Results 1 to 9 of 9
    Member McQueary's Avatar
    Nickname
    McQueary
    Class
    Rogue
    Clan
    Pr0tectiveOfHumans
    Server
    US->Diez
    Race
    El-Morad

Exp Dragon/Mythrill Drobu ve Rev basılma özelliği neden yok?

Başlıkta da belirttiğim gibi Exp Mythrill setlere rev basilamiyor ve Drobu yok. 1x 8 4x 9 Exp Mythrill setim var ancak basmaya korkuyorum çünkü Drobu yok setim bozulacak yanarsa bu konu ile alakalı düşünceleriniz nelerdir? Benimle aynı durumda ve fikirde olan arkadaşlar bana destek olabilirler problemi çözüme kavuşturulması için desteğinize ihtiyacım var. Fikirlerinizi belirtirseniz sevinirim.

İyi forumlar..

Senior Member Death_Stroke's Avatar
    Merhaba,
    Exceptional Zırhların drop olmaması nedeni oyuna eklendikten kısa bir süre sonra yerini krowaz zırhlarına bırakmasından dolayıdır. Bu eşyaların rebirth işlemi uygulanamaması da sistemsel bir durumdan dolayıdır,Yapımcı firmaya düzenleme için istek yapılmıştı ancak yapımcı firma oyunda fazla bulunmayan bu zırhlara bir düzenleme yapmayacağını iletmiştir. Şu an için rebirth gelmesi mümkün gözükmüyor.

Member McQueary's Avatar
    Nickname
    McQueary
    Class
    Rogue
    Clan
    Pr0tectiveOfHumans
    Server
    US->Diez
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by Death_Stroke View Post
    Merhaba,
    Exceptional Zırhların drop olmaması nedeni oyuna eklendikten kısa bir süre sonra yerini krowaz zırhlarına bırakmasından dolayıdır. Bu eşyaların rebirth işlemi uygulanamaması da sistemsel bir durumdan dolayıdır,Yapımcı firmaya düzenleme için istek yapılmıştı ancak yapımcı firma oyunda fazla bulunmayan bu zırhlara bir düzenleme yapmayacağını iletmiştir. Şu an için rebirth gelmesi mümkün gözükmüyor.
    Oyunda nadir bulunan zırhlar olması ortada bir sorun olmadığını göstermez. Örn. Bir hapishane hayal et 100 kişinin olduğunu düşün 95 i sigara içiyor ve günün belli zamanlarında sadece sigara içenler dışarı çıkabiliyor. Diğer 5 kişi sigara içmedikleri için dışarı çıkamıyor. Hapishane müdürüne şikayet ediliyor bu konu ve büyük bir sorun olduğu bariz. Hapishane müdürünün verdiği cevap gülünç "Sigara içsinler onlarda yoksa yapacak birşey yok 1 elin 5 parmağını geçmiyorlar." yapımcı firmanın verdiği cevapta tıpkı Hapishane müdürünün verdiği cevap gibi gülünç "Zaten az çözüm getirmeye gerek yok. Krowaz taksınlar onu getirdik."
    yani yine söylüyorum zırhların az olması veya az kullanılması ortada bir sorun olmadığını göstermez. En azindan drop getirilmeli "Jonas yarım kalan setler aşkına" fikrim bu yönde.. Konuyla ilgilenip cevapladığın içinde teşekkürler İso adamsın.

iyi forumlar...

Junior Member SeriCSet's Avatar
    Nickname
    SeriCSet
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad
    Ne güzel dertleriniz var ya bizde +1 reb ib basalım

Banned
    Nickname
    IDeViLMayCry
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Rosetta
    Race
    Karus
    Infractions
    0/1 (5)
    kusura bakma DIEZ de ki edit çöp itemlerine reb basamayacaksın malesf.

Member McQueary's Avatar
    Nickname
    McQueary
    Class
    Rogue
    Clan
    Pr0tectiveOfHumans
    Server
    US->Diez
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by HardcoreMidgard View Post
    kusura bakma DIEZ de ki edit çöp itemlerine reb basamayacaksın malesf.
    Edit çöp itemlerine ? Moruk ne zamandır oynuyorsun sen bu oyunu ? Bendeki set hakkında ne bilgin var? Laf olsun diye konuşuyorsun şuan bilgin dahilinde olmayan şeyler hakkında kafanı fazla yorma ^^

Banned
    Nickname
    IDeViLMayCry
    Class
    KO -> Warrior
    Server
    KO -> Rosetta
    Race
    Karus
    Infractions
    0/1 (5)
    Quote Originally Posted by McQueary View Post
    Edit çöp itemlerine ? Moruk ne zamandır oynuyorsun sen bu oyunu ? Bendeki set hakkında ne bilgin var? Laf olsun diye konuşuyorsun şuan bilgin dahilinde olmayan şeyler hakkında kafanı fazla yorma ^^
    legal bastım diyorsun yani exp +9 seti ?

Senior Member ISeIenaI's Avatar
    Nickname
    ISeIenaI
    Class
    KO -> Mage
    Server
    KO -> Gordion
    Race
    Karus
    9'da bir şey mi Gordion'da 10 setleri var yıllardır bekliyorlar reb basmayı.Alayı illegal

Member McQueary's Avatar
    Nickname
    McQueary
    Class
    Rogue
    Clan
    Pr0tectiveOfHumans
    Server
    US->Diez
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by HardcoreMidgard View Post
    legal bastım diyorsun yani exp +9 seti ?

Ben basmadım yıllardır bu serverda oynuyorum legal basıldığını biliyorum basan kişide belli +9 item basmak ultra zor birşey mi ? Maneste +10 Weapon Breaker basanlara şaşırmıyorsunda buna mı şaşırıyorsun

Tags for this Thread