Results 1 to 3 of 3
    Junior Member _Aqresiwee_'s Avatar
    Nickname
    CatchAqresiwee
    Class
    KO -> Priest
    Clan
    TheHungerGames
    Server
    KO -> Rosetta
    Race
    Karus

Angry Rosetta 21.10.2018 Csw Savaş Buglu Savaş Kazanımı X Clanı !!!

Konu Kilitleneceği için hiç bir açıklama yapmaya ihtiyaç duymuyorum. 14.10.2018 csw sindeki olay 21.10.2018 tarihinde tekrarlandı.
    NedeN? Çünkü yaptırım yok. Cr Konu açın diyorsunuz açıklama yapmadan kitleniyor. Ben kullanıcı olarak premium alıyorum. Karakterimde 2 tane farklı premium var aylık bir ton alışveriş yapıyorum. Senin müşterin olarak , müşteri sözleşmesi maddesine dayanarak bana açıklama yapmakla hükümlüsün Sayın yönetici. Bu forum da İlgili kişi bu Csw yi inceleyip bu konu altına gerekli açıklamayı yapmak zorunda. Geçen haftada hiç bir yaptırım yok bu haftada bir sonraki haftada aynısı olacak. Açıklama bekliyoruz.
    Last edited by SkCLucky; 10-21-2018 at 11:41 PM.

Junior Member _Aqresiwee_'s Avatar
    Nickname
    CatchAqresiwee
    Class
    KO -> Priest
    Clan
    TheHungerGames
    Server
    KO -> Rosetta
    Race
    Karus
    Ben hakkımı her şekilde kullanacağım, siz bana yardımcı olana kadar ticket,cr ve burada forum kurallarına uygun şekilde konumu açacağım. Hiç bir clan ismine hitap etmeden genel olarak bir problem olduğunu ve ilgili kişilerin açıklama yapmasını talep ediyorum. Forum kurallarını ihlal edilen bir durum yok. Kanıt istiyorsunuz. Video koyuncada Cr ye gönder diyorsunuz. Kendi aranızda Bir standrt oluşturmanız gerekmekte. Bu benim değil tüm oyuncuları ilgilendiren bir sıkıntı...
    Last edited by SkCLucky; 10-21-2018 at 11:41 PM.

Senior Member SkCLucky's Avatar
    Merhaba,

Kişi veya gruplar hakkındaki şikayetlerinizi lütfen Cheat Reports üzerinden yapınız. Hiç bir Cheat Reports konusu okunmadan veya incelenmeden (yeterli kanıt sunduysanız) kapatılmamaktadır.

Ayrıca, forum kurallarını dikkate alarak konu açarsanız daha sağlıklı olacaktır.

İyi forumlar!