Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 10 of 16
    Banned
    Nickname
    Knight
    Class
    KO -> Warrior
    Clan
    Knight
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad

Oyuncu mahkemesi önerisi

Merhaba

Oyuna daha fazla oyuncu döndürüp çekebilmek amaçı belli başlı sebeplerden ban yiyen hesaplar için oyuncu mahkemesi yapılabilirmi ?

TBL
    Illegal item
    Dupe item
    NPT

vs bu tarz oyunu ağır rahatsız etmiş banlar hariç diğer tarz banlar için af düzenlemesi gelebilir sanıyorum

Senior Member doltard_1's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Olympia
    Race
    El-Morad
    Hapisteki tüm karakterler için olabilir .sınırsız banlar açılmasın sadece.hapisteki herkes affedilebilir hatalar yapmışlardırki sınırsız Ban yememişler

O olay bir kez oldu k2 zamanı banlanan karakterler için. Kendi yaptıkları banlar için af vermeleri saçma olur hepsinin %100 doğru olduğunu söylüyorlar zaten. Ban politikasına bakınca zaten tüm banlar gerekli banlar hepsi rahatsız edici ve açılmaması gerekir.

Mod Team Lead ScORp_LiON's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    Quote Originally Posted by K_N_G_H_T View Post
    Merhaba

Oyuna daha fazla oyuncu döndürüp

TBL
    Illegal item
    Dupe item
    NPT
    Tamam da bunları yapanlar oyuncu değil ki, biz zaten yıllarca bu adamlarla mücadele ettik neden af edip aramıza geri alalım. Ben pişmanım oyunu seviyorum yeniden oynamak istiyorum, ben oyuncu olmak istiyorum diyen varsa yeni bir hesap yeni bir sayfa açabilir.

Yeni bir oyuncu mahkemesi ya da farklı bir şekilde af kesinlikle düşünülmüyor.
    Herhangi bir sebeple Cheat Reports konuları veya kanıt içerikleri resmi forum, farklı forum sayfaları ve diğer platformlarda ya da 3. kişilerle paylaşılması yasaktır. Bu kurala uymayan forum ve discord hesapları süresiz olarak kapatılır, oyun hesapları GM inisiyatifine göre cezalandırılabilir.

Member
    Nickname
    Shadowstorm
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Manes
    Race
    Karus
    Ya amaç oyuna dönmek felan değil illegallikle kasılan itemleri açmak

Senior Member ISpeedycort's Avatar
    Nickname
    빠른코르트
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Gordion
    Race
    El-Morad
    Macro Pedal 4X Hapis Buna Bile Direk Sınırsız Ban Atılmalı.

Senior Member SuperT's Avatar
    Nickname
    Bitdefender
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Ares
    Sende varya ne kadar oyunda azılı suç varsa onları yazmışsın artık herşey daha kolay gidip yeni hesapla başlayın yada bunları yapıyorsanız hiç başlamayın

Senior Member
    Nickname
    Charybdis
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Olympia
    Race
    Karus
    Adam o banlar hariç demiş niye o banlar açılsın olarak algıladınız ki?

Bu arada kesinlikle desteklemiyorum. Suç işlediyse çekecek cezasını. Legal oynayan bunca insan enayi mi?

Senior Member LiteraryLuckys's Avatar
    Oyunun en kötü döneminde dahi hile kullanmamış veya oyun açıklarından faydalanmamış oyuncuların hakları ne olacak? Hile kullanmadığı için partilere alınmayan oyunculara ne olacak? Hatta ve hatta eski dönemde oynayan oyuncuların neredeyse hepsi bilir ki okçu sınıfında oynayan ve hile kullanan kişiler görünmezlik becerisini hile ile sürekli olarak bastırırlardı. Hile kullanmadığı için partilere girmeyen oyuncular ise çaresizlikten bu görünmezlik becerisini sürekli olarak basarak aynı zamanda saldırı yaparak kendilerini hile kullanıyormuş gibi göstererek partilere girmeye çalışırlardı.

Kıssadan hisse diyeceğim o ki arkadaşlar atalarımız boşuna dememişler: Huylu huyundan vazgeçmez. O yüzden ScORp_LiON'un söylediklerine birebir katılıyorum.

Junior Member
    TBLciler zaten affedildi.Makroya hapis varmış o da ayrı komedi maneste makro olmayan kişi sayısı 5 10 asasların %100 makro kontrol etme şansları yok tespit imkanı yok pedalı tespit edebilirler makroyu edemezler tabi arkadasa z r makrko kurmadıysa.Açıkcası hiçbir şey değişmiyecek bugun ortalama bp priestle ilk defa savasa girdim nefret ettim oyundan adamlar skill atmıyor skill yağdırıyor.