Results 1 to 5 of 5

Thread: CR

Banned
    Class
    KO -> Priest
    Infractions
    0/1 (15)

CR

Attığım cr bi türlü işlem görmüyor ve adam koxpla kasmaya devam ediyor. Acaba bi gm açıklayabilir mi ne zaman işlem yapacaksınız ? Attığım cr raporu TPT olarak kayıt altına alındı ve sabit konu olarak işaretlendi 5 gündür sabit konu ve işlem görmüyor.

Not : Mod arkadaşlar sıradan bahsetmeyin lütfen o attığım konunun üstüne 3 tane işlem gören cr raporu gönderdim bunu önce atmama rağmen işlem görmüyor ve adam illegal kasmaya devam ediyor.

Mod Team Lead ScORp_LiON's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Selam,

Sabitlenmiş konular sonuçlandırılmış artık Gm'in son işlemi yapmasını bekleyen konulardır. Normal koşullarda sabitlenen konular aynı gün içinde ya da bir gün sonra tamamen işlemi bitmiş olur ancak bu işlerle ilgilenen Gm'in hasta olması ve haftanın bir kısmını istirahatli geçirmesi nedeniyle aksamıştır. Bu arada CR'ye lütfen konuma ne oldu gibi konular açmayınız, bu bölüme açarak sorabilirsiniz. Oraya rapor harici açılan her konu 1 raporun gecikmesine neden olmaktadır.
    Herhangi bir sebeple Cheat Reports konuları veya kanıt içerikleri resmi forum, farklı forum sayfaları ve diğer platformlarda ya da 3. kişilerle paylaşılması yasaktır. Bu kurala uymayan forum ve discord hesapları süresiz olarak kapatılır, oyun hesapları GM inisiyatifine göre cezalandırılabilir.

Banned
    Class
    KO -> Priest
    Infractions
    0/1 (15)
    Allahtan bi tane öyle konu açtım onu mu okuyup yüzüme vuruyorsun ayıp Bu arada şaka bi yana burda cr konusu açmak yasak isim vs yasak diye orda açtım o konuyu. Bekle bekle bunaldım ben de beni de anla. 5 6 gündür sabitlenmiş suçu belli bi konu olunca.. 1 kişi mi ilgileniyor bu işlerle salgına mı yakalandılar yoksa ?

Mod Team Lead ScORp_LiON's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Haydi gözün aydın raporladığın kullanıcı banlanmış. Normalde 1 kişi ilgilenmiyor elbette ama işlerin yoğunluğuna göre genelde Patheoz bakıyor o da hastalanınca bir gecikme oldu. Neyse ki böyle durumlarda Amerika ofisi hemen yedek jeneratör gibi devreye girebiliyor.
    Herhangi bir sebeple Cheat Reports konuları veya kanıt içerikleri resmi forum, farklı forum sayfaları ve diğer platformlarda ya da 3. kişilerle paylaşılması yasaktır. Bu kurala uymayan forum ve discord hesapları süresiz olarak kapatılır, oyun hesapları GM inisiyatifine göre cezalandırılabilir.

Banned
    Class
    KO -> Priest
    Infractions
    0/1 (15)
    Tam ben de kesin patheoz dur o adam hep hasta gibi burun cekiyor diyecektim ve oyunda o ban yazısını gördüm nasıl mutlu oldum anlatamam geçen bi konu yüzünden video çekip atmayı öğrendim ve o günden beri gördüğüm koxper ve jr afklarını raporluyorum. O sırada sinirim bozuluyor ama işlem tamam yazısı gelince bütün sinir stres gidiyor inan