanır yetişir keser... asas görünmez olur gelip keser... warrior yere vurarak keser ayrıca delosu rehin alır farm yaptırmaz... priest kesmekmi jahahahahah o hiç olmaz. herhangi bir karaktere yaklaşıp staff skili vurmak istersin. hp ve defans yerlerde yap yapabiliyosan... bence yapımcı firma ile konuşun böyle bir karakter hiç olmasın... silin atın. yada bir düzenleme yapın sw potlar light feet gibi hızlı olsun. hp ve def yükseltin. warriorlar yere vurmayıversinler. vb... pk esnasında direkt olarak hedef olmak hem sinir bozucu hemde oyundan soğutuyor. işte mesela efenim pk ya çıkıcam full partide en az 6 tane mage olmak lazım. 8 kişiyi toplaması var (6 mage , 1 buff heal ve 1 debuff). milletin tribi bitmiyor kimisinin okulu kimisinin işi var... parti kurulacak diye uğraşmaktan hevesin kaçıyor. ki bu 8 kişilik partiyi karşı ırktan gelen bünyesinde 3 warrior ve 1 priest bulunan bir parti gelip rahatlıkla içlerinden geçebiliyor. şimdi alttan yorumlar türeyecek oynayamıyosun falan filan... charım gayet sağlam, iyi oynadığımı düşünüyorum ve bunun oyunculuklada bir alakası yok... serverın en sağlam mage partisinin toplu halde cz de nasıl hadım edildiğini gözlerimle gördüm. adamlar iki parti çıkıp bir tane warrior partisine hanım oldular... yani birşeyler yapılması lazım. bir defa daha söyleyeceğim warrior niye yere vuruyor üstat adamlarda hayvan gibi ap ve def var mage kesildiler başımıza. tüm bu dertlerden kurtulup arenanın köşesinden girip iki nova atayım diyorm gelip yere vuruyor adam yatırıyor ve üstelik azımsanamayack kadar fazla vuruyor. alan skilleriyle bizden fazla damage vurmaları çoooooook saçma.
    solo takılmaya çalışan, "83+5 full itemli flame" eziq bir mage olarak bu yazının altına imzamı atarım. gerçi oyun yöneticileri bile bizi eziq olarak sunduktan sonra fazla söze gerek olduğunu sanmıyorum.

not: sw istemekten gına geldi ya cash fiyatları düşsün yada cz ye sw npc konsun artık.
    bu başlığa tüm mageleri bekleriz

Senior Member
    Quote Originally Posted by webselll View Post
    solo takılmaya çalışan, "83+5 full itemli flame" eziq bir mage olarak bu yazının altına imzamı atarım. gerçi oyun yöneticileri bile bizi eziq olarak sunduktan sonra fazla söze gerek olduğunu sanmıyorum.

not: sw istemekten gına geldi ya cash fiyatları düşsün yada cz ye sw npc konsun artık.
    Sw npcsı gayet mantıklı bir düşünce. olması dileğiyle biz priestlerinde işine cok yarar

Junior Member
    2.Az item çok iş
    4.Cswlerde en etkin job
    5.Bos kesmede 1 numara

Boss konusunda katılmıyorum diğerlerini bilemem de. Yan charım mage.
    Boss lar artık ice yemiyor ondan dolayı magelerin tek job olarak boss kesmesi çok zor.

Senior Member ISpeedycort's Avatar
    Nickname
    빠른코르트
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Gordion
    Race
    El-Morad
    Battle Priest'i Mageler Ve Kurianlar Bitirdi Hala İstekleri Bitmiyor.

2.Az item çok iş
    4.Cswlerde en etkin job
    5.Bos kesmede 1 numara

Lütfen boş konuşma
    Oynayan oynuyor pksınıda atıyor .Sen +8 Wood stafla Pk atmayı düşünüyorsan orasını bilemem .değilse oynamayı bilmeyen bir noobsun.Ha ayrıca okçu ve asas oyuncusuyum.

Aynen Birde JR'de Gem ve GB Çalmayıda Ekleyelim.

Quote Originally Posted by webselll View Post

Bir Priest Olarak Tek SW NPC Kısmına Katılıyorum, Boşa SW SC Pot Harçamak Ve Milettten SW Dilenmek Bayıyor.
    Last edited by ISpeedycort; 10-22-2018 at 12:07 PM.

Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Olympia
    Race
    El-Morad
    Evet bak sc ücretsiz olmasına katılıyorum bak bir asas olarak .veya sw sc için her haritada npc olmalı czdeki olabilecek npcde sw ac 30 dk olanı 500 k gibi fiyattan verilebilir
    Last edited by doltard_1; 10-22-2018 at 01:03 PM.

Lütfen boş konuşma

https://youtu.be/bTf7EFUseT4

https://youtu.be/qoBm_lfmE1A

Belli ediyorsun...