Page 5 of 5 FirstFirst ... 345
Results 41 to 42 of 42
    Banned
    Class
    KO -> Warrior
    Infractions
    0/1 (15)
    Evini arabasını alıyor güçlü farm klanları. Meslek olarak oynuyorlar oyunu )) güçsüzler de aç aç dolaşıyor ortada ))))))

Senior Member NoOne1337's Avatar
    Class
    KO -> Priest
    Server
    KO -> Ares
    Race
    Karus
    sadece konu açan kullanıcının yorumunu okudum. tekil kullanıcı olduğunu hissettiriyor ve bu konuda da sonuna kadar haklı. clan içi faaliyetlerle bir nebze giderlerimi karşılayabiliyorken tek başıma hiçbir slotta giderlerimin 10%'unu bile karşılayamıyorum. hadi karşılamak için inat edeyim. ben 18 saat farm mı yapayım? onu yaparken arkadaşlarımla yapacağım faaliyetleri mi kaçırayım? ya da işe mi gitmeyeyim? nakit farm slotlarının eski haline gelmesine karşıyım ancak daha çok iyileştirme ihtiyacı var. tek hesapla elimle saatte 30 40m para kasmak garibime giderdi ki bıktım da o işten, varımı yoğumu pk itemi yapmaya harcayıp el kestim oralardan. ancak şimdi bir kullanıcı gelip oynamak istediği zaman istediği eşyayı mı edinecek, yoksa premium gibi pus giderlerini mi karşılayacak? vakti kısıtlı bir oyuncu olarak ben pus giderlerimi karşılayacak kadar inventory'mi dolduramıyorum. bu da demek oluyor ki benim bulunduğum potaya tekrar giremeyecek yüzlerce ya da binlerce oyuncu olduğu gerçeği. tamam, hemen girmesinler bu potaya da bu şekilde yıllarını istiyoruz ve tl ile item ya da destek almaları illegal görülüyor. dc premiumun amacı zaten ortada, suiistimal edenlerden nefret etmiyor değilim ama el emeği göz nuru bir karakter edinemeyeceksek niye bu premium!? sanki o gb kasıp oraya buraya satanları aramaya başladık. ki o işi yapanlar yine bu oyun üzerinden farklı farklı yollar bulmaktalar zaten. yine onların ekmek kapısı olmaya devam etmekte bu oyun. yaklaşık 1 yıl önce dibine ateş çakılan çöp farm olayının üzerine yeterince kısa sürede gidilemedi. bunun yansıması ise çöp farm slotlarında biraz iyileştirme yapılmasıydı. bu ticaret ya kökten bitecek, ya da geri dönecek bence.

tekrar üzerine basarak söylemek istediğim; ben işe mi gideceğim, clan içi faaliyetlere mi katılacağım, ya da bütün boş zamanımı farm için mi harcayacağım? ki free lance pc bakım yaptığım zamanlar bile clan arkadaşlarım beni "hadi gelmiyor musun, nerede kaldın" gibi sorularla taciz ediyor. 8 10m kazandıran slotlarda farm yaparken söyleseler 1 dk durmam cz geçer, novamı atar kenara çekilirim, muhabbetime devam ederim. bu düzen farm yapıp gb kasıp oraya buraya satmaya daha müsait bir düzen. 3 5 sayfa posttan bir tanesini bile okumadım. yalnızca konuyu açan oynayıcıyı tekil kullanıcı varsayarak bu konuda haklı buldum.
    "Çok az oyuncu kazandığı büyük paraları hatırlar. Tuhaftır ama her büyük oyuncu kariyerinin büyük yenilgilerini unutmakta zorluk çeker." - "Jack King"
    Ben ne derim; "take them all, give nothing back"

Tags for this Thread