Page 3 of 5 FirstFirst 12345 LastLast
Results 21 to 30 of 42
    Senior Member VviperV's Avatar
    Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by johnStatham04 View Post
    ne bifrosundan bahsediyosun ? sen hiç bf e girdinmi ? her sloota ks var ve pk dönüyor. +1 cıkarcakmısda bascakmıs da sanki bunlar bedava yapılıyor.Biz ne diyoruz sen ne diyosun.
    Siz hasta mısınız? Anlamakta neden güçlük çekiyorsunuz. Neden sürekli şikayet ediyorsunuz? Bu haritalardaki ödüller değerli olduğu için zaten karşı ırka saldırı ve ks olayları bu kadar yüksek. Sen ne sanıyorsun ? 80 level çarım olsun görev itemlerimle tek başıma tüm serverdan faydalanayım mı? Sana ks oluyorsa git sen de ks at. Topla partyini al priestini mageni git ne kasıyosan kas. He sen istiyosun ki tek başıma gideyim bifrosta veya slota kasayım istediğimi kimse karışmasın. Komiksiniz. Tek başına oynayacaksanız mevcutta alternatif oyunlar var.

He bu arada düzeltme ekleyeyim. Çok bf girdim her gün giriyorum. Jr bf exp hepsini oynuyorum.
    Last edited by VviperV; 10-20-2018 at 06:40 PM.

Senior Member
    yahu asıl sen hastasın kardesim adam yeni baslamıs farm yapacak item dizecek dioruz sen diorsunki bf gitsin sunu alsın bunu bassın rahat kassın sacma sapan seyler söylüyorsun.adam oyundaki farm slotları bitmiş dior sen hala bf diosun.belliki sen charını dizmiş zevkini sürüyosun o yüzden böyle sacma sapan yorun atıyosun.bana bi slot söyle saatte 15 m bırakan ? solo oyunucunun yeni başlamış ve az itemli bi playerin kasabilcegi bi yer söyle ?

Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad
    yahu asıl sen hastasın kardesim adam yeni baslamıs farm yapacak item dizecek dioruz sen diorsunki bf gitsin sunu alsın bunu bassın rahat kassın sacma sapan seyler söylüyorsun.adam oyundaki farm slotları bitmiş dior sen hala bf diosun.belliki sen charını dizmiş zevkini sürüyosun o yüzden böyle sacma sapan yorun atıyosun.bana bi slot söyle saatte 15 m bırakan ? solo oyunucunun yeni başlamış ve az itemli bi playerin kasabilcegi bi yer söyle ?
    Güldüm. Oyuna yeni karakter açtım geçen 1+1 bitmeden bi okçum olsun dedim. 2 günde 75 level oldum. Hiç ekstra para ile bişey almadım. 17M birikmiş. Görev itemleriyle +7 sheller arasında 2 dex oynuyor. Her slota gidebiliyorum. He bunu ben krowaz set yapmak istesem 1 yıldan önce yapılmaz. Zaten yapılmaması lazım. Krowaz set oyunun en üst 2. kıyafeti. Ben 2 günlük hesapla 1 ay farm yaparak bu seti alabilirsem zaten orada bir mantıksızlık vardır. Önce görevlerle görev itemleriyle level alacak. Sonra günlük görev dragonlarını alacak. Sonra krowaz alacak. Direk farm yapayım krowaz alamaz almamalı.

1 saatte 15M bırakan slot istiyosun? Bu slotu isterken de görev itemleriyle tek başına seri seri mana harcamadan dönebilsin istiyosun? Çok mantıklı, okudukça okudum anlamaya çalıştıkça güldüm.

Senior Member
    Quote Originally Posted by VviperV View Post
    Güldüm. Oyuna yeni karakter açtım geçen 1+1 bitmeden bi okçum olsun dedim. 2 günde 75 level oldum. Hiç ekstra para ile bişey almadım. 17M birikmiş. Görev itemleriyle +7 sheller arasında 2 dex oynuyor. Her slota gidebiliyorum. He bunu ben krowaz set yapmak istesem 1 yıldan önce yapılmaz. Zaten yapılmaması lazım. Krowaz set oyunun en üst 2. kıyafeti. Ben 2 günlük hesapla 1 ay farm yaparak bu seti alabilirsem zaten orada bir mantıksızlık vardır. Önce görevlerle görev itemleriyle level alacak. Sonra günlük görev dragonlarını alacak. Sonra krowaz alacak. Direk farm yapayım krowaz alamaz almamalı.

1 saatte 15M bırakan slot istiyosun? Bu slotu isterken de görev itemleriyle tek başına seri seri mana harcamadan dönebilsin istiyosun? Çok mantıklı, okudukça okudum anlamaya çalıştıkça güldüm.
    senin zekan anlamaya yetmiyor demekki bnde sana gülüyorum.her konuda senin gibi çıkıyor zaten biz alışdık.bnm itemli charım var 3 k ap li okcu ben bile saatte 15 m kasamıyorum ne hikmetse artık.halbuki itemimde var ama nası olucaksa bu iş

Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad
    senin zekan anlamaya yetmiyor demekki bnde sana gülüyorum.her konuda senin gibi çıkıyor zaten biz alışdık.bnm itemli charım var 3 k ap li okcu ben bile saatte 15 m kasamıyorum ne hikmetse artık.halbuki itemimde var ama nası olucaksa bu iş
    Zekam yetmiyor doğru 2 üni bitirdim ben. Herneyse bilmem ne yarışına gerek yok. Sen anlamayacaksın ısrarla ne yapsam boş ben bunu anladım. Sana hayatında başarılar

Senior Member
    Quote Originally Posted by VviperV View Post
    Zekam yetmiyor doğru 2 üni bitirdim ben. Herneyse bilmem ne yarışına gerek yok. Sen anlamayacaksın ısrarla ne yapsam boş ben bunu anladım. Sana hayatında başarılar
    valla knk bnmde işim var ya daha 1 saat farm yapıp 6 7 m kasmaya calışıcam hayırlı akşamlar

Senior Member ISpeedycort's Avatar
    Nickname
    빠른코르트
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Gordion
    Race
    El-Morad
    Pazar Online mi Farm Online mi?

Banned
    Class
    KO -> Priest
    Infractions
    0/1 (15)
    Saatte 15m kasan slotu neden itemsizlere bırakalım bi söylesenize 2 saat sloth dönüp giderleri çıkarınca 40 50m para alıyoruz. Madem saatte 15m parayı kasacak slot yapacaklar neden gidip orda pkydı ölmeydi vs uğraşalım da bu slotları itemsizlere bırakalım ? birşeyler isterken mantıklı düşünerek isteyin öyle bi slot gelecek olursa emin ol itemsizler şimdi kastığından da az para kasarlar.

Class
    KO -> Rogue
    Server
    KO -> Ares
    Race
    El-Morad
    Quote Originally Posted by Hmps View Post
    Saatte 15m kasan slotu neden itemsizlere bırakalım bi söylesenize 2 saat sloth dönüp giderleri çıkarınca 40 50m para alıyoruz. Madem saatte 15m parayı kasacak slot yapacaklar neden gidip orda pkydı ölmeydi vs uğraşalım da bu slotları itemsizlere bırakalım ? birşeyler isterken mantıklı düşünerek isteyin öyle bi slot gelecek olursa emin ol itemsizler şimdi kastığından da az para kasarlar.
    Anlamıyorlar.

Senior Member
    Quote Originally Posted by Hmps View Post
    işde önceden kasılıyordu bizde bunu söylüyoruz ama artık slotları öldürdüler.slot kalmadı diyoruz anladınız ??

Tags for this Thread