Results 1 to 2 of 2
    Junior Member

Angry DC Premium almak pişmanlıktır !!!

Bu yazılanları üst düzey yöneticilerinize report ediyormusunuz bilmiyorum ama dc premiumun mantığı ne ? Treantlarda koxp var areste, cz de pedallı assaslar, delos dersen bir clan el koymuş karus human charları var geleni gideni kesiyorlar...

Şimdi bu oyuna +200 lira yatırdım ve karşılığını alamıyorum ?? Sizce bir daha dc çekermiyim hayır.

Şimdi şunu da biliyorum cheat report yazın diyeceksiniz. Neden bir GM girip hergün bir serveri kontrol etmiyor ? Yanlış anlaşılmasın ama bu oyun cidden çok başı boş bırakılmış. koxp, macro ve pedal nedir ? bir oyunda üç ayrı legal olmayan program var.

Droplara gelince zaten berbat verilen paraya değmiyor kesinlikle...

1-1.5 yıldır areste oynuyorum ve orta halli bir karakter ile cz ye çıkıyorum. Evet asasların legal olmadığı bilgisi doğrudur. Tek asaslar değil, warriorlar ve priestler de legal değil(büyük bir kısmı). Delosa hiçkimse el koymuş değil yada bana öyle geliyor çünkü son zamanlarda 2-3 karakter kastım ve hepsindede delos görevlerini yaptığımda neredeyse tüm slotlar boştu(akşam saatlerinde). Arasıra ts slotunda ve magic hammer slotunda birileri oluyor fakat ordakilerle düzgün bir diyaloga geçersen sana yardımcı olurlar. Yani tutup "Slot babanın mı lan" diye muhabbete girersen tabiki kesilmeyi hak edersin. Ama düzgünce "Sa. Slotta ne kadar daha kasacaksın" diye sorarsan sana belirttiğim gibi düzgünce cevap verirler ve sana karışmazlar sen onlara karışmadığın sürece. Aynı şekilde treantlarda da hiçkimse yoktu ben görevleri yaparken. Tüm ağaç slotları duruyordu. Evet drop konusuna gelince haklısın. Drop oranları düştüğünden beri hiçbir slottan masrafını kurtaracak kadar drop alamazsın(cz aoc/delos ts magichammer hariç).

Edit: CZ aoc slotunda da rahat kasamazsın çünkü aoc slotu en çok basılan slotlar arasında. Canı sıkılan party hadi aoc bakalım diyerek aoc geliyor. Tabi tek para kasma slotu oralar kaldığı için haliyle ks durumları da çok oluyor.
    Last edited by PriestimVarLan; 10-21-2018 at 05:46 PM.